מניית ננו

פסגת הננו טק היא האירוע הבלעדי ביותר בעולם המפגיש משקיעים, יזמים ומשפיעים בננו-טק בכדי להתמודד עם כמה מהאתגרים הגדולים בעולם שמציבה ננו-טכנולוגיה. הצטרפו אלינו ותהיו שם, והמאמר הראשון בסדרה שלנו "האיש הבוער של ננו-טק" הופיע לראשונה ב- InvestorPlace.

האירוע נערך בשותפות עם הקרן הלאומית למדע (NSF) והמכון הטכנולוגי הקנדי (CIT). הדרך המהירה והקלה ביותר לניתוח מניות קנדיות היא להשתמש במכשיר הניתוח הטכני כדי להציג שווי בזמן אמת למסגרת זמן שנבחרה.

נראה שזה כלי נהדר לסוחרים שמחפשים השקעה לטווח קצר, אבל זה שימושי גם למי שרוצה לשבץ את עצמם בשוק להשקעות לטווח ארוך יותר.

השקעה במניות ננו-קאפ מאפשרת לך לרכוש יותר מניות ולהשקיע בעוד חברות

מכיוון שרובן הן גם מניות מתחת ל -20 $. אך חשוב לזכור שיש להם גם שיעור ברירת מחדל גבוהה יותר מסוגים אחרים של מניות, כמו מניות ב- S&P 500 ובממוצע התעשייתי של דאו ג'ונס. חלק ממניות הננו קשורות לשיעורי ברירת מחדל גבוהים יותר, אך הן יכולות להיות השקעה טובה עבור בעלי יעד השקעה לטווח ארוך ויחס תגמול סיכון גבוה. יתר על כן, מניות רבות של ננו-שווי הן מניות חמות במחיר של 5 דולר, מה שהופך אותן לאופציית השקעה מצוינת עבור משקיעים עם אסטרטגיות בעלות סיכון גבוה ותשואה נמוכה.

קחו בחשבון גם את מניות האגורה שהדירוג שלהן נמוך

מניות שמושכות משקיעים עם הון מוגבל. משקיעים רבים מנצלים את התנודתיות הזו מכיוון שהיא יכולה להיות חיובית אם אתה משקיע לטווח הארוך, בעוד שמניות הננו-מכסה מוגדלות. כמו כן, שקול פרוטות כמניות זולות המושכות משקיעים עם כמויות מוגבלות של הון, ופרוטות נמוכות יותר – מחיר המניות המושך משקיעים ממגבלה של 5 עד 20 דולר.

אם אתה משקיע במניות ננו-קאפ

אתה צריך להשקיע רק את הכסף שלך בחברות שלמדת ביסודיות, ולא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך אם אתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. מניות מכסי ננו הן השקעה מסוכנת, כלומר עליכם לבצע בדיקת נאותות לפני שתשקיעו בהן. ניסיון ההשתלטות הזה נועד לתת למשקיע את האמונה ש- Nano Dimension יכולה להפוך למפעילה חזקה ולמלא צורך שאף חברה אחרת בכיתתה לא תוכל למלא.

כאן, המנכ"ל עמית דרור מדבר על איך החברה שלו הפכה למניות הטכנולוגיה המובילות בישראל. בשנת 2017 התחלתי לעבוד במשרה מלאה על ננו ואני עדיין אחראי על הארגון שיצרתי כדי לקדם את הפיתוח וההקדמה של ננו.

קבוצת ננוקו (LSE: NANO – L) מנצלת את כוחה של הננוטכנולוגיה כדי ליצור עתיד מואר וקיים יותר. בעתיד, ניתן לחלק את הפוטנציאל הננו-טכנולוגי לחומרים ננויים כגון גרפן, אספקת ננו-תרופות וביולוגיה סינתטית (כולל עריכת גנים).

Nano Dimension הינה חברה מורכבת הנשענת על כימיה, פיזיקה, חומרים, חומרה ותוכנה כדי לייצר את מוצריה. החברה מפתחת ומתכננת למסחר חברת Senior Scientific LLC, יחידה של החברה המפתחת יישומים ננומטריים.

לאחר השלמת ההצעה

הנסי ישנה את שמה ל- Canoo והמניות ייסחרו בנאסד"ק בסמל "CNOO." תעודת המניה של NANO כבר מוחזקת על ידי חברה בשם Nanometrics, שאף לא פועלת בתחום הננוטכנולוגיה וקיימת כבר 35 שנה. בניגוד לרוב המכריע של המטבעות הקריפטוגרפיים, לננו יש מספר מקסימלי קבוע של אסימונים שיהיו אי פעם. נתון זה נקבע על 133,248,290 ננו בדיוק, ונתון זה קבוע למשך 10 שנים לפחות, עם מקסימום 10,000 ננו ליום.

Binance, OKEx ו- Huobi Global הם זוגות המסחר בקריפטו, אך ניתן לרכוש אותם גם בפיאט בקראקן ובינאנס. הוא מוחזק בארנק קר המחובר ל- B Finance, בורסת מטבעות קריפטוגרפיים, וכן לבורסת Bitfinex.

אם אתם שוקלים מניות הפעלה אחרות וטהורות פחות, עליכם לשקול אפשרויות אחרות כמו ביטקוין מזומן, אתריום, ליטקוין, ביטקוין זהב וביטקוין ללא הגבלה.

למרות שמעט מאוד מניות מכסי ננו הן סלבריטאים שתופסים כותרות

אך הם מייצגים פוטנציאל צמיחה גבוה בהשוואה למניות עם מניות גדולות. בואו נראה איך משקיעים קמעונאיים יוכלו להתמודד עם מניות ננו ועל מה אנחנו מדברים כאן. יש כמה דברים מרגשים בעולם הננוטכנולוגיה, ואני שמח להרכיב סדרת מאמרים בנושא השקעה במניות ננו-מכסה מרתקות, כמו 'מדריך למלאי עריכת גנים', המתבונן באזור של טכנולוגיה משבשת שלדעתי תשנה את החברה יותר משחישוב עושה. אם אתה רוצה לשמור על קשר עם המניות שאתה רוצה להשקיע בהן על בסיס ההגדרה החדשה הזו של ננוטכנולוגיה, אני יכול לעזור לך בכך. לאחר שמצאתם את המתווך המתאים ופתחתם חשבון, תוכלו להשקיע במניות מכסי ננו ובכל סוגי המניות. אלה כוללים דיבידנדים – מניות השקעה בצמיחה, מניות צמיחת דיבידנד עם פוטנציאל צמיחה גבוה ותשואות דיבידנד גבוהות. אחד הדברים המרתקים ביותר בהשקעה במניות אלה הוא שהם משתמשים בננוטכנולוגיות במודלים העסקיים שלהם.

למידע נוסף על מניית ננו יש לגשת לאתר bigshotnews.net

Table of Contents

דילוג לתוכן