שמיכה זוגית

הולי א. אני אוהב את השמיכה הזו, אבל אני חייב להודות שהיא לא שווה 150 דולר. זה נעים, כל הכבוד ומושך, והלוואי שלא שילמתי כל כך הרבה. Kaitlyn H. Loveeeee השמיכה הזאת והתחרטתי שישנתי הרבה יותר טוב בלעדיה כי היא כל כך רכה.

זה יפה, רך, צבעים יפים והגודל המושלם. הכתפיים נשארות חמות מבלי להרגיש נחנקות מצורת השמיכה. השמיכה ארוכה מספיק כדי להתאים למיטה זוגית עם מזרן XL.

הגודל המדויק של השמיכה משתנה

אך היא צריכה להיות ארוכה לפחות בכמה סנטימטרים בהתאם לגודל המיטה. שמיכות רבות נועדו לתלות מגודל מזרן סטנדרטי למשנהו. גודל תקרות כפולות יכול להיות בין 8.5 ל -9.0 אינץ ', וכפי שהכותרת מרמזת, הן עובדות עם מזרונים מלאים או כפולים.

שמיכת צמר דו-צדדית זו

היא בחירה הגיונית מבחינה אקולוגית, ועם שמיכת ארוגים מאושרת באו-טקס, בטוח תמצא אותה נוחה בחדר שלך. עריסות נעות בגודל 45-60 אינץ 'ומתאימות לרוב מיטות ולעריסות. זוהי יותר מסתם שמיכת זרוע או שמיכת פוך לעבור על המזרן שלכם, זו שמיכה שהיא קטנה יותר ממגבת וגדולה מספיק כדי לכסות מיטת קינג שלמה.

אם אתה לא משתמש בסארי היום

כדי להתחמם בלילה, יש הרבה שמיכות ושמיכות רכות מרופדות מדוהר שמחכות לך. כיום ניתן להשיג שמיכות אלה במגוון סגנונות, עיצובים ודוגמאות. במהלך עונת החורף, הקפד להשקיע את זמנך ברכישת שמיכת ושמיכה איכותית של Dohar, כך שאתה ומשפחתך יכולים להישאר חמימים ונוחים בכל עת, בין אם אתה הולך לישון או מתנמנם.

לדוגמה

אם תבחר בשמיכה מרופדת כפולה או הפיכה, תוכל לבחור כיצד ברצונך לרכוש אותה. מצעים בברוקלין או שמיכה משוקללת יכולים לישון על הצד הקריר או להיצמד לזרוע, ומרקמו החם משני הצדדים מרגיש נוח על העור. אתה יכול לעטוף שמיכת זריקה על הספה או על קצה המיטה שלך כדי להוסיף נופך של כשרון, או להניח אותה על ברכיך בזמן צפייה בסרט.

צור אותו עיצוב משני הצדדים

כדי ליצור תקרה הפיכה מגניבה משלך עם הדפסה דו צדדית, זמינה בגדלים שונים ומתאימה לכל אירוע. אם אתם מחפשים שמיכה, הכנו גם שמיכה ארוכה שתוכלו להצמיד לרגל המיטה שלכם. עם שישה גדלים אתה יכול ליצור תקרת ירושה למגוון אירועים מיוחדים.

השמיכה הזו בהשראת עיצוב השמיכה הפופולרי בעל אותו שם. אם אתה יודע מה זה אומר, אתה יודע שזה אומר שאתה תאהב את זה. שמיכת הסרוגה הזו עם טבעת נישואין כפולה מעוטרת במוטיב שעובד היטב מסביב.

אני מקווה שנהניתם להכין את שמיכת הסרוגה הדו צדדית הזו

ועל ידי תפירת כפולים ולא בשיטת שרשרת ארוכה, תוכלו ליצור שמיכת סרוגה הפיכה ומהנה לכל חדר בבית. סריגה כפולה היא דרך קלה ליצירת שתי שכבות של בדים בצירים המחליקים זה על זה ותפורים זה לזה כך שניתן לשנות את צבעי החוט בין השורות. שמיכת פסים מחבלים זו מתאימה באופן מושלם לאוסף המיטות שלי ובניית הכותנה הרכה במיוחד מושלמת לנוחות שינה נוספת.

התחזוקה של שמיכה זו פשוטה מכיוון שהיא מורכבת משני חלקים

שמיכה משוקללת וכיסוי פוך נשלף לחימום וקירור משני הצדדים. הוא גדול וטוב מכפי שציפיתי, והוא הרבה יותר נוח. לצמר יש ריח חדש של שמיכה, שאפשר לטפח במהלך שנת הצהריים, והחלק העליון המעוגל של הצמר מונח היטב על הכתפיים והצוואר, כך שאני לא מרגיש חנוק כשאני מקופל כמו שמיכה רגילה.

מעצבי פנים אוהבים תקרות צילום דו צדדיות

בהן הם יכולים לקשט מספר חדרים בפנים אחד. אחת מחבילות השמיכה הסרוגה הכפולה שלנו מכילה אפור סחף טוב מצד אחד לבחירה מארבעה צבעי תות או מרינו שונים, וכתום חאקי יפה מצד שני. הדפסה משני צידי השמיכה בהתאמה אישית היא דרך חכמה להכיל שתי שמיכות באחת.
למידע מורחב אודות שמיכה זוגית כדאי לגשת לאתר kingofpuh.co.il

שמיכת משקל כפולה לטיפול בברוקלין מצעים (139 $) ייחודית בין שמיכות כבדות אחרות בשוק מכיוון שהיא דו צדדית

מצעי ברוקלין הופכים את חווית הקנייה לקלה על ידי מתן שני משקולות סטנדרטיים וגודל גדול על מנת להבטיח שתוכל לבלות יותר זמן עם השמיכה החדשה שלך. כדי להכין שמיכת תינוק עם שני חוטים, אתה צריך רק אחת מחבילות השמיכה הסרוגות הכפולות שלנו.

שמיכת משוקללת עם טיפול כפול ברוקלין מצעים בדיקה לאחר יותר מחודש

היא שמיכה משוקללת המומלצת לגופים רגישים לשינויי טמפרטורה. לבוש במזרן קינג קליפורניה ונראה כמו שמיכת קינג סייז, הקצה הארוך של מלך קליפורניה ארוך באורך של כארבעה סנטימטרים מאשר מיטת קינג סטנדרטית. תקרות Martex (r), Westpoint Hospitality (r) ו- Vellux (R) מספקות חום ומשקל לנוחות לאורך כל השנה.

מדריך זה יעזור לך למצוא את השמיכה הטובה ביותר המתאימה למזרן שלך

המרווח האידיאלי הוא 14 עד 16 סנטימטרים דק וגובהו 2 סנטימטרים, דבר הנחוץ כדי שהתקרה תוכל לעמוד בפני צפיפות פרחים. בסימן השנתיים תוכל לשתף את פרחי התקרה שלך ולשתול אותם מחדש לאחר החלוקה.

המטבלים והקימורים הקטנים של צורת הסדין מושלמים להדבקה לראש ולעטוף את השמיכה סביב עצמה

חזור על שורות 1-4, החל מקטע סרוג כפול בגודל 1 סנטימטר מהשורה הקודמת וכלה בשורה 4. על החוט להיות בעל "A" בצד ימין ולהיקשר עם 3 מחטים לקשירה.

Table of Contents

דילוג לתוכן