מדד S & P 500 עלה ב -1.49 אחוזים במהלך היום, בעוד שממוצע התעשייה של דאו ג'ונס עלה. המחיר היומי של המניה עלה ל -12.08 דולר, הרמה הגבוהה ביותר מזה יותר משנתיים, והיא עלתה ב -555 אחוזים במהלך 12 השעות האחרונות מ -26.53 דולר לכ -27.87 דולר. הוא נסגר בשיא חדש בכל הזמנים של 28.06 $, הרמה הנמוכה ביותר מאז 14 במאי 2012.

מבט חטוף מראה כי מחיר ה- NoVA הגיע לרמה הגבוהה ביותר מזה יותר משנתיים ולרמה הנמוכה ביותר מאז 14 מאי 2012

מדד S & P 500 והממוצע התעשייתי של דאו ג'ונס, לעומתם, איבדו 0.32 אחוזים במהלך 30 הימים. בזמן שחרור זה, NOVA נסחרת במחיר של 12.08 דולר, ומציעה כמעט 125% מהסכום של 48 דולר.

המניה תתמודד עם התנגדות לרווחים נוספים אם

היא תישאר בממוצע 34.48 $ לטווח הארוך. כדי שמחיר המניה יגיע לשיא התחזית, הוא יצטרך לצלול 165% (או 73 דולר) מהרמה הנוכחית, בעוד שהוא יצטרך "לצלול" 95.39% כדי להגיע לתחזית נמוכה ברמתו הנוכחית.

יעד המחירים הקונצנזוס שקבע האנליסטים בוול סטריט

הוא 56 דולר, כלומר הדובים יצטרכו להעלות את מחיר המניה ב -118% (או 84 דולר) מערכו הנוכחי. המשקיעים היו נרגשים אם מחיר המניה של NOVA יעלה לחציון המחירים של קונצנזוס של 53 דולר. שיטת חיזוי זו משתמשת באותה מתודולוגיה כממוצע של כל יעדי המחירים הקונצנזוס של אנליסטים בחמש השנים האחרונות. שקול זאת כדי להעריך את הביצועים הצפויים של המתודולוגיה ולהשתמש בה כבסיס להחלטות ההשקעה שלך לטווח הארוך.

תחזית NVA עם יעד מחירים לטווח בינוני של 53 $ ויחס מחיר-רווח ממוצע של 1.5.

מכשירי מדידה נובה בע"מ הינם חומר דופק איכותי וחזק אשר ייהנה מהצורך בייצור מוליכים למחצה מדויקים

התשואה על ההון של נובה היא יותר מפי שניים מזו של ה- S&P 500 וכמעט פי שלושה מהממוצע בארה"ב. זוהי חברה ישראלית המפתחת, מייצרת ומפיצה מכשירי מדידה מדויקים לתעשיית המוליכים למחצה.

לייט סטריט קפיטל פעילה יחסית בשוק המניות ומתארת את NOVA כמניה עם פוטנציאל תגמולים בסיכון גבוה ונמוך בגין צמיחתה לטווח הארוך

אני אוהב את המניה הזו הרבה כי יש בה פוטנציאל להפוך לשחקן מרכזי בתעשיית המוליכים למחצה ולרכיב מרכזי בכלכלת ארה"ב.

הסכום הממוצע שהושקע במניה

הוא 349 מיליון דולר והשיג ציון סנטימנט גבוה. המשמעות היא שיש לה כיום יחס מחיר-רווח ממוצע של 3.5 ודירוג סנטימנט חיובי. כפי שאתה יכול לראות, למניה זו תשואה גבוהה מאוד ופוטנציאל גבוה לצמיחה לטווח הארוך.

משקיעים פוטנציאליים של Sunnova Energy קונים את מניותיהם במחיר שאין לו בסיס למציאות

הסיבה לכך היא שמשקיעים מוסדיים רבים סוחרים בעצמם כסף בכסף (כלומר "החמצה" או "FOMO"). אם המשקיעים יצטרכו להפסיק לחוש את כאב ההפסד, הם בסופו של דבר ימכרו את המניה הרבה מתחת לערכה.

לצערנו NOVA לא חזקה כמו לפני שנה ויש לה מגמה אדומה

ואכן, 30% מקרנות הגידור שהימרו על כלכלת ארה"ב היו מאוכזבות, כאשר המניות החזירו פחות מ -1% או שהביאו פחות מביצועי השוק בשנה שעברה, על פי נתוני S & P 500. בצד הטכני, אינדיקטורים מצביעים על כך ש- NOVA מוכרת בממוצע 100% בטווח הקצר. המניה נמכרת כיום בממוצע של 50%, ואילו המדד הממוצע לטווח הארוך מציע כי הממוצע לטווח הארוך נמוך מהממוצע לטווח הקצר. למרות שהמניה עומדת כיום על 50/50, זה לא אות מכירה כללי שנותן לנו תחזית שלילית יותר למניות.

אם נתעמק בתחזית המניה

נראה כי ה- PEG שלה הוא 0.0, המסמל תחזית חיובית. המקדם מודד את היחס בין מחיר המניה של סונובה אנרגיה לערכו הממוצע לאורך זמן. העובדה שמחירם התקרב לממוצע של כל הזמנים נקראת היפוך ממוצע. IV הוא תחזית צופה פני עתיד של מחיר הנכס הבסיסי, כאשר IV גבוה אומר שהשוק מצפה להתפתחויות משמעותיות במחיר, ואילו IV נמוך אומר שהוא צופה שמחיריו יישארו בטווח המסחר הנוכחי.

דף הסקירה מכיל נתונים סטטיסטיים חשובים על הנתונים הבסיסיים של המניה (עוד על קישור זה)

אני משתמש בתרשים זה כדי לאשר כי לא ניתן לחזור באופן עקבי על החלטתי המקורית להשקיע בסונובה אנרגיה. אני מזהה את המניה הבאה עם פוטנציאל הפוך פי 10 ובודק כמה שיותר מניות לפני שאני ממליץ לחברה שאני צריך לנתח.

מודול Sunnova לחיזוי מחיר המניה מספק ניתוח של גמישות המחירים, תוך התמקדות ביחס מחיר-רווח, יחס מחיר-רווח ותשואת דיבידנד.

למידע מורחב בנושא של מניית נובה כדאי לבקר ב- bigshotnews.net

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם