מניית ראדא

RADA תעשיות אלקטרוניות בע"מ (RADA) המשיכה במגמה החיובית ונכנסה לאזור הירוק עם רווח של 19.41% שהגדיל את רווחיה ביומיים האחרונים. ראדה תעשיות אלקטרוניות בע"מ (RADA) נסחרה ביום שני ברמה גבוהה ורשמה את מחזור המסחר הגבוה ביותר שלה מזה למעלה משבועיים. מושב היום נסגר עם רווח של 9.53% ועמד על 10.46%. בשלושת הימים האחרונים מניות RDA צברו 39.65% והגיעו ל -56.59%, שלא לדבר על עלייה של 5% במחיר המניה ביום שישי.
כדי לראות מידע בתחום של מניית ראדא באפשרותך לגשת לאתר bigshotnews.net

השוק מתקרב לשטח שנרכש יתר על המידה והסטוכסטיקה של 14 הימים K גדולה יותר מ -80

אך ההשקפה הכוללת היא: קנה. לרד"א תעשיות אלקטרוניות בע"מ יש כיום מרווח תפעולי של 4.5%, מרווח התפעול של המניה מעיד על מידת רווחיות של השקעה. התשואה על ההון המושקע עבור החברה היא 4% בסך 25 דולר, והתשואה על ההון הכולל ב- RDA היא + 4.71%, לאור המומנטום האחרון. השוק גבוה מאוד באזורים שנקנו יתר על המידה, ולכן המצגת הבאה מראה שהשוק התקרב לאזורים שנקנו יתר על המידה. במצגת הבאה, מניות ראדה מוצרי אלקטרוניקה בע"מ נסחרות ברמה גבוהה יותר מסטוכסטיקה (K) ל -15 יום במחיר של -90, אך ההשקפה הכללית היא "קנה" ו-

השוק מתקרב לטריטוריה מכירתית

והסטוכסטיקה של 14 הימים (K) נמוכה מ -20, כך שהתצוגה הכוללת היא "למכור". במצגת הבאה נסחרות מניות ראדה אלקטרוניקה בע"מ ברמה גבוהה יותר מהסטוכסטיקה (K) ל -15 יום, שעמד על -90, אך ההשקפה הכוללת היא: קנה. השוק התקרב לאזור שנקנה יתר על המידה ונמכר יתר על המידה. במצגת זו, התפר בן 13 הימים הוא מתחת ל -10, ואילו התפר בן 12 חודשים מעל -15 נמוך מ -20, אך ה"דעה הכללית "נמכרת.

ניתן לייחס בקלות מניה קנויה או מכירה מופרזת למדד החוזק היחסי (RSI)

שם תרכשו תוצאת Rsi מעל 70 ומחיר נמוך מ -30 מכירת יתר. מקדם זה מודד כמה מניה או סחורה עלו או צנחו במשך שנה אחת. ה- IV הוא תחזית צופה פני עתיד של נכסי הבסיס, עם IV גבוה המעיד על כך שהשוק צופה תנועות מחירים משמעותיות, ואילו IV נמוך מצביע על כך שהשווקים מצפים שמחירם יישאר בטווח המסחר הנוכחי. 4% גבוהים יותר יכולים לעתים קרובות לחזות היפוך קרוב של מחיר השוק, וזה יקרה בתקופה של תנועות מחירים משמעותיות.

לאור המגמה הנוכחית לטווח הקצר

המניה צפויה לרדת ב -5.08% בשלושת החודשים הקרובים ולהחזיק במחיר בין 10.02 $ ל -13.09 $. מחיר המניה יצטרך להגיע לשיא התחזית, בעוד שהוא יצטרך לטנק 27.9% לפני שיגיע לשפל התחזית. בשלוש השנים האחרונות לא נרשמו שום תנועות, למעט עלייה של 2.5% בשנת 2011 ועלייה של 1.8% בשנת 2012.

פורסמה שטר חדש עם מחיר מחיר של 6.42 $. חברת RADA Pharmaceuticals Ltd. (סימול: RDA), חברת התרופות השנייה בגודלה בעולם. אגרות חוב למחיר יעד חדש מתומחרות ב 0.53 דולר, עלייה של 5.8% בשלושת החודשים הקרובים, או 1.05 דולר למניה, במחיר כולל של 7.43 דולר.

הדיבידנד

הוא חלק הרווח ששולם לבעלי המניות, מבוטא בדולרים למניה. הרווח המלאי של 12 חודשים עבור RADA Pharmaceuticals Ltd. (סימול: RDA) משלם 1.05 דולר למניה או דיבידנד של 0.01 דולר למניה חלקי הרווח וההוצאות נטו. – המחיר בזמן אמת המוצג שונה במקצת מאתרים אחרים המציעים נתונים בזמן אמת. המידע משקף את מחיר הסגירה האחרון של הסמל בבורסה בשעה 17:00 אחר הצהריים, אף על פי שלחלק מהסמלים היה מחירם לפני ואחרי הבורסה.

זכור שבעוד פיזור יכול לסייע בפיזור הסיכון

הוא אינו מגן על רווחים או הפסדים. זכור שאמנם פיזור יכול לסייע בפיזור הסיכון, אך הוא אינו מתחייב או מבטיח את רווחיך או מגן עליך מפני הפסדים. זכור שאמנם פיזור יכול לסייע בפיזור הסיכון ובהגנה על הרווחים שלך, אך הוא אינו מגן עליך מפני הפסדים, גם כאשר אתה משקיע.

ההערות וההצהרות המופיעות כאן אינן משקפות את דעותיהם או דעותיהם של Webull Financial

LLC או מי מעובדיה. איננו אחראים לדיוק, שלמותם, עדכניותם או התאמתם של מידע זה באתר לרכישה או מכירה של ניירות ערך או לפתיחת חשבון מתווך במדינה בה Open Public Investing, Inc. אינה רשומה. אל תניח או להסיק כי ניירות ערך, מגזרים או שווקים המתוארים במאמר זה הם או יהיו רווחיים עבורך. תוכן האתר נחשב לתוכן אתר האינטרנט של WebULL Financial LLC.

Webull Financial

LLC, מתווך – עוסק הרשום בנציבות ניירות ערך (SEC) – מציע מסחר בניירות ערך בחשבונות תיווך פרטיים ומזומנים בניהול עצמי. סחר חופשי במניות, תעודות סל ואופציות מתייחס ליכולתם של לקוחות בניהול עצמי לסחור בניירות ערך בארה"ב במכשירים ניידים, באתרי שולחן עבודה ובמוצרים.

Table of Contents

דילוג לתוכן