מניות פייסבוק נפלו לאחר שענקת המדיה החברתית פרסמה רווחים ברבעון הרביעי, מה שמרמז ששערוריות מתמשכות ומכשולים רגולטוריים עשויים סוף סוף להשיג את זה. כאשר נאסד"ק: FB דיווחה על הכנסות ורווח למניה ברבעון השלישי, אשר אומדני האנליסטים היו מעל להערכותיהם, אך בכל זאת צנחו המניות בצורה חדה.

עד לסיום העסקה

מחיר המניה של פייסבוק עלה ביותר מ -20%, אף על פי ששוויה הסופי של העסקה היה 21 מיליארד דולר. היא עלתה עד 45 דולר, ואז צנחה חזרה ל -20 דולר, מה שהעניק לפייסבוק שווי שוק של 90 מיליארד דולר לפני שנסגרה במחיר של 22 דולר, בהשוואה למחיר המניה של 30 מיליארד דולר שפייסבוק דרשה עם פתיחתה בבורסת ניו יורק ב -31 באוקטובר 2014.

שיתופי פייסבוק אולי אינם מקור הכנסה פסיבי

לפחות בינתיים, אך וואטסאפ מהווה הזדמנות ענקית. וואטסאפ, מאגר נתונים לפייסבוק, מהווה יותר מ -20% מכלל בסיס המשתמשים של החברה ומייצג את מה שפייסבוק עושה הכי טוב כרשת חברתית, ולא רק כפלטפורמה פרסומית. מחיר המניות של פייסבוק קיבל דחיפה גדולה בפברואר 2014, כאשר הודיעה שהיא קונה את וואטסאפ. ניסיתי ללמוד מכונה לראות כיצד יתנהגו מניות פייסבוק במהלך רווחים והפסדים מסוימים באותה תקופה.

אם מניות FB יעלו מעל 5% בחמישה ימי מסחר

הן יעלו ב -3.2% בממוצע, מה שמתבטא בתשואה יתרה של 1.7% בהשוואה ל- S & P500. אם מניות FB עוברות מעל 5 דולר במהלך תקופת מסחר של חמישה ימים, הן עולות באחוז אחד ליותר מ -1,000 דולר למניה, ומניבות תשואה עודפת של 2.5 אחוזים.

בסוף 2011

וול סטריט ג'ורנל דיווח כי פייסבוק צפויה לשלם 38 דולר למניה כאשר היא תפורסם בשנת 2004, אך כעת היא נסחרת ביותר מ -140 דולר. זה לא אומר שזו הייתה השקעה גרועה מכיוון שפייסבוק נכנסה לפרטיות במחיר נמוך בהרבה מגוגל וכעת היא נסחרת בכ -140 דולר. בשבועות שחלפו מאז ההנפקה שלה פייסבוק נסגרה בשיא כל הזמנים של יותר מ -1,000 דולר למניה והיא מוערכת בכמעט 4.5 מיליארד דולר, שהם 2.2 מיליארד דולר יותר ממחיר המניה הממוצע בארה"ב. Debutant Facebook Inc (סימול: FB) סיכל את עגלת ההנפקה של עמק הסיליקון.

למרות החששות המתמשכים ששינויים בפרטיות עלולים לפגוע בהכנסות הפרסום של פייסבוק

מניית FB הראתה חוסן ופגעה בנקודת הכניסה הנכונה והיא מחזיקה מעמד. פייסבוק הוכיחה את עצמה במהלך שפל כלכלי חסר תקדים, ואנליסטים בוול סטריט מאמינים כי למניית FANG יש עדיין מסלול צמיחה ארוך. הנסיעה אולי משובשת, אך סכום החלקים שלה יהיה שווה יותר ממניותיה. כשמדובר בזה, אומרים אנליסטים, זה יכול להסתדר טוב יותר, גם אם הנסיעה עלולה להיות מהמורות.

תוכלו למצוא את השם, סמל הטיקרים ו- FB של המניה בבורסה בניו יורק תחת סמל ה- FB, אך עליכם לבדוק זאת היטב לפני שתחליטו האם כדאי להשקיע.

פעם אחת אתה מחליט לקנות מניות בפייסבוק

עליך לפתוח חשבון מתווך ולממן אותו. לאחר שפתחת את החשבון, אתה רוצה לתת לחשבונך מספיק כסף כדי לקנות את מניות הפייסבוק. לאחר שקיבלתם את החלטתכם ופתחתם את חשבונותיכם ומימנתם את חשבונות הברוקרים שלכם, תוכלו לבצע הזמנה.

פייסבוק היא מניה תנודתית יחסית, ולכן על המשקיעים להשלים עם העליות והירידות של מחיר המניה. פייסבוק היא מניה יציבה יחסית עם יחס מחיר לרווחיות לטווח ארוך של פחות מ -1.5.

מניות פייסבוק סבלו מירידה קלה בסוף 2016

כאשר צצו חדשות כי פייסבוק אולי הטעתה חברות עם הערכות פרסום כוזבות. מחיר המניה של פייסבוק הפך לירוק בשנת 2017 והגיע ל -55.12 דולר למניה עם שווי שוק של 140 מיליארד דולר כשהיא הונפקה ביום 30 ביוני 2017 לראשונה בתולדותיה. אף על פי שהמניה צוברת בימים האחרונים, אעשה טוב להימנע מהימורים קצרי טווח על מרבית המניות, ונראה כי מניות FB הן חריג לתצפית כללית זו. למרות שהמניות עלו בשבועות האחרונים, אני לא מסתדר מספיק בחודשים האחרונים, אז כרגע לא אסתדר טוב מדי. אמנם מניות פייסבוק עלו בשבועות האחרונים ומחיר מניות החברה באופן כללי לא, אך כדאי לכם לעשות טוב מאוד עם המניה הזו, מכיוון שאני נמנע מהימורים קצרי טווח נגד מרבית המניות, אך נראה כי מניות FB הינן חריג התצפית הכללית הזו.

מניות פייסבוק נותרו ממש מתחת לשיאן עד זמן קצר לפני שקיעת מחיר המניה

אך נראה כי החששות של המשקיעים התאדו בחודשים האחרונים. ההנפקה של פייסבוק הייתה נקודת מפנה מרכזית בתולדות החברה, והיא הייתה הזרז ל התופעה החברתית והתרבותית שהפכה להיות. אך בחודשים שלאחר ההנפקה שווי השוק שלה חצוי ככל שהמשקיעים גברו יותר ויותר מהכדאיות ארוכת הטווח של פייסבוק כחברה.

למידע מורחב בנושא של מניית פייסבוק מומלץ לבקר באתר bigshotnews.net

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם