מניית ccl

מניית CCL זינקה בשבוע שעבר בכמעט 60%, כאשר המשקיעים צפו בחדשות ארה"ב המרתה את החוב החדש של החברה בסך 1.2 מיליארד דולר. זה פגע בהם כל כך חזק, עד כי כל הסימנים מצביעים כעת על מעורבותם בעסקת החוב הבינלאומית בסך 3.5 מיליארד דולר, 2.3 מיליארד דולר ו -4.1 מיליארד דולר.

BMO Capital גם שמרה על דירוג "ביצועים טובים יותר" על CCL תעשיות ועל יעד מחיר של 40 דולר בדו"ח שפורסם ב- 29

באפריל. קרדיט סוויס הגביר את תיק השור על ידי שדרוג דירוג המניה מ- Neutral ל- Outperform. המניה יעד מחיר חדש של 40 דולר. הקונצנזוס בקרב אנליסטים של Ccl תעשיות עומד כיום על 35.00 דולר, לעומת 28.50 דולר בסוף מרץ.

בהתבסס על המכונה שלנו שמנתחת את תנועות המחירים ההיסטוריות של מניות קרניבל

המניה יכולה לגדול בכ- 12% בחמשת ימי המסחר האחרונים. אנו מצפים שמניות CCL יראו עלייה חזקה לאורך זמן והשוק יראה התאוששות מבטיחה כאשר אמון הצרכנים יעלה. לבסוף, לאחר שראינו את ההשפעות החיוביות של התאוששות הדיור בארה"ב בחודשים האחרונים, השווקים עשויים לראות עליות גדולות.

השקעה ב- CCL

היא הימור שכל ענף הנסיעות יקפוץ בסופו של דבר וישגשג. משקיעים ארוכי טווח צריכים לצפות שמחיר המניות יחזור לרמות טרום-מגיפה ויתאושש כאשר הביקוש מתחיל להתאושש, אם כי אנו סבורים כי לא סביר שהמניה תגיע לרמה של 40 דולר שראינו בפברואר בקרוב. למרות החדשות החיוביות לטווח הקצר, צמיחת מחירים מתמשכת לטווח הארוך תהיה המניע העיקרי של מחירי המניות. אנו מאמינים כי הדבר יהיה תלוי בפתיחה הדרגתית של קו השיוט והוא המניע העיקרי לעליית המחירים לטווח הארוך.

בסך הכל, ל- CCL יש פוטנציאל להתאושש ולהשפיע לטובה לטווח הארוך על ענף הנסיעות בכללותו. וולס פארגו מאמין כעת כי הדבר אפשרי, והחזיק ב -5.5% מהחברה מאז 2012, ההחזקה הגדולה ביותר שלה עד כה.

מניות CCL מיועדות למשקיעים שמוכנים להחזיק מעמד בזמן שהם ממתינים להחלמת החברה. אם ברצונך לברר את מניות הבריאות הטובות ביותר לקנות עכשיו, עיין בראיון האחרון עם מנהל קרנות הגידור כאן.

דף הסקירה מכיל נתונים סטטיסטיים חשובים על הנתונים הבסיסיים של המניה (עוד על קישור זה)

כאשר משקיעים מחפשים מניות מובילות לרכישה, הם רוצים לראות מניה בתרשים תקין. משקיעי ערך רבים מחפשים מניות בעלות בעלות פנים גבוהה מפני שההנהלה יכולה לפעול בצורה יעילה יותר וליצור ערך בעלי מניות כאשר היא נמצאת עם בעלי המניות. בינתיים, משקיעים במניות צמיחה צריכים בדרך כלל להתמקד בחברות מקבוצות תעשייה מובילות, כגון נפט וגז, אנרגיה ושירותים פיננסיים.
על מנת לראות עוד פרטים מורחבים על מניית ccl נא לגשת לאתר bigshotnews.net

בסופו של דבר

רק אתה יכול להחליט מה הכי מתאים למצבך הכלכלי האישי, אך וודא שאתה מבין את האותיות הקטנות לפני שאתה מבצע השקעה כלשהי. מבקר קרוז יכול לסייע ולייעץ לך בהחלטתך לקנות את המניות. לפני שאתם קונים את המניות, עליכם לבדוק כיצד ביצעה מניית חברת השייט בעבר ומה עשיתם איתה. האם הגיע הזמן לקנות מניות CCL, ואם כן, מה הסיבות שלך לקנות אותן?

הניתוח שלנו של הפוטנציאל העולה של החברה מבוסס על ניתוח מפורט המשווה את ביצועי מניות קרניבל במהלך המשבר הנוכחי עם המיתון בשנת 2008

גם חישובינו מראים כי CCL אינה השקעה טובה עבור משקיעים ארוכי טווח. עם יחס תגמול סיכון גבוה. לקבלת מבט מהיר על חמשת המניות המובילות שלנו, צפו בסרטון או לחצו כאן למנהיגות ה- Q1 שלנו. ברבעון הראשון של השנה סיימה במקום ה -19 צנוע מבין 37 מניות עם יחס מחיר לרווח ממוצע של 1.5.

רמה זו צופה כי מניות קרניבל יירדו ב -60% עקב גורמים טכניים ויסודיים

כולל ביצועי מחירים ורווחים. מדד SVS גבוה מציין כי מניות CCL מספקות באופן עקבי את התנודתיות הגלומה באופציות שלהן. המשמעות היא שבעוד שתהיה אסטרטגיית רכישת פרימיום בעתיד, למניה יש עלייה ב- RSI למניות אם היא חווה שינויים אופטימיים מהירים. הניתוח שלנו לגבי סיכויי ההתקדמות של קרנבל מביא ראיות חזקות לכך שהם יגדלו בחודשים הקרובים.

בעוד שהשוק תומחר ברובו בחדשות חיסונים ובשינוי מדיניות, תחזית מניית CCL שלנו השתנתה בצורה דרמטית. בסך הכל, הדובים מצפים שהמניה תישאר מעל לרמות מכות עד תחילת 2021 – ירידה.

המניה אמנם עשויה לרשום עליות מסוימות לאחר חידוש העצרת

אך איננו מאמינים שהיא תחזור לרמות לפני ההנפקה בקרוב. המניה עשויה לבטל או לדחות את דמי השייט בחודשים הקרובים, ואילו חידוש הפעילות בארה"ב לא צפוי להיות עד הרבעון השלישי של שנת 2021.

Table of Contents

דילוג לתוכן