התוצאה פרצה את נקודת הסיום בפרלמנט הבריטי וסיימה את האפשרות של משאל עם נוסף על הסכם הנסיגה, מה שמבטיח כי בריטניה תעזוב את UE ב -31 בינואר 2020. במהלך משאל העם עם הברקזיט תכננה הממשלה הסקוטית, בראשות המפלגה הלאומית הסקוטית (SNP). משאל עם לעצמאות בו הממשלה הצביעה להישאר באיחוד האירופי, ואילו אנגליה וויילס הצביעו על עזיבת האיחוד האירופי. חלק דגלו ב"ברקזיט קשה ", כלומר בריטניה תעזוב את השוק הפנימי של האיחוד האירופי ואיחוד המכס מבלי לנהל משא ומתן על הסכם סחר שינהל את יחסיה העתידיים.

ממשלתו של ראש הממשלה

דייויד קמרון, נתמכה בלחץ מצד קבוצות יורו-סקפטיות וערכה משאל עם שני ב -2016 על המשך החברות באיחוד עם מצביעים שיצביעו לעזוב את האיחוד האירופי עם 51.9%. פוליטיקאים דחקו למשאל עם עצמאות שני בסקוטלנד מאז ההצבעה בברקזיט, אך תוצאת הבחירות של 8 ביוני מטילה צל על התוכנית. מפלגת הלייבור ניצחה ברוב הרוב בבחירות הכלליות בפברואר 1974 אך נכנסה לבחירות הכלליות שלאחר מכן באוקטובר 1974 עם הבטחה לשאת ולתת מחדש על תנאי חברות בריטניה בקהילה הכלכלית האירופית (EC), מתוך אמונה כי הן לא טובות, ולקיים. משאל עם על בריטניה להישאר באיחוד האירופי על פי התנאים החדשים.

במקביל, האזור הכלכלי האירופי (EEA) מעניק לרוב הסחורות והשירותים גישה לשוק הפנימי של האיחוד האירופי, בעוד החקלאות והדיג אינם נכללים באיחוד המכס ובריטניה יכולים לערוך הסכמי סחר עם מדינות שאינן האיחוד האירופי. .

Getty Images 7 ביולי 2021 ניו זילנד זכתה בהסכם הסחר שלאחר הברקזיט עם בריטניה

והמדינה מעוניינת לערוך הסכם פוסט ברקזיט עם ניו זילנד בציפייה לתנאים נוחים ועסקת סחר. שזה פחות כישלון. ברקזיט סיכן את הרווחים ומחירי המניות של חברות רבות הצמודות לבריטניה, שנאלצו לחשוב מחדש על פעילותן במדינות בריטניה ובאיחוד האירופי. כמה פוליטיקאים אמריקאים, ובהם הקנצלר פיליפ האמונד, הדגישו את הצורך בעסקת מעבר במשך שנים אחדות, אך ללא סיבה אחרת מאשר לשאת ולתת על הסכם סחר בין האיחוד האירופי למדינות שלישיות – תפיסה שהתנגדו לה חרדים ברקזיט.

ב- 23 ביוני 2016 קיימה בריטניה משאל עם על חברותה באיחוד האירופי

בריטניה הצטרפה למועדון האומות האירופיות בשנת 1973 וקיימה משאל העם שלה על עזיבה כעבור פחות משלוש שנים. Getty Images 18 2021 ניו זילנד איחרה דיון פתוח וכנה על יחסי סחר במאה ה -21, בעוד שמדינות נוספות, כולל בריטניה, מבקשות להצטרף להסכם הסחר החופשי CPTPP.

למידע מורחב בתחום של mattan lass, brexit באפשרותך לגשת לאתר irelandisraelbiz.com

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם