מניית מיקרוסופט

בתרשים השוק עולה כי מניות MSFT צנחו מאז ההתפרצות האחרונה, אך מניות מיקרוסופט פורצות לאחר שבעה שבועות של שטוחות. מיקרוסופט מציעה כלי אבטחת סייבר בחינם למועמדים פוליטיים, "Get ta Be a Customer Microsoft", ומציעה לבטל את חבות המס השנתית של 1.5 מיליארד דולר של ממשלת ארה"ב.

מחיר המניה של מיקרוסופט עלה בכ -5% ל -242 דולר למניה בשעות המסחר מיד לאחר השחרור. המניה עלתה ביותר מ -20% מאז השפל של 217 $ בכל הזמנים ב -1 במאי 2013, וצברה מאז כ -10%.

מניות מיקרוסופט חזרו לממוצע נע מרכזי

אם כי החולשה האחרונה במניות הטכנולוגיה היא סימן לכך שמחירים גבוהים יותר בדרך. למרות שהחברה נמצאת בכותרות לאחרונה מכל הסיבות הנכונות, עדיין יש סיבות טובות לשקול לקחת מניות מיקרוסופט בשלב זה, במיוחד אם מחיר גבוה יותר עבור מניות מיקרוסופט יכול להיות בעבודה.
כדי לבדוק פרטים מורחבים בתחום של מניית מיקרוסופט נא להעיף מבט ב- bigshotnews.net

זהו סוג הכותרת שצריכה גם לשכנע את המשקיעים לקנות מניות ולאשר שמיקרוסופט

היא באמת חברה ידידותית אחת או אחת. ראוי גם לציין כי הוא עשוי להיות פחות תנודתי ממניות FAANG, ומניות טכנולוגיה קטנות יותר עשויות לקבל דחיפה אם מחירי אפל ואמזון יעלו. מאמן העושר של הקוביה עוזר לך להבין האם מניות MSFT או מניות אמריקאיות יתאימו היטב ליעדי ההשקעה שלך.

עם זאת בחשבון

ראה אילו קונסולות מיקרוסופט חדשות יש לך # למטה ועקוב אחר רשימת המפיצים שלמטה. לאחר שהחלטת לקנות מניות של מיקרוסופט ופתחת חשבון מתווך, תוכל להגדיר הזמנה למימון זה. לאחר שתפתח את החשבון, תרצה לממן אותו בכמות מספקת לרכישת מניות מיקרוסופט.

אם יש לך עין על מניות Xbox Series X זמינות

החנות המקוונת של מיקרוסופט היא אולי ההימור הטוב ביותר שלך. יהיה עליך להמתין עד שהטכנולוגיה החדשה של Xbox תיטען, לכן הקפד להמשיך ללחוץ על כפתור העדכון. כך גם לגבי סדרת ה- Xbox S, אך המניה הנוכחית של הקונסולה נעלמה כבר כמה ימים ורועדת. קיבלנו את הידיעה שמיקרוסופט תפיל מניות חדשות מתישהו היום, אך היא עדיין לא זמינה.

בעוד שמיקרוסופט ואפל מתמקדות בייצור מחשבים

תוכנה ואלקטרוניקה, גוגל ידועה כמנוע חיפוש. הוא זמין ברשת המפתחים של מיקרוסופט (MSDN) ונמכר דרך החנות המקוונת של מיקרוסופט וכן בחנויות הקמעונאיות שלה. בשנים האחרונות, מיקרוסופט התמקדה בתוכנות הארגוניות שלה ובמחשוב הענן, כך שהשתלטות על אפליקציית מדיה חברתית תהיה סטייה ממוקד זה. עם זאת, מנכ"לית סתיה נדלה הציבה את החברה בדרך לעידן הצלחה חדש. השורה התחתונה היא שהתשתית העסקית מבוססת הענן ותשתית הענן החזקה תניע את צמיחתה לשנים הבאות. במחיר הנוכחי של 235 $ למניה, אני מאמין שלמניות מיקרוסופט (סימול: MSFT) יש פוטנציאל צמיחה מתון בטווח הקצר. במחיר שוטף של כ -260 דולר למניה, אני חושב שזו השקעה טובה למשקיעים ארוכי טווח עם אופק השקעה ארוך טווח.

למיקרוסופט יש חפיר גדול בענף שיימשך כמעט בוודאות לעשור נוסף

וישלם דיבידנד צנוע של 1.05 דולר בעת הפרסום. הבעיה הגדולה ביותר עבור מיקרוסופט היא שהמניה עלתה מאוד בשבועות האחרונים, למרות שאומדני הרווחים לשנה הבאה עלו אט אט. אם הייתי צריך למכור מניות של מיקרוסופט, הייתי שומר אותן מתחת לממוצע הנע של 200 יום, בהתחשב בתחזיות השליליות יותר למניה זו.

זו אמירה יוצאת מן הכלל שהסיכון הגדול ביותר שקשור למניות מיקרוסופט

הוא פשוט התנודתיות הרגילה שמגיעה בהשקעה במניות. יש לו גם דירוג הצטברות והפצה של IBD של E, המודד את היחס בין הרווחים התאגידיים לבין שווי השוק בסולם ה- AE. פירושו של D מכירות חזקות, בעוד ש- A פירושו עלייה צנועה בשווי שוק המניות בשנה הקרובה.

אם אתה כבר הבעלים של מיקרוסופט ומעוניין להוסיף מניות עכשיו

ריכזתי 3 סיבות מדוע המניה הזו שייכת לתיק שלך. ראשית, יש לך את הידיעה שמיקרוסופט נמצאת בשיחות בלעדיות לרכישת פלטפורמת המסרים Discord Inc. תמורת 10 מיליארד דולר. זו התאמה שנעשתה בגן עדן, ומניות מיקרוסופט הן התור הטכנולוגי המושלם כאשר יש לי אפשרות לקנות חברה כמו מיקרוסופט.

מאז הנפקתה הציבורית הראשונית בשנת 1986, מניות MSFT היוו רכישה משתלמת עבור משקיעים ברחבי העולם. אפליקציית Cube Wealth היא פלטפורמת ניהול תיקים המקלה על השקעה במניות, אג"ח, נאמני השקעות, תעודות סל וסוגי נכסים אחרים.

Table of Contents

דילוג לתוכן