websites

האינטרנט, או הרשת העולמית כפי שנהגנו לומר, מלאו 27 ב -20 בדצמבר. זה היה לפני שלושים ושלושה עשורים כאשר המהנדס והמדען הבריטי טים ברנרס-לי האתר הראשון בעולם רץ במחשב הבא ב- CERN, האירופי. ארגון למחקר גרעיני בשוויץ.

אם אתה מבלה זמן כלשהו באינטרנט, סביר להניח שאתה מכיר את האתרים הפופולריים ביותר בעולם. שלושת האתרים הראשונים רשמו 15.2 מיליארד ביקורים, ועברו את 47 האתרים הבאים יחד.

מנוע החיפוש המוביל בסין

באידו [7], ביקר בנובמבר 5.6 מיליארד מבקרים. יתר על כן, המגיפה שינתה את אופן העבודה שלנו, לומדים, מתקשרים וקניות מקוונות, ורוב התהליכים הללו עוברים כעת ברשת. בהדמיה החדשה הזו אנו מסתכלים על האתרים הפופולריים ביותר בעולם, המבוססים על נתונים של SimilarWeb לחודש נובמבר 2020.

טווח ההגעה של ארה"ב מרוכז ביותר בעולם

עם קומץ חברות שמחזיקות ברוב של 27 אתרים ברשימה. ארבעה מהאתרים המתויירים ביותר נמצאים ברוסיה, ואילו יפן ושאר העולם מהווים 10 מהאתרים המובילים. אמזון [13], לעומת זאת, מחזיקה בחמישה, כולל Twitch.tv [32], הפופולרית ביותר, אם כי היא מתמקדת בתחומים ביפן, בריטניה וגרמניה.
על מנת לראות עוד פרטים מורחבים בנושא של websites וקידום אתרים בצפון נא לבדוק ב- aramapp.info

רשתות משלוח תוכן (CDN) מתחזקות רשת שרתים המעבירים תוכן מאתרים למשתמשים

אתרים גדולים כמו פייסבוק, יאהו !, מיקרוסופט וגוגל משתמשים בשרתים רבים ובמכשירי איזון עומסים כגון מתגי שירותי התוכן של סיסקו כדי להפיץ את העומס על פני מספר מחשבים במספר מיקומים. בתחילת 2011 השתמשה פייסבוק ב -9 מרכזי נתונים עם יותר מ -63,000 שרתים.

בשל אופי הרשת

בעיות יכולות להתפשט במהירות ולהשפיע על משתמשים רבים בבת אחת. כמעט שליש מהזמן בפחות משנה, הפסקות נגרמו על ידי בעיות עם ספק מחשוב ענן גדול, וכתוצאה מכך אינספור אתרים ואפליקציות. הפסקות אלו מראות עד כמה התשתית התומכת באינטרנט ומחשוב ענן תלויה ומרכזית ופגיעה למשתמשים ממוצעים שאינם מתקשרים עם Fastly.

מספר אתרים הופעלו ביום שלישי בבוקר בגלל הפסקת ספק שירותי מחשוב ענן

למשתמשי האינטרנט לא הייתה גישה לערוצי חדשות גדולים, פלטפורמות מסחר אלקטרוני ואתרים ממשלתיים. רק אמזון, הניו יורק טיימס והבית הלבן הושפעו מכיוון שלקוח ניסה לשנות את הגדרותיו.

כמעצב או כבעל עסק קטן

עליכם להכיר את סוגי האתרים השונים כדי שתוכלו להחליט איזה מהם מתאים ביותר לצרכים שלכם. 17 מיליארד אתרי האינטרנט שם מציעים הרבה סוגים שונים של אתרים ללמוד, ולעתים קרובות יש הרבה בלבול לגבי סוג העיצוב המתאים ביותר עבורך. לימוד המתחרים שייבחרו וביצוע מבחנים יאפשרו לכם ליצור את הפורמט המושלם עבור כל מותג וקהל לקוחותיו.

אתרים וכלי אינטרנט מתוכננים ומקודדים כך שאנשים עם מוגבלות יוכלו להשתמש בהם

עם זאת, אתרים וכלים רבים פותחו עם חסמי נגישות המקשים או בלתי אפשרים עבור אנשים מסוימים להשתמש בהם. כאשר אתרים, יישומים, טכנולוגיות וכלים מעוצבים בצורה גרועה, הם יכולים ליצור חסמים המונעים מאנשים להשתמש באינטרנט.

זה חיוני שהאינטרנט יהיה נגיש בכדי לספק גישה שווה והזדמנויות לאנשים עם יכולות שונות

נגישות לאינטרנט פירושה שאתרים, כלים וטכנולוגיות מתוכננים ומפותחים על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות להשתמש בהם. נגישות הינה מכרעת עבור מפתחים וארגונים המעוניינים לבנות אתרים וכלים איכותיים ואינם רוצים להרחיק אנשים משימוש במוצריהם ובשירותיהם.

אתרים ואפליקציות רבים משתמשים בשירותי Google

כדי לשפר את התוכן שלהם ולשמור עליו בחינם. הם משתלבים בשירותי גוגל כדי שיוכלו לשתף מידע עם גוגל. לדוגמא, אם אתה מבקר באתר המשתמש בשירותי פרסום כגון AdSense (כולל כלי ניתוח כגון Google Analytics) או מטמיע תוכן וידאו מ- YouTube, דפדפן האינטרנט שלך שולח מידע מסוים אל Google.

אתרים מקושרים מנחים את הניווט באתר, החל מדף הבית. לעיתים מכנים אותו אתר, אך הגדרה זו אינה נכונה מכיוון שאתר מורכב ממספר אתרים.

אתר

הוא אוסף של אתרים הנגישים לציבור, מקושרים זה לזה וחולקים שם דומיין יחיד. ניתן ליצור ולתחזק אתרים על ידי אנשים פרטיים, קבוצות, חברות וארגונים ולשרת מטרות מגוונות. הם באים באינסוף וריאציות, כולל אתרי חינוך, אתרי חדשות, אתרי פורנו, פורומים, מדיה חברתית ואתרי מסחר אלקטרוני.

אתר (המכונה גם אתר כתוב)

הוא אוסף של אתרים ותכנים קשורים המזוהים על ידי שם דומיין משותף ומתפרסמים בשרת אינטרנט אחד או יותר. אתרים יכולים להיות מוקדשים לנושא או מטרה ספציפיים, כגון חדשות, חינוך, מסחר, בידור או רשתות חברתיות. ניתן לגשת לאתרים פרטיים באמצעות רשתות פרטיות, כגון אתר פנימי לעובדים.

אתר מסחר אלקטרוני

הוא יעד קניות מקוון בו משתמשים יכולים לקנות ממוצר ושירותי החברה שלך. אתרי מסחר אלקטרוני חזקים מקלים על גלישה במוצרים, סינון לפי קטגוריות, הדגשת מכירות מיוחדות וביצוע רכישות. הדרך הקלה ביותר להתחיל היא באמצעות פלטפורמת מסחר אלקטרוני עם פתרון מלא כמו Shopify או Squarespace.

תוכנה זו מקלה על יצירה

עדכון, ניהול והגשת תוכן באתר האינטרנט שלך. לא כל התכונות הזמינות בשירותי שיווק אתרים כלולות בשירותי אתרי אינטרנט בחינם. אם תחליט להוסיף תכונות ושירותים נוספים לשיווק אתרים לשירות האתרים החינמי שלך, הוא יומר אוטומטית לתוכנית בתשלום ויחודש באופן אוטומטי ללא כל פעולה נוספת במחיר ההתחדשות הנוכחי לאחר סיום.

למכור את המוצרים שלך, לבנות יכולות מסחר אלקטרוני ולקחת הזמנות עבור השירותים שלך. אם יש לך חשבון PayPal ואתה גר במדינה אחרת, תקבל העברות של PayPal.

התאמה אישית של מודעות מפעילה אותנו להשתמש במידע שלך כדי להפוך את המודעות שלך לשימושיות יותר עבורך. כשאתה מבקר באתר שמוכר אופני הרים, אתה יכול לראות מודעות לאופני הרים מאתרים שונים המופיעים במודעות גוגל.

Table of Contents

דילוג לתוכן