כאשר הבנקים הגדולים בארה"ב מכוונים לפייפאל, מרטין לואיס מזהיר מפני מגמות חדשות מדאיגות שמשאירות את משתמשיה פתוחים להונאה. PAYPAL הינה חברת תשלומים מקוונת עולמית המאפשרת למיליוני אנשים להעביר כסף בצורה יעילה וזולה.

כיום המשתמשים נעים בין חברות מקוונות גדולות לקמעונאים

וכיום PayPal הפכה לאחת מפלטפורמות התשלום המקוונות הפופולריות בעולם. Paypal Holdings Inc. (נאסד"ק: PYPL) עוסקת בפיתוח פלטפורמות טכנולוגיות לתשלומים דיגיטליים. כסף המוחזק בחשבון PayPal מושקע במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, אשר כעת ניתן לקנות, להחזיק ולמכור על ידי בנקים שמרוויחים ריבית בחשבונות הפייפאל שלהם.

פלטפורמת PayPal חדשה זו הינה פלטפורמת תשלומים רב-תכליתית המאפשרת לך לעשות עסקים עם אנשים ברחבי העולם מבלי להסתכן בחשבון הבנק האישי שלך

יחד, בנקים יכולים לטפל בהעברות מאדם לאדם, אשר PayPal טרם השיגה. העברות פייפאל אמנם מיידיות בהשוואה לחשבונות PayPal, אך העברות כסף לחשבונות בנק מסונפים עשויות להימשך ימי עסקים. מגבלות תשלום יכולות להיכלל גם בתשלומים מבלי שהרוכש יצטרך לדווח על בעיות עסקאות, דבר חדש עבור PayPal. גורם נוסף שעליך לקחת בחשבון בעת רכישת מניית PayPal הוא יחס מחיר-רווח (PGV). ה- p – e או ה- PEG הם ההיצע האופייני לתחום הטכנולוגיה ואינדיקטור טוב לקבלת מושג כיצד הדברים יעבדו בשנים הקרובות בשל המודל העסקי החדש של PayPal. מכפיל זה לא אומר שמניות PayPal כיום מוערכות יתר על המידה שכן הן אכן תוספת טובה לתיק שלך. לפני שתגיע לנקודת האל-חזור ותבצע רכישה, הערך אם המניות שלך במחיר מופקע או לא. אם תחכה לרגע לרכישת מניות PayPal, כדאי לך לנסות להרחיב את התיקים שלך ולהיות מוכן לגל הבא הזה.

כש- PayPal לא צפויה לשחרר רווחים עד תחילת פברואר 2021

על המשקיעים לדעת כיצד היא מצליחה במהלך 12 החודשים האחרונים. מניות פייפאל צברו יותר מ -120% בשנה האחרונה והמשקיעים צופים צמיחה רבה יותר ככל שקהל הלקוחות של החברה יגדל. בהתבסס על מספר אינדיקטורים ועל פי הערכות האנליסטים החציוניות, תחזית המניות של PayPal מבטיחה למדי. יעד המחירים הממוצע של מניות פייפאל הוא 275.53 דולר, מה שמצביע על יחס מחיר-רווח של פחות מ -2.5 ו- PEG של 1.2 בלבד.

חשוב להכיר את ההיסטוריה של מחיר המניה של פייפאל

אך חשוב עוד יותר להכיר את המצב הכספי שלך, נקודות החוזק והחולשה שלך. שווי השוק של Paypal Holdings נמדד על פי הערך הספרי שלו, שהוא הערך שיש לו במאזן של החברה. המשקיעים גם גוברים דעה משלהם לגבי האופן בו שווי המניה שלהם שונה ממה שמכונה "ערך פנימי", כלומר הערכים הבסיסיים האמיתיים שלה.

במקרה זה Paypal תשמור חלק מההכנסות למניה הפיננסית שלה, אך לא תשלם אותה. הכסף יישמר שם עד ש- PayPal תשחרר את זה, גם אם זה eBay, שאליו PayPal מבקשת ממך לעמוד.

אם יש לך חשבון PayPal מבוסס ארה"ב

העברות בינלאומיות עם כספי PayPal המקושרות לחשבון הבנק שלך עולות לפחות $ 0.00 כאשר אתה מבצע עסקאות בסיסיות מחוץ לארה"ב. PayPal היא פיקדון. מתווך, לא בנק, ויש לו עמלות, אבל קל להימנע מהם. הם קובעים את הריבית – ומרוויחים חשבונות עסקיים בפייפאל, המחזיקה בכספי הפריסה. פייפאל מרוויחה ריבית על הכסף שפייפאל מחזיקה, אז תישאר עם זה, יש להם עמלות.

אם תרצו, תוכלו להוסיף את הכסף y לחשבון PayPal שלך לפני שליחת הכסף, אך בדרך כלל אין צורך בכך. PayPal מנכה אוטומטית כסף מחשבון הבנק שלך כשאתה מבצע תשלום, כך שהכסף שלך יגיע למקום בו ניתן להשתמש בו בדרך כלל.

תוכל גם לקשר את חשבונות eBay ו- PayPal שלך ולשנות איזה חשבון PayPal אתה משתמש ב- eBay כדי להשתמש בו ב- eBay, או להיפך.

כדי להציג את כל עסקאות ה- PayPal שלך במקום אחד, הירשם לחשבון PayPal ולחץ על "פעילות". העברה של PayPal או PayPal היא תשלום שבוצע על ידי משתמש PayPal אחר לחשבון אחר. אם תשלח כסף לאדם שאין לו חשבון Paypal, העסקה תירשם כעסקה בהמתנה עד שהאדם יבקש תשלום.
למידע נוסף בנושא של מניית פייפאל יש להעיף מבט ב- bigshotnews.net

במצבים מסוימים PayPal יכול לעצור תשלום, אך הוא נמשך רק 15 הימים האחרונים. PayPal מכריזה על מבצע זה על ידי "החזקת" כל שאר תשלומי PayPal עד לקבלת התשלום ואז הוצאת הודעה וקידום מכירות.

זה די פשוט

אתה קונה מוצר או שירות באופן מקוון ומעביר כסף מפייפאל לחשבון הבנק שלך באמצעות קישור פייפאל של הבנק. תוכלו לעשות זאת דרך חשבון הפייפאל שלכם או דרך אתר פייפאל, אך תמיד תתקלו במצב בו עליכם להוציא החזר לקונה. אם קונה שולח לך תשלום באמצעות PayPal, הכסף זמין למשלוח לחברים ובני משפחה. עם זאת, לפני שתקבל את הכסף, עליך לרכוש את המוצר ו / או השירות שרכשת באופן מקוון.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם