מניית מנקיינד

מניות בתאגיד MannKind (MNKD) הגיעו אתמול לשיא חדש בן 52 שבועות, והגיעו לשיא של 5.31 דולר. המניה עלתה מאז ביותר מ- 200%, וגם אנליסטים צומחים עם המניה. המחיר היומי עלה בשבועיים האחרונים ב -5%, או 58 דולר, על פי נתוני מודיעין השוק העולמי של S&P.

זו יכולה להיות אחת ממניות הפרוטות שצפויות החודש

אך יש לזכור רק כמה דברים בעת חיפוש במניות אגורה בכדי להכניס אותן לרשימת המעקב. חשוב להבין מה אתה מחפש לפני שתשקיע במניית אגורה, וזה מה שמכיל דף סקירה זה עם הסטטיסטיקה העיקרית ויסודות המניה (עוד על קישור זה).

קרא את דוח הרווחים של החברה למחצית השנה הראשונה ותחזית הרווחים שלה לשנת 2017 והלאה.

בינתיים, אף אחד מהאנליסטים לא מאמין שהמניה אינה מוערכת ואיש אינו מאמין שהיא מכירה. מניית MNKD נקראה על ידי מועצה זו "קנייה" ו -5 ממליצים עליה כ"קנייה ", 1 מדרג אותה כ"החזקה" ו- 1 ממליץ על "החזק".
עבור עוד פרטים מורחבים על מניית מנקיינד באפשרותך לבקר באתר bigshotnews.net

תאגיד MannKind הוא גם חבר במדד ראסל 2000, שהוא כלי יקר למשקיעים קטנים. ראסל 2000 מורכב מיותר מ -2,000 חברות בבורסה המרכיבות את מדד ראסל 3000 הרחב יותר. זה נותן לך מושג טוב לגבי שווי השוק של החברה וגודל שווי השוק שלה.

שתי קרנות הנאמנות הגדולות ביותר הן קרן המדד S & P 500 של מורגן סטנלי (סימול

MSCI) ומדד ראסל 2000 (נאסד"ק: ראסל), שיושק ב -30 במרץ 2021. —- – החברה (נאסד"ק: MNKD) אינה המניה הפופולרית ביותר בקבוצה זו, אך ריביות קרנות הגידור עדיין מעל הממוצע. הסכום הממוצע שהושקע בתיק הוא 26 מיליון דולר, וסקופיה קפיטל השקיעה כסף רב יחסית תיק על ידי הקמת קרן השקעות ארוכת טווח בשווי 1.5 מיליון דולר. כפי שאתה יכול לראות, קרנות הגידור והציבור מתעניינים מאוד. אהבתי את המניות האלה בשנים האחרונות ויחד עם אשתי ושני ילדיי הפכתי להיות אחד המשקיעים הגדולים שבהם.

למרבה הצער, MNKD אינה אחת מ -20 המניות שעליהן מהמורות קרנות הגידור, מה שמאכזב מכיוון שהמניה החזירה פחות מ -1.5% בשנה בחמש השנים האחרונות ו ביצועים נמוכים מהביצועים בשוק.

אני סקרן לראות אם המניה יכולה להשיג תשואה של יותר מ -1

5% בשנה בחמש השנים הבאות, במיוחד בהתחשב בביצועים החזקים של החברה בשנים האחרונות. מנגד, תאגיד MannKind (נאסד"ק: MNKD) צנח ב -0.01% במהלך 30 הימים, ו- 63 מיליון אנליסטים שמרו על המניה, בעוד שנפח המסחר המשתנה שלה הגיע ל -3,773,147 מניות, בהשוואה ל -2,764,967 מניות. בתקופה המקבילה אשתקד. מניות מננסארט נסחרו ביום שני במחיר של 4.27 דולר, והעניקו לחברה שווי מסחר תוך יומי של 3.77 מיליון דולר, והמניות הבולטות היו 246 אלף דולר, עלייה של 4.03% לעומת מחיר הסגירה הקודם.

ניתוח טכני של המניה מראה כי יחס ה- PEG

הוא כ- 0.0, בעוד שמחיר ה- MNKD נסחר מתחת לממוצע הנע בשלושת החודשים האחרונים ונפח המסחר עמד על 3.24 מיליון דולר בממוצע בעשרת הימים האחרונים. זה מראה כי היקף המסחר בחמישה הימים האחרונים עמד על 5.2 מיליון דולר בממוצע וב -3 השבועות האחרונים 2.4 מיליון דולר, ומחזור המסחר בשבועות האחרונים עמד על 4.5 מיליון דולר בממוצע. אם מוסיפים את התקופה של 30 יום, המניה נסחרת כיום ביחס מחיר-רווח של כ -1.1, שהוא מתחת לממוצע לפני שלוש שנים, אך מעל הממוצע ההיסטורי.

כדי שמחיר המניה יגיע לשיא התחזית, הוא יצטרך להגיע ל 89.13% מהרמה הנוכחית, בעוד שהוא יצטרך לצלול 18.2% כדי להגיע לתחזית הנמוכה. משקיעים דובים רואים בשיא חדש בן 52 שבועות אות לסוף ריצה חזקה, כאשר המניות עשויות להגיע לשיא לפני תקופת ירידה קרובה. למניה יש עלייה ב- RSI, מכיוון שהיא עוברת שינויים אופטימיים מהירים.

זה סימן חיובי מעט

אבל אני מעדיף לבזבז את זמני בחקר המניות שקרנות הגידור נערמות. המחקר שלי מראה שלקרנות גידור מסוימות יש מיומנויות נהדרות לבחירת מניות והן יכולות לזהות אותן די מדויקות מראש. בואו נסתכל על כמה מבחר המניות הפופולרי ביותר של השנים האחרונות.

תאגיד MannKind, חברת ביוטכנולוגיה, זוהה על ידי כמה משקיעים כמניה מעניינת. שקול כעת מניה מוערכת אך פחות פופולרית באותה קרן גידור. כאשר משקיעים שם, עליה לבצע מחקר משלה לגבי המודל העסקי של החברה ויכולותיה הפיננסיות.

Table of Contents

דילוג לתוכן