מניות ה- ZO הגיעו לשיא לאחר שהחברה הודיעה על צניחת רווח ברבעון השני של שנת 2020. עשרות משקיעים רכשו מניות ב- Zoom Technologies, ככל הנראה בטעות בזכות Zoom Video Communications, שזה עתה השיקה הנפקה ראשונית מוצלחת ביותר. רווחי שוברי קופות הובילו את מניית זום לשיא כל הזמנים, והסתכמו ב -317.81 דולר ב -31 באוגוסט. זום הודיעה על רווחים של 1.2 מיליארד דולר, או 2.1 מיליארד דולר למניה, מה שמעניק לה שווי שוק של יותר מ -3.5 מיליארד דולר – מה שנראה די שאפתני בהשוואה.

אני חושב שהשוק טעה ונפל מבין 20 הסקירות המובילות של תוכנות ענן. אין ספק שחברה שנסחרת ב -2.70 דולר אינה הדבר הנכון עבור Zoom, אך יש סיכוי טוב שלא.

התגובה היחידה שתהיה לזום

היא להוריד את המחיר, ולמחיר נמוך יותר תהיה השפעה שלילית על החברה, שתפגע בתור למחיר המניה. אם אתה טועה בקנייה מ- ZOOM במקום ב- ZM וקונים אחרים מבחינים בטעות שלך ומחיר המניה עולה חזרה למקום שהוא אמור להיות, תרצה לפרוק את המניות שלך במהירות.
לעוד פרטים מורחבים אודות מניית zoom נא לבקר ב- bigshotnews.net

כאשר אתה בוחר מתווך מועדף, חשוב לחשוב כיצד תוספת מניות Zoom תשפיע על התיק הכולל שלך. את שם המניה ואת סמל הטיקרים "ZM" תוכלו למצוא באתר הרשות לניירות ערך (SEC), אך עליכם לעשות קצת מחקר לפני שתחליטו האם זה המתווך המתאים לכם.

החל מה -1 בספטמבר ועד ה -31 בדצמבר 2019

מחיר המניה של זום עלה ב -572.7% אדירים, והתיזה הכוללת של עמידות תוכנת הענן משתרעת על שמות אחרים, אך ניתוח זה מתמקד ב- Zoom Video בגלל הרווחיות הגוברת שלה. נאסד"ק: ZM) שימש כמניע החזר מרכזי של ההנפקה, כאשר ZM (עד כה) צמחה בכמעט 580% בשנה. למידע נוסף על מחיר המניה, ראה "נושא בעבודה" ו "למד בבית עם מניות." הנקודה החשובה ביותר היא שזום גדל במהירות מאז מגפת ה- COVID 19, ולכן המשך הצמיחה החזקה השנה והצמיחה העתידית בשנים הקרובות היא סיבה להיות אופטימיים לגבי המניות לטווח הארוך. מכפיל הערכת השווי היקר אומר לנו כי השוק תומחר בשנים של צמיחה מדהימה לעתיד Zoom.

המניות של ZO Video Communication (ZM) זינקו מאז המשבר של COVID 19 יצר מצב מיוחד

זום הוא שירות ועידות וידאו שקיים מאז 1990, אך נראה שהוא פופולרי יותר מכל מתחרותיו. החברה מפתחת מוצרים ושירותים שירחיבו את השימוש בשירותי ועידת אינטרנט כמו ה- Zoom Phone, שיושק בינואר 2019. רוחב הפס ייסגר בכמיליארד דולר ב- TAM, ולכן החברה מתכננת להכפיל את ה- TAM במהירות. אבל השוק תומחר בדרך אחת בלבד לשיחות ועידה באינטרנט, וזה לא טוב.

מספר הורדות הזום יורד אט אט

מה שמוביל את המשקיעים לתהות האם הפיתוח המרשים של ZM יתהפך. בעוד ש- DocuSign (נאסד"ק: DOCU) ירד בכ -10%, מניית זום צנחה בכמעט 20%. לאחר שאיבדה 15% מתחילת השנה, מניית זום נסגרה בשיא כל הזמנים ביום שלישי. החיסון של פייזר התגלה כיעיל ביותר בניסויים בשלב מאוחר, אך מנייתו צנחה ב -17% בשנה האחרונה.

בעוד שרוב חברות תוכנת הענן רווחיות מאז ההנפקה שלהן, רק Shopify רווחית, וזאת רק לאחר התאמה לגיל החברה. אף על פי שאף חברה אחרת לא הייתה רווחית בזמן ההנפקה, זום היא רווחית כיום אחרי כמה שנים בלבד.

Webex מרחיבה את הפלטפורמה שלה

ומסכנת את נתח השוק שלה, ושלל חברות אחרות שמתמקדות בכנסים ועידת וידאו מפתחות פתרונות משלהן. המשאב של זום – סיסקו (נאסד"ק: CSCO) היא אחת מהמתחרות העשירות שלה, אך וובקס הגדילה את הפלטפורמה שלה בשנים האחרונות ואיימה על נתח השוק שלה.

לקוחות אלו חשובים לעתיד Zoom

כי פלחים קטנים וצומחים במהירות אינם רווחיים כמו חברות גדולות. IDC מעמידה את השוק המיועד לעתיד שלה על יותר מ 43 מיליארד דולר, אבל זה כמובן לא הרבה תזרים מזומנים. בשיחות קודמות לזום הוא ציטט הכנסות שנתיות של החברה בכ -1.5 מיליארד דולר מכנס ועידות וידאו. שים לב שכשאתה רואה רמה זו של צמיחה בשורה התחתונה, המשמעות היא שזום מתפשט באופן אורגני וצמיחתו אינה צריכה להשתלם. מה IM כמו זום: זום מציע שירות מעולה ויש לו עסק גדול, קולח וצומח במהירות.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם