מניות פייסבוק נפלו לאחר הרווח ברבעון הרביעי, דבר המצביע על כך ששערוריות מתמשכות ומכשולים רגולטוריים עשויים סוף סוף להשיג את ענקית המדיה החברתית. נאסד"ק: FB), כאשר דיווחה על הכנסות ורווח למניה ברבעון השלישי, אומדני האנליסטים היו מעל להערכותיהם, אך בכל זאת המניות צנחו בצורה חדה.

עד לסיום העסקה

מחיר המניה של פייסבוק עלה כל כך עד שהשווי הסופי של העסקה היה 21 מיליארד דולר. היא עלתה עד 45 דולר ואז צנחה ל -35 דולר, והעניקה לפייסבוק שווי שוק של 90 מיליארד דולר וזינקה עד 20 אחוז מעל מחיר המבוקש שלה כשנפתחה המניה בבורסה בניו יורק. (נאסד"ק: סימול: NSE) ביום שישי.

שיתופי פייסבוק אולי אינם מקור הכנסה פסיבי

לפחות בינתיים, אך וואטסאפ מהווה הזדמנות ענקית. ווטסאפ, חנות נתונים של פייסבוק, הופכת את משתמשיה למקושרים יותר מפייסבוק, ומחיר המניות שלה קיבל דחיפה גדולה בפברואר 2014, כאשר החברה הודיעה כי היא קונה את וואטסאפ. נסה את המכונה שלנו – למד אלגוריתם כדי לראות כיצד יתנהגו מניות פייסבוק בתקופה זו ללא רווחים או הפסדים ספציפיים.

אם מניות FB יעברו 5% בחמישה ימי מסחר

הן יעלו 3.2% בממוצע, מה שמרמז על 1.7% עודף על ה- S & P500. אם מניות FB יעלו ב -5% ב -5 עסקאות ביום, הן יירדו ב -2.5% במהלך 12 החודשים הקרובים, מה שמרמז על עודף תשואה (מעל 2%) ותשואה של 1% בשנה הראשונה של השנה.

בסוף 2011

וול סטריט ג'ורנל דיווח כי פייסבוק צפויה לצאת לציבור במחיר של 38 דולר למניה, אך כעת היא נסחרת במחיר של כ -140 דולר. זה לא אומר שפייסבוק הייתה השקעה גרועה – כשגוגל הפכה לציבורית בשנת 2004, היא הוערכה בערך באותה רמה כמו פייסבוק. הבכורה לצרכן Amazon.com Inc (נאסד"ק: AMZN), שקיררה מעט את עגלת ההנפקה בעמק הסיליקון. בשבוע שלאחר ההנפקה פייסבוק נסגרה בשיא של 130.00 דולר, לעומת 85.50 דולר בזמן ההנפקה.

למרות החששות המתמשכים ששינויים בפרטיות עלולים לפגוע בהכנסות הפרסום של פייסבוק

מניית FB הראתה חוסן, הגיעה לנקודות כניסה מסודרות והחזיקה מעמד. פייסבוק הוכיחה את עצמה במהלך שפל כלכלי חסר תקדים, ואנליסטים בוול סטריט מאמינים כי למניות FANG יש עוד דרך ארוכה. הנסיעה אולי משובשת, אבל היא יכולה להיות טובה יותר, גם אם הנסיעה גבשושיות. אם זה מסתכם בכך, יש אנליסטים שאומרים שסכום החלקים שלו יהיה שווה יותר ממניותיו.

מצא את שם המניה

סמל הטיקרים ו- FB וחקר אותה כדי להחליט אם זה שווה את המחיר שאתה מחפש. לאחר שהחלטת לקנות מניות בפייסבוק, לפתוח חשבון מתווך ולממן אותו, תוכל לבצע הזמנה. לאחר שפתחת את החשבון, אתה רוצה לתת לחשבונך מספיק כסף כדי לקנות את מניות הפייסבוק.
לעוד מידע אודות מניית פייסבוק ומניית פיסבוק עליך לבקר ב- bigshotnews.net

פייסבוק היא מניה תנודתית יחסית, ולכן על המשקיעים להשלים עם העליות והירידות של מחיר המניה. מדובר במניה בטוחה יחסית עם יחס רווחי מחיר לטווח ארוך של פחות מ -1.5.

המניות של פייסבוק סבלו מירידה קלה בסוף 2016

כאשר צצו חדשות כי פייסבוק אולי הטעתה חברות עם הערכות שווא של פרסום. מחיר המניה של פייסבוק תפס מקום אחורי כשהוא התפרסם באוקטובר 2016 והגיע ל 55.12 דולר למניה בשווי שוק של 140 מיליארד דולר. אם עליית המניות של הימים האחרונים נכונה, אעשה טוב להימנע מהימורים קצרי טווח על מרבית המניות, ונראה כי מניות FB הינן חריג לתצפית כללית זו. אם המניות היו צוברות בשבועות האחרונים ואפילו בחודשים האחרונים, הייתי עושה טוב מאוד בפייסבוק, שכן נמנעתי מהימורים קצרי טווח על כולן, אך נראה שרוב המניות והמניות הללו בפייסבוק היו יוצאות מהכלל. להתבוננות כללית זו.

מניות פייסבוק היו מעל לשיאה זמן קצר לפני שמחיר המניות צלל ונמצאות מאז או ממש מעל

ההנפקה של פייסבוק הייתה זרז מרכזי עבור החברה, שהפכה לתופעה חברתית ותרבותית, והייתה אחת ההנפקות המצליחות ביותר בהיסטוריה האחרונה. אך בחודשים שלאחר ההנפקה שווי השוק שלה חצוי במחצית מכיוון שהמשקיעים חוששים מהכדאיות ארוכת הטווח של פייסבוק כחברה ציבורית. נראה כי החששות של המשקיעים התאדו בחודשים האחרונים, וההנפקה של פייסבוק הייתה צעד חיובי עצום עבור פייסבוק ומחיר המניות שלה.

בסופו של דבר נראה כי כל שינוי בהנהגה בפייסבוק תמיד יהיה של צוקרברג

באופן שמבנה בעלי המניות של פייסבוק בנוי, אין שום דרך לאלץ את צוקרברג. כלומר, בעלי המניות חייבים להצביע – בדרך כלל באסיפה הכללית – וצוקרברג או מקורביו עשויים לזכות. מספר המניות שצוקרברג מחזיק וגודל המניות שלו. בחברה לקבוע את שליטתו בפייסבוק.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם