מסחר יומי, הנקרא גם מסחר תוך יום או מסחר לטווח קצר, הוא אחת מטכניקות המסחר המוטעות ביותר. במילים פשוטות, מסחר יומי הוא המקום בו מניות נקנות ונמכרות באותו יום על בסיס תנודות במחירים. כאשר אנו מדברים עם מתחילים במסחר יומי, אנו מרבים להגיע לשיחה על דפוסי סוחרי יום, כללי PDT וכו '. המסחר היומי במונחים הפשוטים ביותר כרוך בקנייה או מכירה של מניה במהלך יום המסחר, בהתבסס על תנודת המחירים.

סחר יומי הוא כאשר סוחר קונה או מוכר מניה, מבצע מכירה קצרה ומוכר או מכסה את המניה באותו יום.

זה נקרא גם מסחר תוך יום ואם זה קורה באופן קבוע

זה נקרא מסחר ביום תבניות. בעוד שהמונח "סחר יומי" משמש לעיתים קרובות למסחר בתנופה, מי שקונה או מוכר מניה באותו יום מספר ימים ברציפות או אפילו שבועות בכל פעם, ידוע בתור סוחר נדנדות. מסחר בתנופה מורכב בדרך כלל ממספר ימים, אפילו משבוע, המאפשר פעולות יומיומיות שונות.

בעוד שסוחרי יום מבצעים עשרות עסקאות ביום

סוחרים מתנדנדים בדרך כלל לוקחים כמה ימים או שבועות להחליף עסקאות, ומנסים לזהות תנודות מחיר של מניה במהלך תקופת היום. סוחר יום יכול גם לסחור באותו יום במשך מספר ימים או אפילו שבוע.

בסך הכל

מציאת הפלטפורמה המתאימה למסחר יומי מחייבת תחילה להבין את החוק ולהבטיח שיש לך לפחות 25,000 $ בסטטוס של סוחר יום דפוס. יש לך יותר אפשרויות, מכיוון שהמועדים לעיל הם בדרך כלל יום טוב – גם מסחר במטבע חוץ. ללא קשר לפרופיל הסיכון של סוחר, מומלץ לסוחרים מתחילים לבדוק אסטרטגיות חדשות. סוחרים יכולים לבדוק אסטרטגיות מטבע יומיות על צמדי מטבעות בזמן אמת ולקבל תמונה מה הכי מתאים להם, והם יכולים לקבל רעיונות לגבי מה שמתאים להם ביותר. סוחרי יום שרוצים להתנסות באסטרטגיות מסחר יכולים להשתמש בחשבון הדגמה בסימולטור מסחר כדי להכיר את יסודות המסחר והמסחר ללא מרשם. אתה יכול ללמוד כיצד לסחור בלי להסתכן בהון אמיתי, אך ראשית השתמש בחשבונות ההדגמה, התרגל אליהם וזה ייתן לך טיפים מסחריים יקרי ערך.

לפני שתחליט להיות סוחר יום

חשוב להבין שסחר יומי הוא לא מערכת מהירה להתעשר. לפני שנכנס לענייני היום – הסחר – בואו ניקח בחשבון כמה מהסיבות לכך שזה יכול להיות כל כך קשה. להלן נבחן כמה עקרונות מסחר יומיים כלליים ואז נחליט מתי לקנות ולמכור ואיך להגביל את ההפסדים שלך. טיפים למסחר יומי שיכולים לעזור לסוחרים בכל רמות הניסיון לפתח אסטרטגיות מסחר יומיות לתיקים שלהם.

מטרת המסחר השוטף היא להרוויח, אך לא על חשבון הערך ארוך הטווח של התיק שלך או אפילו הביטחון הפיננסי האישי שלך.

על ידי הבנת השוק ופיתוח אסטרטגיית מסחר יעילה

אפשר להיות סוחר יום מצליח. בין אם אתה משתמש במניות, תעודות סל, קרנות נאמנות או סוג אחר של פלטפורמת מסחר, עליך להבין כיצד השוק עובד לפני שאתה הופך לסוחר יומי, כמו גם את יסודות השווקים.

בדוק את רשימת סוחרי היום הטובים ביותר כדי לראות איזה מתווך מתאים ביותר לסוג העסקאות היומי שתרצה לבצע.

בצורתו הפשוטה ביותר

סוחר יום הוא מי שקונה ומוכר ניירות ערך באותו יום ומתקבל למסחר. ישנם שני סוגים של סוחרי יום: סוחרים מורשים וסוחרי יום מורשים – סוחרים או כאלה הסוחרים עם מישהו. Daytraders הם סוחרים פעילים הנסחרים מדי יום ומבצעים עשרות עסקאות ביום. תלוי באיזו תדירות מופיעות הזדמנויות אטרקטיביות, הן יכולות לבצע בין 100 לכמה מאות עסקאות ביום.

סוחרי יום זקוקים לגישה להון מוכן

כדי להגיב במהירות לשינויים בשוק במהלך יום המסחר. סוחרי יום וסוחרים תוך יומיים מנסים לנצל את התנודתיות כדי להפחית את הסיכון בן לילה הנגרם מאירועים כמו רווחים ירודים או הפתעות שיכולות להתרחש במהלך סגירת השווקים. סוחר יום, למשל, יכול היה לקנות מניה ולסחור בסוף היום כדי ליהנות מתנודות מחיר יומיות.

סוחרי יום שרוצים למקסם את הרווחים שלהם ביום משתמשים לעיתים קרובות למחרת כהזדמנות להכפיל או לשלש את מלאייהם

סוחר מנוסה ישתמש במגוון אסטרטגיות כדי להשיג יתרון בשוק. אחת הדרכים הטובות ביותר להכפיל חשבון היא להתמקד במניות תנודתיות. למטרות מסחר מהיום להיום, סוחר יכול לזהות מניות או תעודות סל שהראו מגמת עלייה רבה בימי המסחר האחרונים.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם