הדרכה זו תדון ביסודות היותו סוחר אופציות ובסוג אסטרטגיית המסחר באופציות שעוסק בסוג זה. בפוסט זה נשכח את ההיבטים הטכניים של שוק האופציות, כגון כללי מסחר, אסטרטגיות מסחר ודמי מסחר.

אם יש לך מתווך שאתה אוהב, הצעד הראשון יכול להיות לראות מה הם מציעים לסחר באופציות. אם אתה מרוצה מהמתווך הנוכחי שלך, היכנס לאתר או לאתר שלו כדי לראות מה יש לו להציע.

חברות תיווך רבות מציעות מסחר באופציות

אך חלק מהמתווכים מאפשרים לך להשתמש באופציות כחלק מאסטרטגיית המסחר שלך. מכיוון שאופציות הן כלי מסחר מתקדם יותר, עליך להיות זכאי למסחר באופציות עם מתווך מסוים. עליך לעמוד בדרישות הרגולטוריות הנוספות ובכל שאר הדרישות של מתווך אופציות, כמו גם בכל הדרישות הנוספות. שים לב שעל מתווכי האופציות לבדוק כמה ניסיון יש לך לפני שנתנו לך הרשאה לסחור באופציות, וכי הם עשויים להגביל את פעילות סחר האופציות שלך.

זה הגיוני לקפוץ היישר למסחר באופציות בכסף אמיתי

אך אם המתווך שלך מציע גרסה מדומה של מסחר באופציות, אתה תדחוף את התהליך קדימה לפני שתשים כסף "אמיתי" על הקו. לאחר שתכין את עצמך למסחר באופציות בשלבים הבאים, תוכל להתחיל לסחור על ידי זיהוי הזדמנויות מתאימות בשוק. שלב 1: למד כיצד לסחור באופציות מבלי להכריע את עצמך, מכיוון שזו האסטרטגיה הבסיסית ביותר למסחר באופציות.

אם אתה קורא לאופציה כמתואר לעיל

אופציות מכירה מעניקות לקונה האופציה את הזכות למכור את המניה במחיר מסוים, להגן עליה מפני אובדן מעמדת המניה שלה ולהפיק תועלת אם היא תועבר למעלה או למטה. עם פקיעת האופציות, מסחר באופציות יהיה זמין למשך פרק זמן קצר.

הדרך הנפוצה ביותר לסחור באופציות

היא באמצעות חוזי אופציה סטנדרטיים, אשר רשומים על ידי החוזים העתידיים והמרת האופציות השונים. ניתן לסחור בחוזי אופציה באופן דומה למניות ואג"ח – קנייה ומכירה. ישנם סוגים שונים של חוזי אופציה, כך שתוכל לבצע כל כך הרבה הזמנות שונות שתוכל להגביל את הסיכון שלך למה שאתה פשוט קונה או מוכר מניה.

מסחר במניות ובאופציות

הוא למעשה זהה לקנייה ומכירה של מניות או חוזי מכירה. מסחר באופציות יכול להתנהל בבורסות בהן קונים ונמכרים מניות, או שאתה יכול לקנות ולמכור אופציות במניות בבורסה בה נקנות או נמכרות המניות. בדיוק כמו שאתה קונה או מוכר מניות בחשבון התיווך שלך, אתה יכול גם לקנות אופציות בבורסת אופציות.

אף על פי שכל אחד מאופציות המסחר יכול להיחשב סוחר אופציות

ניתן לסווג את סוחרי האופציות לסוגים שונים, תלוי אם הם מקצועיים, בהתאם לאסטרטגיה הספציפית שהם מחפשים, לנכסי הבסיס שהם מחזיקים ובמידת מומחיות של עוסק האופציות (בין אם הוא איש מקצוע או לא). עם זאת, סוחר אופציות אמיתי הוא מי שסוחר בעיקר באופציות, אך מדי פעם משלב אותן עם נכסי הבסיס כחלק מאסטרטגיית אופציות כללית. סוחרי אופציות יכולים גם לסחור ללא מרשם (OTC) בנכסי בסיס כמו מניות, אג"ח או ניירות ערך אחרים ולעשות זאת כחלק מאסטרטגיית האופציות הכוללת, אך לא בהכרח בבת אחת.

אפשרויות הן כלי השקעה מיוחד מאוד

וסוחר יכול לעשות הרבה יותר מאשר פשוט לקנות ולמכור אופציות בודדות. סוחרי אופציות הם פשוט אנשים הסוחרים באופציות, אך הם יכולים גם להשתמש באסטרטגיות שונות לסחר באופציות המאפשרות להם ליהנות מתנאי שוק שונים. בהתאם לאסטרטגיה שאתה עוקב אחריה, תוכל להפוך לסוחר אופציות, מקצועי או קמעונאי.

כדי לראות אם למסחר באופציות יש מקום בתיק שלך, קרא מהן האופציות, מדוע המשקיעים משתמשים בהן וכיצד להתחיל לסחור. השיעור הבא בנושא מסחר באופציות במניות ייתן לך הבנה בסיסית באופציות וכיצד להרוויח כסף מקנייה ומכירה של חוזים. סחר אופציות בסיסי כולל בחירה באיזה מניה ברצונך להשתמש כנכס הבסיס שלך.

אם אתה חדש בתחום המסחר באופציות או שאתה רוצה להרחיב את אסטרטגיית המסחר שלך

חובה למצוא מתווך שיש לו את המשאבים להכשיר לקוחות. בחר מתווך מוסדר היטב המציע את סוג האופציות שתרצה לסחור בהן ביותר במחלקת הנכסים שלך. למידע נוסף על מציאת מתווך האופציות הטוב ביותר ולמידת הניואנסים של השוואת האופציות, ראה אפשרויות אח אם אתה כבר סוחר באופציות או רק מתחיל לצאת, הירשם לסוחר האופציות של MarketWatch ולמד על סחר כמו מקצוען.

סוחר אפשרויות MarketWatch נכתב בפורמט קל להבנה המדגיש למידה רציפה ככל שמתקדמים בעולם המורכב של סחר באופציות.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם