מסחר בנפט

במאמר זה נבחן כיצד ומדוע מחירי הנפט נעים, אילו גורמים משפיעים עליהם והיכן ניתן לסחור בנפט. תוכלו ללמוד כיצד לסחור בטיפים לנפט גולמי כסוחר מקצועי בנפט וכיצד לסחור בנפט וכיצד לסחור בנפט, כמו גם לסוגים השונים של עתיד ואופציות לנפט. לפני שתספר לנו כיצד התנודתיות של נפט גולמי מתאימה לסובלנות הסיכון שלך למסחר יומי ומספקת כמה דוגמאות לתרשים, עליך לבדוק תחילה את המפרט של עתיד הנפט הגולמי.

ניתן לסחור בחוזים עתידיים ונפט גולמי בבורסות בארה"ב הנסחרות בבורסת הסחורה בניו יורק (NYMEX), בבורסת האופציות של שיקגו ובבורסת לונדון.

עתידי נפט הם חוזים עתידיים שבהם כמות הנפט המדויקת נקנית ונמכרת במחיר קבוע בזמן מסוים בעתיד

חוזה קדימה הוא חוזה קדימה שנקנה או נמכר ביום עתידי במחיר קבוע. חוזים עתידיים על נפט הם חוזים הקונים או מוכרים מספר מדויק של חביות (חביות ליום, bpd) של נפט גולמי או נפט בכמות מסוימת בזמן מוגדר לחוזים העתידיים.

יש להסדיר את חוזה החוזים העתידיים על ידי אספקה פיזית של נפט גולמי

שרוב הספקולנטים לא רוצים. על ידי קיום שיחות, הדרך היחידה למנוע הפסד ברכישות פיזיות בפועל של נפט או חוזים עתידיים בנפט היא קיזוז המסחר בתאריך התפוגה. למרות עצות אלה למסחר בנפט גולמי יכולות להחליף את כישורי המסחר הדרושים כדי לשרוד בשוק הסחורות, עדיין חשוב שתהיה אסטרטגיית סחר בסחורות. אסטרטגיות מסחר אחרות, כולל מסחר בחדשות והקרקפת, הן הכרחיות מכיוון שהן יכולות לשאת סיכונים רבים, ואסטרטגיות אלה זקוקות לנקודת מבט מקיפה שניתן להשתמש בה בשילוב עם אסטרטגיות אחרות, כגון מסחר עתידי לטווח ארוך וקצר. שוקי הסחורות בכלל, והנפט בפרט, דורשים אסטרטגיה מכיוון שהסחורות יכולות להיות תנודתיות ביותר ויש להפיק תועלת מנקודות מבט רחבות. לאחר שמצאת מתווך המאפשר לך להשתתף במסחר מקוון בנפט, עדיף לשקול כיצד לסחור בנפט מנקודת מבט אסטרטגית.

אם יש משבר נפט גדול, כמו החלטה של חברת נפט לקצץ את הייצור, תהיה לזה השפעה על חברות הסחר בנפט ונפט שצריכות להיכלל באסטרטגיית המסחר שלך.

אם אתה סוחר ארוך טווח ומתמקד במסחר יומיומי בחוזים עתידיים, סביבה תנודתית זו יכולה לספק לך הזדמנויות מסחר מוצקות, גם אם אתה סוחר יומי או סוחר נפט.

אם אתה גר בארה"ב

ככל הנראה תהיה לך תחושה לשוק הנפט ומתווך טוב בעת מסחר מחשבון וירטואלי. הדרך ליום – סחר בנפט גולמי נעשה על ידי סחר ב- CFD, ואתה משתמש בקרנות הנסחרות בבורסה (ETF) כדי לסחור בכספים בבורסה. מניות הן דרך לסחור בנפט גולמי בבורסה, בה אתה קונה מניות בקרן שלדעתך תהיה רווחית במועד מאוחר יותר.

באופציות נפט, סוחרים בעצם משלמים פרמיה עבור הזכות לקנות או למכור כמות מסוימת של נפט לפרק זמן מסוים במחיר מסוים או במחיר הנמוך מהמחיר הנקוב.

אם אתה מממש את החוזים העתידיים שלך לפני מועד הפשרה

תוכל לקנות במחיר המצוין בחוזה הפורוורד. הערה: בעת סחר בחוזים עתידיים על נפט אין סוחרים צריכים להשקיע בשום סוג של השקעה לטווח ארוך, כגון מניות, אגרות חוב או סחורות. הם לא יכולים לקבל קריאות שוליים בחוזים עתידיים בנפט, אך על ידי מימוש חוזים עתידיים בתאריכי הסדר ניתן לרכוש במחיר מעל או מתחת למחירים המצוינים בחוזה העתידי, ולהיפך. מרבית חוזי החוזים העתידיים על נפט דורשים מרווח של 10%, שהוא גבוה יחסית לאור העלות של 1,000 חביות נפט, אם כי המרווח יכול להשתנות בהתאם לתנודתיות.

Spread BetingA

הוא אחד ממוצרי הנגזרים הפופולריים ביותר ThatA מאפשר לסוחרים לסחור בתנועות במחירי הנפט במגוון רחב של סחורות, כולל גולמי, ברנט ומערב טקסס. השורה התחתונה היא שסוחרים יכולים ליהנות ממחירי נפט גולמי WTI Cr תנודיים באמצעות עצות המסחר שלהם.

CFD (חוזה להבדל)

הוא כלי המאפשר לסחור בשינויים במחירים בנפט גולמי, להסדיר חוזים פיזיים ולהשקיע בנכסים פיזיים. מנקודת מבט מסחרית, סוחרים פשוט סוחרים בחוזה למטרות רווח ויש להם אפשרות לקבל החזר על השקעתם בצורה של פרמיה או הנחה על מחיר חוזה העתיד. באמצעות CFD תוכלו לסחור בנפט גולמי ובמוצרי אנרגיה אחרים במחיר השוק הנוכחי, ללא העמלות והסיבוכים הכרוכים במסחר ישיר בשווקי העתיד בנפט.

Table of Contents

דילוג לתוכן