מניית עליבאבא נפלה ביום רביעי לאחר שבייג'ינג האשימה בפומבי את חברת הסחר האלקטרוני הגדולה בעולם ומייסדה בלקיחת שוחד. שתי החברות הגבוהות שהוקמו על ידי מה יון (ג'ק מא), שכונו בעבר כמודלים לחיקוי של האליטה הטכנולוגית החדשה בסין, מנוהלו על ידי משקיעים עולמיים. הידיעה על החקירה גרמה למניות עליבאבא לרדת של 7% במסחר המוקדם לפני שנפלה ב- 16% ל -215 דולר למניה במסחר בבוקר מאוחר.

באותה עת נראה היה שמניית BABA תפרוץ ממגמת הירידה

והמשקיעים היו להוטים להתרגל לאחר שמחירה עלה ל 92.80 $ ביום ההנפקה. ההנפקה הייתה השלישית בגודלה בהיסטוריה, ולעליבאבא יש כעת שווי שוק גבוה יותר מ- CitiGroup ופייסבוק. אך המניה קיבלה את המהלך, והסתובבה במחצית השנייה של השנה שעברה לאחר שורה של דיווחים רבעוניים חזקים.

אכן, עליבאבא נראית במצב טוב לצמיחה ארוכת הטווח של שוק המסחר האלקטרוני בסין. לשוק הסיני, שיגדל במידה ניכרת, יש פוטנציאל רב לשלוט בשוק.

אם אתם מחפשים חברת טכנולוגיה להשקיע בה, מניות BABA הן נקודת כניסה נהדרת ואולי משקיעה לטווח ארוך. אם אתה מעוניין במניות טק, ייתכן שתתעניין גם בתחזיות ובמחשבות שלי על מניות אפל.

אם החמצת השקעה באמזון לפני שהפכה לחברה מגה

לעליבאבא יש סיכוי. השקעה באליבאבא יכולה להיות דרך קלה להגדיל את החשיפה הבינלאומית של התיק שלך ולהשקיע בחברה שצומחת במהירות ומסיבית. אם אתה משקיע המחפש דרך חזקה ויציבה למשקיעים להשקיע בשוק המסחר האלקטרוני ההולך וגדל באסיה, עליבאבא משתלבת בצורה מושלמת בתיק.

אם קנית אי פעם מניות במניה, עליך להבין את תהליך ההשקעה באליבאבא. יש שיטה המאפשרת לך לקנות רק מניות במיקום טוב שאתה מצפה לעלות.

החוזק היחסי של המניה

שניתן למצוא בתרשימים היומיים והשבועיים ב- Investors.com, משווה את הביצועים היומיים שלה לביצועי S & P 500. תלוי באיזה מתווך תבחר, ייתכן שאתה מסוגלים להשתמש בסוג מסובך יותר של הזמנה בעת רכישה או מכירה של מניות. צו עצירה נגרר מאפשר לך לומר למתווך שלך שאתה רוצה לקנות מספר מסוים של מניות במניה, כך שאפשר לקנות אותן במחיר מסוים. זה אומר למתווך האם רצית להשקיע במניה מאותה מניה אם מחירה יעלה באחוז קבוע מסכום הדולר מהמחיר הנמוך יותר, או להיפך. המקדם מודד את החוזק היחסי של המניה מול ה- S & P 500 במהלך 12 החודשים האחרונים. המקדם נמדד על ידי ההבדל בין הגרפים היומיים והשבועיים ב- Investors.com והתרשימים השבועיים והיומיים של עליבאבא.

מעמד הביניים של המדינה צומח במהירות

וכלכלתה בדרך להאפיל את עצמה בסופו של דבר, כך שנראה כי עסק טוב עבור אמזון לגדול לגודל ה- AMZN שלה. מניות עליבאבא, שנסחרות בכמחצית מהשווי של אמזון בגלל סיכויי הצמיחה המעולים, עשויות להיות הזדמנות שאולי לא תהיה לאורך זמן. הסוד להרוויח סכום כסף מגוחך ממניה זו הוא זה.

R

משקיעים ממתינים יחכו לראות אם עליבאבא תצליח לצאת ממגמת הירידה שלה ולהוות את הצד הימני של הבסיס. אם מניות עליבאבא יכולות לחזור לקו של 200 יום ולטפס מעליו, אני רואה כניסה מוקדמת. אך משקיעים שוחרי סיכון יחכו ויבחנו אם זה יביא לפריצת הדרך. זו מגמה ימנית ויוצרים בסיס ימני לחלוטין.

על בסיס צופה פני עתיד

סביר לצפות כי מניות BABA ייסגרו הרבה מעל 500 דולר למניה אם הצמיחה תתברר כמצופה מהשוק, מכיוון שהיא עוברת מהסנטימנט השלילי יתר שלה כלפי המניה. יחס מחיר-רווח נמוך של פחות מ -1.5 גורם למניה להראות יחסית מוערכת.

אם כן אמזון נוקטת בצעדים

כדי להפוך את עצמה לדומה יותר לעליבאבא, כמו למשל לקנות את בית המרקחת המקוון PillPack ביוני 2018. למרות שזה עשוי להיראות יקר עכשיו, רווחים ארוכי טווח פירושם שהמחיר של היום גבוה בהרבה מהמקום בו מניות BABA יכול להיסחר בעתיד. אם לעליבאבא עדיין יש תקורה ואספקה, מדובר ברכישה עם יחס מחיר לרווח ממוצע של פחות מ -1.5.

עליבאבא (BABA)

שוק שנוסד בשנת 1999, הוצג במקור כתשובת סין לאמזון (AMZN), אך צמח באופן אקספוננציאלי מאז רכישת עליבאבא – חברות כמו ענקית המסחר האלקטרוני עליבאבא גרופ. עליבאבא מציעה מוצרים ושירותים ביותר מ -1,000 מדינות ואזורים בסין, הונג קונג וארצות הברית.

BA לפניה יותר

ואם ניתן להאמין למניות עליבאבא (סימול: BABA), שווה יותר מ -1,000 דולר למניה. על פי הערכת האנליסטים, עליבאבא הוערכה ביותר מ -2,500 דולר למניה מבחינת שווי שוק, ועברה רק את אמזון (AMZN) וגוגל (GOOG). חברת המחקר גרטנר בע"מ, שבבעלותה עליבאבא, סימול: BABA, מחזיקה בפחות משליש משווי השוק של אמזון, אך יש הרבה יותר המצביע על כך.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם