מניית סנאפצ'ט

קונסולת RDS של אמזון מאפשרת לך לשתף תמונות ידניות של DB עם חשבונות AWS אחרים באמצעות AWS API. לקוחות יכולים לבדוק את השימוש בתמונת המצב שלהם בזמן אמת באמצעות לוח מחוונים של AWS או בתוך האפליקציה. ניתן לשתף תמונות אנושיות לא מוצפנות באופן ציבורי, מה שהופך את התמונה לזמינה לכל חשבונות AWS. בעזרת קונסולת ה- DS של אמזון R וכמה לחיצות על כפתור, ניתן לשתף תמונת מצב ידנית של DB עם עד 20 חשבונות באותו זמן.

בעת שיתוף צילומי תמונות באופן ציבורי, ודא שאף אחד מהמידע הפרטי שלך אינו כלול בתצלום הציבורי. הקפד לא להוסיף תמונות ידניות המכילות מידע שאינך מעוניין שיהיה זמין לכל חשבונות AWS.
למידע מורחב אודות מניית סנאפצ ומניית סנאפצ'ט מומלץ לבקר ב- bigshotnews.net

כל החשבונות המשתפים תמונות חייבים לכלול תמונת מצב מוצפנת

ואינך יכול לשתף תמונת מצב שהוצפנה עם קמ"ש – שתף. באפשרותך לשתף תמונות מצומצמות רק אם ברצונך לקבל גישה לתמונת המצב. אם חשבון AWS שלך חולק צילומי תמונות, עליך להעתיק אותם לאותו מיקום כמו תמונת ה- DB המוצפנת שחשבונך משתף.

השתמש בפרמטר ValuesToAdd

כדי להוסיף חשבון AWS המורשה לשחזר תמונת מצב ידנית. הזן את מזהה חשבון AWS שלך, בחר הוסף והזן את attributeName לשחזור. השתמש בערכים – הוסף פרמטרים והשתמש בפרמטר הוסף ערכים כדי להוסיף חשבונות AWS המורשים לשחזר תמונות ידניות. תוכל גם להזין מזהה חשבון aws אם ברצונך שחשבון יאפשר לך לשחזר מופע DB מצילום ידני, כגון "מזהה חשבון AWS" ואז "הוסף". לאחר שהוספת את המזהה של חשבון AWS שברצונך לאפשר לשחזר תמונת מצב ידנית, בחר "שמור" כדי לשמור את השינויים.

ברשימה שיתוף קבצים, בחר את שיתוף הקבצים שברצונך לגבות, ובחר שמור. אם הוספת לאחרונה שיתופי קבצים אך אינך רואה אותם ברשימה זו, תן להם זמן להופיע.

מדי פעם, ייתכן שתרצה ליצור תמונת מצב של גיבוי או נקודת שחזור בזמן שנקבע במדיניות הגיבוי שלך. תלוי בלוח הזמנים ובמדיניות הגיבוי, זה יכול לעבור בכל שעה ביום לפני שתצלם תמונה או אפילו אחריה.

בעת העתקת תמונת המצב של DB, ציין את האפשרויות הכלולות בקבוצת אפשרויות היעד וציין אילו אפשרויות ברצונך לכלול בקבוצת אפשרויות היעד שלך. לאחר בחירת אלמנט הגיבוי, יופיע חלון חדש עם סוגי ניהול הגיבוי בצד שמאל של המסך.

מטרת התמונה

היא לתת לך תצוגה אמצעית של המלאי שלך, אך ניתן להשתמש בה כדי להציג את המלאי על ידי קישורו לאובייקטים אחרים, כגון רשימת אובייקטים במסד הנתונים, או לצפייה את הרמה של כל אובייקט. זהו כלי שימושי לגישה מהירה וקלה למידע המלאי, כמו גם היכולת לגשת לפריטים במהירות ובקלות מכל מקום.

נניח שאתה לא מעוניין בתמונות יומיומיות, אינך משתמש בדו"ח ורוצה תמונת מצב שנתית. אם ברצונך לקבל הזמנות פתוחות בכל יום, על התמונה להיות רק רשומה אחת לאותו יום.

בתחילת כל יום, המניה היא 5% ותקבלו עשר הזמנות למוצר זה באותו יום. אחוז המוצרים שנמכרו הוא 200% אם תקבל שתי הזמנות או יותר או 100% מהמלאי שלך. אם המוצר שלך לא יחזור למלאי למחרת ותקבל עליו שתי הזמנות נוספות, זה יהיה 40% ביום שאחרי.

הכלי לבדיקת מלאי של IBD מראה של- Snap יש דירוג של 4.5 מתוך 5 כוכבים ויחס מחיר לרווח של 1.2

פירוש דירוג זה שמניות סנאפ הביאו לביצועים טובים יותר מ -82% מהמניות שקניתי ב -12 החודשים האחרונים, עם תשואה ממוצעת של 7.6%. הדירוג מראה כיצד מניות אחרות במסד הנתונים שלי עמדו על שלהן מול הביצועים של Snap באותה תקופה.

Table of Contents

דילוג לתוכן