שווקי הסחורות העולמיים שווים מיליארדי דולרים וסוחרי סחורות מצליחים באופן עקבי כמעט תמיד מתמחים. הארגונים שקונים, מוכרים וסוחרים בחומרי גלם עסוקים תמיד בטיפוח ופיתוח הכישרונות הטובים ביותר בעסקיהם, והנה כמה מהסודות המסחריים הידועים מעט. כלל מקובל הוא שסחר בסחורות הוא מיוחד ביותר וסוחר או צוות מופקד על סחר בסוג מסוים של סחורות (למשל נפט, זהב, כסף, נחושת וכו '). גישה פופולרית היא לסחור יום לפני סיום המסחר בסחורות, כאשר הסוחר סוגר את כל העסקאות שנעשו במהלך פתיחת המסחר בסחורות, ולמחרת סגירת המסחר.

חוזים עתידיים הם חוזים בהם סחורה מסוימת נקנית או נמכרת במחיר מוסכם

במועד עתידי. המשמעות היא שקונים ומוכרים מחליפים חוזים במקום סחורה, המחייבים מוצר לקנות או למכור במחיר מסוים בתאריכים מסוימים בעתיד. מספר רב של סחורות כגון נפט, זהב, כסף, נחושת וכו 'נסחרים בצורה של חוזים עתידיים.

הסוחר סוחר טכנית ויסודית בסחורה

ישנם שני סוגים של סחר בסחורות – סחר עתידי ומסחר בסחורות. הסוג השני של התפשטות נקרא מרווח סחר בסחורות, כאשר סוחר קונה סחורה ומוכר סחורה קשורה אחרת. זה דומה לקנייה ומכירה של חודשים שונים של אותה סחורה (קניית תירס וקיצוץ דצמבר כפי שתרצה) או קניית חוזה לחודש אחד של סחורה. מתווך MCX שעובד עם חברה פושטת רגל הרשומה ב- MCX הוא זה שמשמש כמתווך לסחר בחוזים עתידיים על סחורה מסוימת כמו נפט, זהב, כסף וכו '

למשל, " מסחר בדגן מזומנים "מתייחס למסחר בגרגירי מזומנים ב- MCX, הנסחרת בשולי רווח או בשולי רווח בסחורה.

אדמירל מרקטס סוחרת מספר רב של סחורות גדולות בשוקי הסחורות

בסך הכל, סחר בסחורות נוטה להיות רווחי יותר מסוגים אחרים של סחר, כגון מסחר במניות. זה יכול להוביל לרווחים מהירים וגדולים יותר כאשר המיקום מרוויח בסופו של דבר כסף, אך הוא יכול גם לעכב אותך אם כסף בחשבונך שאינו משמש לשמירה על מיקום השוק שאתה מחזיק זמין בכל עת. הסחורות העיקריות הכלולות בנפח המסחר הן נפט, זהב, כסף, נחושת, ניקל, עפרות ברזל, אבץ ונחושת. החוזים העתידיים על סחורות הנסחרות בשוק הם חוזים עתידיים על כסף וכסף, כמו גם על חוזים עתידיים על נחושת ופלטינה.

יש שלוש דרכים להתמודד עם סחורות

אתה יכול לקחת משלוח פיזי של סחורות, להשקיע בקרנות נאמנות לסחורות או תעודות סל, או שאתה יכול לסחור בסחורות בעצמך או להשקיע בסחורות פיזיות. ישנם שני סוגים של סחר בסחורות: סחר בסחורות פיזיות וסחר עתידי.

ישנן שתי דרכים לסחור בסחורות בבורסה

לקנות ולמכור בבורסה (אם מותר) ולהשתמש בסחורות. מסחר בסחורות יכול להיות משמעו קנייה, מכירה, סחר או סחר בסחורות בתמורה. ישנם שלושה סוגים של מסחר בסחורות: שניים – מסחר בבורסות וסחר בסחורות פיזיות (קנייה או מכירה בבורסות או שימוש בסחורות). סחר בסחורות פיזיות: סחר פיזי בשוק הפיזי בו הוא מותר.

סחר בסחורות

הוא סחר בחומרי גלם הנחשבים שווים ללא קשר ליצרן. המשמעות היא שבכל מקום בו הסחורות או הסחורות מיוצרות בשווקי הסחורות העולמיים, כולם שווים בערך באותו ערך, ללא קשר למקום בו הם נסחרים. הערך (וכך המחיר) של סחורה מתוקנן לערכים שנקבעו על ידי חילופי הסחורות העולמיים.

שווקי סחורות מתפקדים כמו כל שוק אחר ויכולים להיות מקום פיזי או וירטואלי בו מתרחש סחר בסחורות

כל מה שאנחנו צריכים זה מתווך שיכול לספק גישה לשווקי סחורות וכל אחד יכול לסחור בסחורות באופן מקוון. אתה זקוק רק לחשבון שדים עם מתווך סחורות מכובד כמו Samco כדי להתחיל לסחור בסחורות בהודו. פתח חשבון סחר בסחורות עם SamCo תוך 5 דקות בלבד וניצל את הזדמנויות המסחר בסחורות בהודו.

תוכלו גם להתחיל ליצור עושר באמצעות סחר בסחורות בהודו בעזרת חשבון סחר הסחורות בחינם של Samco ב- SamCo.com

משם תוכלו ללמוד כיצד לסחור בסחורות כמו זהב ונפט בשווקים שונים כמו הודו, ארה"ב, סין, יפן, אירופה, אסיה ואפריקה. מאמר זה נותן סקירה על מה שמניע את שווקי הסחורות וכיצד תוכלו להשקיע בסחורות. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על סוגי הסחורות השונות ומחיריהם, וכדי ללמוד עוד על הגורמים הבסיסיים שיכולים להשפיע על מחירי הסחורות.

כאשר אתה בונה את אסטרטגיית המסחר שלך בסחורות

עליך להתחיל במחקר מעמיק על הסחורות שאתה מעוניין להשקיע בהן. מכיוון שעתיד הסחורות ממונף ומצריך שימוש בשוליים, מומלץ לחפש ולחקור את אפשרויות המסחר הטובות ביותר שיש, כגון חוזים עתידיים, אופציות וחוזי אופציות.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם