משחקים מגניבים עם פרסי קריפטו

יש כל מיני דרכים להשיג מטבעות קריפטוגרפיים, כולל פלטפורמות מסחר מסוגים שונים וכרטיסי אשראי שמחלקים תגמולים בצורת קריפטו.

אך מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים להשיג ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים, בחינם?

למעשה, לא רק שאנחנו אומרים את זה. אנחנו רוצים לבשר לכם שאתם יכולים לזכות בנכסי קריפטו על ידי משחק במשחקי מחשב מהנים.

הנה כמה דוגמאות למשחקים פופולריים.

Axie Infinity – משחק קריפטו פופולרי במיוחד עם יצורי NFT

Axie Infinity הוא אחד ממשחקי ה-NFT הפופולריים ביותר בעולם כיום. קל מאוד להצטרף ולהתחיל לשחק, מה שהופך אותו לאפשרות נגישה לכל מי שחדש בעולם של משחקי קריפטו.

הרעיון מאחורי המשחק הוא שאתה או את חוקרים עולם וירטואלי, ואוספים יצורים הנקראים Axies תוך כדי. כל Axie הוא NFT, אז אתם יכולים לסחור בו או למכור אותו בשוק המובנה של המשחק.

אתם יכולים גם להשתמש ב-Axies שלכם כדי להילחם בשחקנים אחרים, ולהרוויח את האסימון של המשחק, Smooth Love Potion. ניתן להשתמש באסימון כדי לקנות עוד Axies או להחליף אותו במטבע הקריפטו המועדף עליכם בבורסות רבות.

Star Atlas – מטאוורס נרחב לשחקנים

Star Atlas הוא משחק קריפטו הכולל מטאוורס סוחף. אתם יכולים לחקור את הגלקסיה, לקחת על עצמכם משימות, להילחם בשחקנים אחרים או אפילו לשתף פעולה עם אחרים כדי להקים ממשלות פלנטריות. NFTs יקרי ערך מוסתרים בכל המטאוורס, והם שלכם אם אתם נתקלים בהם.

ל-Star Atlas יש כלכלה עצומה ומורכבת במשחק, עם כמה אסימונים שונים שניתן לאסוף, להרוויח ולסחור. יש המון דרכים שונות לגשת למשחק הזה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור שחקנים שאוהבים אסטרטגיה.

Spider Tanks – קטטה מרובה משתתפים עם פרסי קריפטו

ספיידר טנקים עובד כך: כל שחקן ושחקנים מקבלים טנק NFT וירטואלי, שבו הם יכולים להשתמש כדי להילחם בשחקנים אחרים בקרב כולל. אתם יכולים להקים קבוצות או לשחק בעצמכם, ואם תנצחו תרוויחו אסימונים.

ניתן לממש את האסימונים הללו עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים בבורסה, אך הם גם נותנים לכם את היכולת לרכוש שדרוגים עבור הטנק שלכם בשוק של המשחק. ככל שתקבלו יותר שדרוגים, כך הטנק שלכם יתחזק, והסבירות שתמשיכו לנצח ולהרוויח תעלה.

ICE Poker – משחקי פוקר קריפטו במטאוורס

ICE Poker הוא משחק פוקר וירטואלי המתרחש במטאוורס שנקרא Decentraland. אתם יכולים להמר ולזכות במטבעות ביטקוין או קריפטו אחרים על ידי משחק, והפלטפורמה מציעה טורנירים עם פרסים לשחקנים מובילים.

מה שמיוחד באייס פוקר הוא שרק מספר מוגבל של שחקנים יכול להיכנס בכל יום. כדי להצטרף, עליכם להיות בעלי NFT לביש על הדמות שלכם ב-Decentraland. אתם יכול לקנות את מכסי ה-NFT האלה במשחק, או לשכור אותם משחקנים אחרים ליום אחד.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם