ה- Fool Colour, שירות השקעות מקוון שקיים כמעט שני עשורים, הכה את שוק המניות ארבע פעמים. פרסמנו זה עתה את רשימת 10 המניות הטובות ביותר שהמשקיעים יכולים לרכוש כעת, ופייזר בע"מ איננה אחת מהן. בסרטון החי שלנו מ -5 במאי 2014, שהוקלט ממוטלי שוטה, אנו דנים מדוע מניית פייזר זינקה בשנה האחרונה למרות כלכלה חלשה בארה"ב וכלכלה עולמית איטית.

אם מסתכלים על מחיר המניה של פייזר

ענקית התרופות עלתה בקצת יותר מ -5% ב -30 הימים האחרונים. לעומת זאת, פייזר בע"מ (סימול: PFE) בעלייה של 0.04% לעומת התקופה. מניות פייזר היו השקעה טובה בהתחשב בכלכלה האמריקאית החלשה ובכלכלה העולמית האיטית.

אם אתה שוקל להשקיע במניות פייזר אך אינך יודע כיצד להתחיל

מדריך זה יעזור לך ללמוד עוד, לבחור מתווך ולהשקיע במניות הראשונות שלך. השקעה במניה של 10% עשויה להגדיל משמעותית את התשואה בתיק שלך, במיוחד אם תבחר במניה המתאימה. אתה יכול גם למצוא מניות המציעות תשואת דיבידנד גבוהה או אפילו מציאות גדולות יותר. למניה זו יש RSI גבוה יותר מאשר חלק מהמניות מכיוון שהיא עוברת שינויים אופטימיים מהירים.

השוק ישתנה עם השנים, ומניות פייזר עשויות לצבור הרבה פעמים ערך. בדוק מקרוב את המניה שאתה רוצה לקנות ואיך המחיר נוטה. השוק ישתנה במהלך השנה ומניות PFIZER עשויות לעלות ולרדת פעמים רבות.

משקיעים המחפשים פוטנציאל צמיחה גבוה יותר ותנודתיות רבה יותר צריכים להתרחק ממניות PFE, בעוד שאלו הממוקדים יותר ביציבות ובצמיחה יציבה עשויים לשקול מניות PFIZER.

אם אתה מעוניין להשקיע בפייזר

הדרך הקלה ביותר לקנות מניות בחברה היא באמצעות חשבון המתווך שלך. כאשר אתה קונה מניות בודדות של פייזר, תוכל גם להשקיע בקרנות הנסחרות בבורסה – הנסחרות באמצעות תיווך כגון תעודת הסל SPDR S & P 500 (סימול: PFE) או קרן התרופות הגלובלית של גוגנהיים (NASDAQ: GPG), או אפילו קרן נסחרת בבורסה (ETF) באמצעות חברת קרנות השקעה כגון ואנגארד (GUGN). אם אתה מעוניין להשקיע ב- PFIZER, אם קנית מניות בודדות ממנו או אם אתה משתמש בחשבון תיווך, תוכל גם להשקיע בבורסות – קרנות סחר או קרנות נאמנות כגון תעודת הסל או GIGN, אך ככל הנראה לא ב אותה קרן כמו מניה משותפת של חברה, כאשר אתה קונה מניות של חברה בודדת, כגון קרן תרופות או קרן כגון GAGN., או בקרן אחרת לסחר חליפין, דרך חשבונך או דרך תיווך אחר. ואם אתה מעוניין להשקיע ב- Pfiser, עליך להסתבך באחת משתי דרכים:

כאשר אתה מבצע הזמנת שוק

תוכל לקנות כמה מניות פייזר אתה רוצה במחיר השוק הנוכחי, ואתה יכול לקנות אותם תמורת 40 דולר למניה או פחות. אם תבצע הזמנה לרכישת 100 מניות פייזר תמורת 20 דולר ביום המסחר, המתווך שלך יבצע עבורך את ההזמנה. לאחר שביצעת את הזמנות השוק, הם נרכשים במחירי השוק הנוכחיים או בסמוך להם. רוב סוגי המניות שאתה קונה, או אם אתה מחפש השקעה יקרה יותר לטווח הארוך, יבצעו את אותו התהליך כמו רכישת המניה ב -20% בכל יום לפני המסחר. לאחר ביצוע הזמנות השוק, המתווכים שלך יבצעו הזמנות למספר מניות כלשהו במניית PFIZER שתרצה לקנות במחירי השוק הנוכחיים, אך באיזה מחיר תרצה לקנות אותם.

אפשר גם לקנות מניות ב- PFE דרך הברוקר שלך

מה שאומר שאתה יכול להשקיע עבור חלק קטן מהמחיר המלא אם אתה משקיע להשקעה ארוכת טווח או אפילו לתקופה קטנה, גם אם אתה לא יכול להרשות לעצמו את העלות המלאה. ניתן אפילו לקנות חלק קטן מחלקך ב- PFE מהמתווכים שלך, מה שאומר שזה לא רק אפשרי אלא גם דרך טובה להשקיע לטווח הארוך, גם אם אינך צריך להיות מושקע במלואו. עבודה בזמן או השקעה גדולה, כי אתה לא יכול להרשות לעצמך את כולם באותו מחיר.

אם יש לך יועץ

אותו אדם יעזור לך לקנות מניות פייזר ויעזור לך להבין מתי הזמן הטוב ביותר למכור אותן. אם ליועץ שלך יש יועץ: אדם זה יעזור לך לצאת ולקנות מניות פייזר, או אם אין לך, הוא או היא יכולים לעזור לך למכור אותן. אם ליועץ שלך יש יועץ – האיש או האישה האלה: אם אין לך, הוא או היא יכולים לעזור לך לקנות מניות של פיזנר או שאתה לא יכול.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם