אנחנו אנשים מקצוענים אשר רוצים לדאוג לשלבים שונים בחיים שלנו. ללא כול ספק המטרה שלנו בסופו של דבר היא שנרגיש טוב עם העתיד אליו אנחנו הולכים. מבלי הליכה בטוחה למקום זה הרי שיכול להיווצר מצב לא נעים בו אנחנו מפספסים דבר מה מסוים. הדרך בה נלך היא הדרך אשר תבנה אותנו. כעת כשאנחנו מסוגלים להגיע לגיל פרישה או אפילו גם אם אתם נמצאים בגיל צעיר והדבר רחוק מכם, הדאגה לפנסיה היא לגיטימית למדי. יש לדאוג לתכנון פיננסי לפרישה. הדבר ניתן לעשייה בעזרת נקיטה של כמה פעולות פשוטות למדי. אחת מהן היא איחוד קופות פנסיה. בעזרת פעולה זאת אנחנו בתור בני אדם מסוגלים להגיע למקום מעניין למדי בו גיל הפרישה שלנו יהיה נאה ומספק בפני עצמו.

התנהלות כלכלית נכונה

הבעיה העיקרית בשלב הפנסיה היא העובדה שאנחנו פשוט מפסיקים לעבוד ונותנים לכוחות שונים להגיע ולנסות לדאוג לכלכה שלנו. למעשה הסתמכות על כוחות אלו בסופו של דבר היא זאת היכולה להוביל אותנו למצבים לא נעימים כאלו ואחרים. תכנון פיננסי נכון לפרישה הוא תכנון שמכסה את כלל הגורמים הנמצאים בתוך הליך שכזה.אם תבצעו איחוד קופות פנסיה הרי שתוכלו למצוא את עצמכם במהירות במקום טוב יותר בסופו של דבר. בתור אנשים אחראיים אסור לכם לפספס נקודה שכזאת..

פנסיה היא לא מילה רעה

רבים מוצאים את עצמם במצב בו הם חושבים שפנסיה היא מילה רעה שהשימוש בה מראה כי אנחנו יכולים להגיע לגיל רחוק ומסוכן. אנחנו נמצאים בשלבים שונים של החיים ולרוב הראש שלנו לא נמצא שם בהרחק אלא בפה ועכשיו. אך טוב לדעת כי אין גיל מוקדם מידי לתחילת תכנון פיננסי לפרישה. ככול שתעשו זאת עכשיו ובשלב מקדים יותר כך תגיעו מוכנים כשיגיע הרגע הבעייתי. יתרה מזאת, אלו מכם אשר יבחרו לבצע איחוד קופות פנסיה יוכלו למצוא את עצמם במצב נוח למדי בו הם שולטים בדברים המתקיימים כעת. אל תוותרו על האפשרות  היכולה להפתיע אתכם בסופו של יום ולאורך זמן. הפנסיה האיכותית שלכם היא במרחק הישג יד.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם