מניית לימונדה בע"מ (LMND) זינקה, והגיעה לשיאים ובנפילות של 52 שבועות. מניות Sesen Bio Inc. עלו ביותר מ -70% ב -12 החודשים האחרונים ויותר מ -80% מאז ההנפקה. לאחר הנפקה: שווי הספרים המוחשי של LM ND היה 10.33 דולר למניה, אך ספרים מוחשיים היו לפני ההנפקה 17.39 דולר. ההנפקה היא בעצם רחוב חד כיווני לראש שוק המניות בשנים הקרובות.

הניתוח הטכני של המניה מראה שיחס ה- PEG

הוא כ- 0.0, שכן מחיר ה- LMND נסחר מתחת לממוצע הנע של 50 יום. אנליסטים צופים את הרווח המדולל של LM ND (רווח למניה) של 3.31 דולר במהלך 12 החודשים האחרונים, והוא צמח ב -88% למניה במהלך 12 החודשים האחרונים, נתון שצפוי להגיע ל -87% ברבעון הבא.

סוחרים ומשקיעים יכולים גם לבחור לחקור את הטווח האמיתי הממוצע של ATR על ידי התמקדות בשווי טכני ומלאי

ניתן לייחס בקלות מניות קניות או מכירה מוגזמת למדד החוזק היחסי (RSI), שיחליף את תוצאת ה- Rsi מעל 70 ותמחור מחיר נמוך מ- 30. האיור הבא מראה שהסטוכסטיקה של 14 הימים (K) נמוכה מ -10 השוק נמצא באזור "מכירת יתר" מאוד. הערכת השווי הכוללת היא מכירה, עם מחיר יעד של 4.00 דולר וטווח מחירים ממוצע של 2.05 עד 3.30 דולר.

אם לוקחים ממוצע נע פשוט

מניות לימונדה בע"מ (LMND) עומדות על 50.89 – 71 לאחר 5 ימים, המקביל ל -67.85%. תקופת 30 הימים נלחצה, מה שמראה כי המניה נסחרת כיום מתחת לטווח הממוצע ההיסטורי שלה בין 2.05 $ ל -3.00 $ והיא נמצאת בטווח "מכירת יתר" מאוד עם מחיר נמוך מ- 1.30 $. לא נרשמו מהלכים ב -30 הימים האחרונים, עם נפח מסחר יומי ממוצע של 1,000 מניות, על פי נתוני מודיעין השוק העולמי של S&P.
עבור מידע על מניית lmnd מומלץ לבדוק כאן: bigshotnews.net

אנו רואים שהתמונה הטכנית של LMND מציעה כי אינדיקטורים לטווח קצר מצביעים על כך שהמניה נמכרת ב -50%

בהתאמה עוד יותר כלפי מטה, הנתונים מראים כי אחד מכל תשעה אנליסטים מסווג את המניה כ"מכירה ". המדד לטווח בינוני מציב אותו בקטגוריית 100% מניות שנמכרו, ואילו המדד לטווח הארוך מציין כי מדובר בממוצע במניה "נמכרת".

מי שמאמין בטכנולוגיה ובמודל העסקי של לימונדה צריך להשקיע בו ולקוות שהמחיר יירד עוד יותר

כדי שיוכלו לצבור יותר מניות בעלות נמוכה יותר. למרות התחלה טובה של המניה, יש סוחרים שמעדיפים לראות יציבות, ולא ניסים, ולחכות לחברה שתעלה ותיפול.

לאף אחד מצוות IPOScoop.com אין תפקיד באף אחת מהמניות שלעיל

הנפקות בהן אתה משקיע או סוחר או מזהה מניות שמעניינות משקיעים, עליך להירשם ולעשות בדיקת נאותות משלך. אינך אחראי לדיוק, עדכניותם או שלמותם של מידע אודות ניירות ערך שאתה קונה או מוכר או פותח חשבון מתווך שאתה פותח במדינה בה Public Investing, Inc. אינה רשומה. כאשר מתבצעת השקעה שם, החלטת ההשקעה חייבת להתקבל בתנאים שלה, יחד עם כל החלטה אחרת שמתקבלת על ידי יועץ ההשקעות או הברוקר – עוסק שלך.

בינתיים

1% מהאנליסטים מאמינים שהמניה אינה מוערכת פחות, 3% ממליצים עליה כקנייה, 4% מעריכים אותה כמחזיקה ו -4.5% מעריכים אותה כמכירה, ואילו 3.1% מעריכים אותה כמכירה ו 3% כקנייה. אנא קרא את התיווך והחברות המוזכרות בסולם של 1 עד 5. תנודתיות היא הערך היומי הצפוי המרחיב את טווח המשקיעים הבלתי פורמליים. מניות LMND נקראות "גוף השנה" על ידי הרשות לניירות ערך (SEC) וסוכנויות רגולטוריות אחרות בארצות הברית ובקנדה.

הערכת השווי הממוצעת של המניה

היא "החזקה" ולמי שרוצה להגדיל את חלקו במניית LMND יש אפשרות לעשות זאת, שכן ההערכות הממוצעות למניה זו מוחזקות. המחיר עולה ויורד כל יום, ויורד ועולה כל יום, אך על הסוחרים להתמקד בממוצע הנע של 200 הימים בכדי להתגבר על התנודתיות היומית שלו ולעקוב אחריו מקרוב, במיוחד לאור התנודתיות האחרונה שלו.

HC Wainwright אינו מעריך את המניות של חברת Sesen Bio Inc., אותן הוא רואה כרכישה.

הוא מציין כי יעד המחירים הקונצנזוס שקבע האנליסטים בוול סטריט הוא 80.29 דולר, כלומר הדובים יצטרכו להעלות את מחיר המניה שלהם ב -10.78 אחוז מערכם הנוכחי. השוק תמיד מסתכל קדימה – והמשקיעים יראו האטה במחיר המניות כאשר החברה תודיע על דוח הרווח שלה. מכיוון שמדובר בחברה שרק הייתה בה הנפקה – תנועות המחירים יכולות להיות מאוד, תנודתיות ביותר. אם נתח שוק גדול נלקח מחברה משבשת, משולמת פרמיה, אך השוק תמיד צפה קדימה.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם