הנתונים מראים כי 22 אחוז מהעובדים למרחקים ארוכים מתמודדים עם האתגר הגדול ביותר להיפרד מעבודה. כדי לגרום לעובדים המרוחקים שלך להרגיש חלק מהצוות, ארגן פגישות מקוונות כמו happy hour וירטואלי, והשאיר זמן לשיחות חולין לפני ואחרי פגישות הצוות.

הסתמכות על הסטנדרטים והציפיות שקבעתם בהתחלה תעודד את העובדים שלכם לעמוד בלוח זמנים קבוע עם שלבי עבודה, שעות פעילות ותזמון.

באופן זה

אתה עוזר לעובדים שלך להימנע מתחושות שחיקה ולהגביר את ביצועי הצוותים שלך. כדי להגביר את המוטיבציה ולעסוק בעובדים המרוחקים שלך, קביעת נורמות צוות המכתיבות את האופן שבו הם מתקשרים ועובדים יחד היא קריטית. העצמי אותם להימנע מניהול מיקרו או האצלת משימות, להציע הזדמנויות צמיחה ולשקול להיות מעורבים בקבלת ההחלטות של הצוותים שלך.

כאשר מנהלים מנהלים צוותים מרוחקים

הם מגלים לעיתים קרובות שהם צריכים לשחרר את המושכות שלהם מעט ולמצוא דרכים להטיל אחריות על עובדיהם. ללא יכולת לפקח על כל עובד במשרד משותף, מנהלים מוצאים הצלחה על ידי התמקדות בנעשה וכיצד הוא עומד בתקני איכות מוגדרים.

במילים אחרות

מעבר מוצלח לעבודה וירטואלית, בין אם מתוכנן בתגובה לאסון טבע או למגפה עולמית חודשים מראש, מחייב את המנהלים להיות מוכנים להתאים את דרכם להוביל. מנהלים ועובדים רבים זורקים ניסויים בעבודה מרחוק מעבר לים ללא אזהרה, אך עם הכשרה, את הכלים הנכונים והסבלנות, הצוות שלך יכול למצוא את הדרך הטובה ביותר לתקשר איתך וביניכם. מועיל להיות מסוגל לעשות זאת ולהיות מוכן להתנסות מעט בטכנולוגיה ובדרך מתקיימות ישיבות.

מכיוון שעולם העבודה עובר למקובל החדש וחברות רבות יותר עשויות להפוך למשרדים מעורבים, גם פגישות עובדים עם עובדים חיוניות. בין אם העובדים שלך עובדים מרחוק או מהבית, להלן 10 טיפים שיעזרו לך לנהל עובדים וצוותים מרוחקים.

כאשר מנהלים עובדים מרוחקים

במיוחד כאשר הם מפוזרים באזורי מטרו גדולים ברחבי הארץ, מרבית המנהלים מכירים בכך שגישת המשרדים הישנים אינה פועלת. מעקב אחר צוות עובדים מרחוק אינו מובן מאליו. ייתכן שיש חפיפה כאשר הצוות שלך מרוחק ומרוחק כאחד.

ניצוח של משתפי פעולה זה כמו לנצח על תזמורת ולנהל חלקים שונים בעבודה של תזמורת טובה. באופן זה, הובלת צוות וירטואלי יכולה להרגיש כמו לנצח את התזמורת מכוסת העיניים.

זה יכול להיות קשה לעובדים וירטואליים לבנות קשרים חזקים עם עמיתים

במיוחד אם הם עובדים וירטואליים שמעולם לא נפגשו באופן אישי. אתה יכול לעזור לעובדים הווירטואליים שלך לבנות מערכות יחסים חזקות יותר עם העובדים הווירטואליים והלא וירטואליים שלהם על ידי שכירת מנחה וקביעת פגישות קבועות לבניית צוות עם העובדים שלך. לא רק שתיהנו להכיר זה את זה באופן אישי, אלא גם תעזרו להם לבנות קשרי עבודה טובים יותר ולבנות את האמון שהופך אותם ליעילים ופרודוקטיביים יותר.

עובדים וירטואליים הם נהדרים, במיוחד אם אתה מבלה כמה ימים בכל שנה בפגישה וקשר אישי. אך ניהול וטיפול בעובדים וירטואליים כמו תחנות כוח פרודוקטיביות יכול להיות אפילו טוב יותר.

לעובדים וירטואליים יש קול בארגון שלך

ללא קשר לאזור בו הם עובדים. התובנות שלהם חשובות בהבנת הטוב ביותר לאזור מסוים וכיצד לעשות דברים טוב יותר. עובדים וירטואליים הם אלה שמעוררים רצון טוב לארגון שלך ופוטנציאל לצמיחה עסקית באזורים שונים בעולם.

לא מדברים על זה לעתים קרובות

אך אנו יכולים לעזור לצוותים שלנו להישאר בריאים, מאושרים ופרודוקטיביים על ידי זיהוי והתמודדות עם הסביבה הלחוצה שיוצרים עבודה מרחוק עבור אנשים רבים. כמנהל עובדים מרוחק, אתה מבטיח שלחברי הצוות תהיה גישה לכלים הדרושים להם כדי לבצע את עבודתם. כל עובד, מרחוק או פנימי, צריך להזדקק לגישה לאותה תוכנה, פרוטוקולי אבטחה, מסמכים, גיליונות אלקטרוניים, כלי עזר, תבניות, מדיניות ומדיניות.

זכור

רק בגלל שאתה לא רואה עובדים עובדים בבקתות שלהם זה לא אומר שהעבודה לא נעשית. מנהלים יכולים לדגמן התנהגות סביב שעות העבודה של עובדיהם, כגון גיבוש ציפיות ומענה להודעות דוא"ל והודעות טקסט מחוץ לשעות העבודה. מנהלי התפקידים יכולים ליידע את עובדיהם על מדיניות ושינויים בכוח האדם ולהציע טיפים כיצד לגרום לחברה להצליח מהבית. , אומר פלמן.

מחקרים הראו שעובדים מרוחקים רושמים יותר שעות מעמיתיהם בשטח

16 מחקר של Gallup שנערך במהלך התפרצות ה- COVID-19 מצא כי עובדי ארה"ב עובדים שעה נוספת ביום ומחקר מאת NordVPN נמצא כי עובדים מרחוק רושמים שעתיים-שלוש יותר ביום בהסגר מאשר במהלך נעילה. 17 מכיוון שעבודה מרחוק היא חובה כאשר בתי ספר לילדים ומעונות יום סגורים, חשוב כמובן לשמור על הגבולות בין העבודה לחיים המקצועיים. מצד אחד, עבודה מהבית מצמצמת את הנסיעות ומאפשרת לאנשים לעבוד בשעות הקצרות יותר כדי לבלות יותר זמן עם משפחותיהם. מצד שני, דאגה מרחוק המלך יכול לגרום לעובדים להרגיש שהם זמינים מסביב לשעון ולעבוד יותר שעות, וזה מטשטש את הגבול בין חייהם המקצועיים והפרטיים.

שלב את זה עם אקלים העבודה הנוכחי שאליו אנו נאלצים להיכנס על ידי COVID-19

ומעסיקים רבים מסתמכים יותר ויותר על צוותים מרחוק. לאור הצמיחה המהירה של כוח האדם הפרילנסר והחוץ, אנו יכולים להניח בבטחה כי העסקת עובדים חיצוניים וניהול צוותים וירטואליים תביא ליתרונות משמעותיים.

אני תומך גדול בגמישות ועבודה למרחקים ארוכים

אבל אני דואג ליעילותם עבור צוותים מבוזרים. להיות חלק מצוות מרוחק פירושו שאתה לא צריך להיות במשרד כל יום כמו מנהלי חברות הדורשים מכל העובדים להיות במחשב בו זמנית. זה משמעותי מכיוון שמנהלים ואנשי צוות צריכים לעדכן את העובדים המפוזרים, ואם לא הם הופכים להיות לא למיקור חוץ, וזוהי הזדמנות איומה לצמיחת קריירה.

האסטרטגיה בה אני משתמש משקפת את ניסיוני רב השנים במציאת פתרונות המסייעים לצוותים להישאר קוהרנטיים

יצרניים ובעלי מוטיבציה. זה משהו שכולנו משתמשים בדוקטור הו, שם יש לנו 50 אנשי צוות במשרה מלאה העובדים לפיתוח תוכנות ניהול ופרודוקטיביות מרחוק עבור אנשים פרטיים ועסקים.

לפרטים נוספים בתחום של 5 טיפים איכותיים לניהול עובדים וירטואליים וניהול עובדים וירטואליים נא לגשת לאתר fillva.com

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם