שכונת יד אליהו

בשנת 1909, העיר המודרנית הסואנת תל אביב הייתה בעיצומה של אחת התקופות המרגשות בתולדותיה. כשאר המדינה הלכה לישון הוא התכונן למסיבה. יד אליהו, כשמה כן הוא, שכונה שעדיין הכילה את ביתו של בוס הפשע הישראלי המוביל, יצחק יוסף. הבית התחנן על ידי בנו של יגאל אליבסקי, אחד הגברים החזקים בעולם וחבר בולט באליטה הירושלמית.

אנשים מכנים את פלורנטין "סוהו תל אביב" כי זה משדר אווירה צעירה ומרוממת

אבל זה בעיקר עיר מהלכת. נסיעות במוניות הן מהירות וקלות, מקומות תיירותיים פרוסים בהרחבה, והדבר הטוב ביותר הוא לראות אנשים בכל הגילאים מטיילים ומצמררים במה שמכונה בעברית "נאמאל" או "תל אביב".

אם אתה מבצע השקעה בנדל"ן בישראל, עליך להרחיב את החיפוש ולשקול אזורים אחרים במדינה. אם אתה רוצה לקנות נכס מחוץ לישראל למגורים או ליהנות בחופשה, אז יש לך מושג טוב לגבי תחום העניין שלך.

באזור המרכז, קחו בחשבון את העיירות שמסביב, כמו בת ים, המציעה נופים נהדרים של גבול תל אביב, ואת ראשון לציון, העיר הגדולה ביותר בגדה המערבית.

יפו

היא אזור בדרום תל אביב שמשך אליו מספר רב של משקיעים בשנים האחרונות. זה נותן לך אפשרות להשקיע בנדל"ן בעיר בה המחירים עולים. ישנן מספר שכונות בתל אביב שחוות פריחה בהתפתחות ובהן ניתן לראות השקעות בתשואה גבוהה. אחזקת נכסים באזורים אלה למשך מספר שנים עשויה להחזיר תשואות גבוהות, בעוד שאנשים ימשיכו לשלם את יוקר המחיה באחת השכונות הטרנדיות בתל אביב.

הוא משקיף מעל דיונות החול של יד אליהו, רק כמה מאות מטרים מביתו, והוא זוכר באי רצון איך הוא גר שם כשעולים מהעיר ומהעיירות הסמוכות הגיעו והתגוררו בבקתות שנבנו על חול הדיונות, כזכור. בשכונה פותחו בנייני מגורים חדשים, בהם דירות דיור של זוגות צעירים המעוניינים להישאר בתל אביב.

תושבי השכונה שקנו דירות בפרויקט ככל הנראה חשדנים כלפי משקיעים פוטנציאליים

כלומר הם לא מתכוונים לגור ליד הכרמים. למשל, משקיעים שרכשו את הדירות ברובע פלורנטין לפני עשור ראו את ערכי הנדל"ן שלהם מתרבים וככל הנראה חשדו בפוטנציאל המשקיעים.

לדוגמא

מחירי הנדל"ן ביפו עלו מאוד בשנים האחרונות והמחירים בתל אביב ממשיכים לעלות. זה יחסית זול בהשוואה לשכונות אחרות: תוכלו למצוא דירות ארבעה חדרי שינה מרווחות במחיר של עד 4,000 ₪ (כ -1,500 דולר) ולקבל עד 5,000 אירו. N IS בשכר דירה לחודש. מחירי דירות יוקרה דומים לאלה בתל אביב, אך לא גבוהים כמו ביד אליהו.

השקעות בדיור ישן בשכונת יד אליהו הן אחת הסיבות העיקריות להשקעה בהן

שכן הן צפויות להתפתח מחדש במסגרת תוכנית התחדשות עירונית שתשפר משמעותית את איכות החיים של התושבים ומשפחותיהם. באזור. בנוסף לעובדה שפרויקט הפיתוח מחדש מוסיף מקום ליחידות הקיימות ויוצר אווירה מודרנית ומלאת חיים שלא רק מושכת תושבים חדשים אלא גם מעלה את ערך הנכס, ההשקעה באזורי מגורים ישנים תשתלם.

לשכת המידע לתיירים בתל אביב מציעה טיולים מודרכים

דרך מצוינת לקבל מידע על תל אביב ויפו. סיורים מודרכים מקצועיים מציעים תובנות מרתקות על ההיסטוריה והתרבות של העיר וסקירה על כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר שלה.

Table of Contents

דילוג לתוכן