סיכומים לבגרות

מאמר זה נכתב לאנשים שרוצים ללמוד עוד על מחקר בנושא קשירת מבוגרים. מטרת מאמר זה היא לספק סקירה על מצב המחקר הנוכחי בתחום ההתקשרות למבוגרים ותפקיד ההתקשרות בהתפתחות האנושית.

סיכום טיפולי אלטרנטיבי זה ומשלים משלים זמין כגרסת מטופל ומכיל מילון מונחים וקישורים להגדרות של מונחים מדעיים

הגרסה למקצועות הבריאות מספקת מידע מפורט במונחים טכניים ומקושרת באופן מלא לתקציר PubMed. אתה יכול גם למצוא מאמרים חדשים שפורסמו בכתב העת Journal of the Academy of Child and Adolescent Psychiatry (JACAP) על קשירת קשר ומבוגרים.

סיכומים חשובים במיוחד עבור חומר לנוער מכיוון שהם מהווים נקודת התחלה מצוינת עבור המקטרגים ליצור רשומות ביבליוגרפיות של כותרות לנוער המכילות סיכומים

הסיכום שהוגש במקרה זה אינו מופיע בביבליוגרפיה, אלא משמש ככלי לסייע בתהליך הקטלוג ולעזור ביצירת סיכום לתואר נוער.

סיכום הטקסט לא רק עוזר לתלמידים להבין את מה שהם קוראים על ידי התמקדות וחיבור רעיונות חשובים

אלא גם עוזר להם לעבד את המחשבות הללו על ידי ניסוחן מחדש במילים שלהם. זה עוזר ללומד לסקור את סיכומו, אותו ניתן לכתוב במילותיו של הלומד עצמו, וכן מסייע לו בתהליך סקירת טקסט הסיכום עצמו.

למעשה

פשוט כתיבת סיכום ללא כל משוב, הערות או תיקונים אחרים משפרת את הסיכום. סיכום הוא קצר, לרוב פחות מ -100 מילים, וכנראה קצר מספיק בכדי לעכל אותו בקלות על ידי הלומד, אך לא קצר מדי או ארוך מדי. הסיכום צריך להיות מבט משוחד ולא לשקף את דעת המו"ל או הכותב. תוכנית ה- CIP עודדה תמיד את המו"לים לכלול סיכומים ביישומי הנתונים שלהם ב- C-IP כדי להקל על איסוף והפצת המידע על ספריהם לציבור. אולם בשנת 2005, תוכנית Cip פיתחה מדיניות עבור מו"לים המעוניינים לקבל סיכום בקטלוג שיש להגיש לפני הדפסת ספר שפורסם כחלק מהגשתם לתכנית סיכומי המבוגרים של ספריית הקונגרס (ACP). הספרייה והקונגרס שומרים לעצמם את הזכות להסיר את התקציר שמספק המו"ל בכל עת אם התקציר אינו תואם באופן מלא את הנחיות התקצירים של C ip.

ההנחיות הבאות ניתנות למו"לים בכדי לספק סיכומים לספרי ספרי עיון של תוכנית סיכומים למבוגרים למתבגרים. הנחיות אלו מיועדות לרופאים ראשוניים העוסקים ישירות בטיפול בחולים, כגון קהילה או טיפול חירום.

הטיפול העיקרי בסרטן שלפוחית השתן

הוא כריתה של הגידול בשלפוחית השתן, הניתנת לשילוב עם שילוב של אמוקסיצילין clavulanised ומינון נמוך של מונותרפיה מוקסיפלוקסין (1 מ"ג לק"ג ליום) או פלצבו. ניסוי קליני של מבוגרים שטופלו בקהילה עם דלקת ריאות נרכשת: ניסוי אקראי, כפול סמיות, רב שכבתי. יעילות ובטיחות טיפול בנוגדנים חד שבטיים לטיפול בסרטן שתן שטחי בחולים מבוגרים: ניתוח נתונים ממסנן חיפוש מאומת המשמש לבדיקת Ovid, MEDLINE, Embase ו- PubMed. מחקר קליני: השוואה בין תוצאות קליניות בחולים עם דלקת ריאות קשה, חריפה או חריפה עם או בלי נזק חריף לכליות. מונותרפיה של MoxIFloxinacine בהשוואה לקהילה בארה"ב שחלתה בדלקת ריאות בקבוצת חולים בוגרים: השפעות התמותה של טיפול מונוטונין.

סיכומי מפרסמים משמשים בקטלוגים של רשומות שהופקו על ידי עובדי ספריית הקונגרס והופצו לספריות

מוכרי ספרים ונותני שירותים ביבליוגרפיים. גרסת סיכום זה מכילה מידע אודות בדיקת מחלה או מיקום ספציפי. הוא מכיל תיאור קצר של ההיסטוריה הרפואית של המטופל, האבחנה ואפשרויות הטיפול. גרסתם של אנשי מקצוע בתחום הבריאות לסיכומים אלה מספקת פרטים על בריאותו הגופנית והנפשית של הפרט וסיכום של ההיסטוריה הבריאותית שלו.

הכוונה

היא לציטוטים מרכזיים בספרות, מתייחסת לתקצירים להצעות מחיר ומכילה סיכום של מנגנון הפעולה המוצע וכן תיאור קצר של אפשרויות הטיפול. סיכום הטיפול בילדים מכיל מידע אודות בריאותו הגופנית והנפשית של המטופל וההיסטוריה הרפואית של המטופל. הוא מכיל פרטים על ההיסטוריה הרפואית שלו, אבחנה וטיפול, וכן מידע על אפשרות הטיפול הספציפית לכל מטופל.

סיכום המידע על סרטן PDQ

הוא סיכום ראיות – סיכום הנושאים המכוסים בהנחיות לייעוץ לסיכון בסרטן ולבדיקות גנטיות לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. המידע מספק מידע על גורמי סיכון הקשורים לגנים והתסמונות העיקריים הקשורים למחלה, כמו גם מידע בנושאים אתיים, משפטיים וחברתיים הקשורים לסיכוני סרטן, ייעוץ, גנים ובדיקות. באופן כללי, הגרסה לאנשי מקצוע בתחום הבריאות כוללת תיאור קצר של ההיסטוריה הרפואית של המטופל, אפשרויות האבחון והטיפול בו, וכן סקירה קצרה על ההיסטוריה הרפואית שלו.
למידע מורחב בתחום של סיכומים לבגרות יש לבדוק ב- quicklearn.co.il

Table of Contents

דילוג לתוכן