לעומת זאת, לימונדה בע"מ (סימול: LMND) איבדה 0.18% תוך 30 יום, ומניות החברה נסקות, והגיעו לשפל של 52 שבועות. (LM ND) ערך הבטא הוא -0.00, אך אנו לומדים במהירות שמה שעולה כמעט תמיד יורד. הלהקה האמיתית הממוצעת (ATR) היא -6.17%, עם יחס מחיר-רווח ממוצע של -1.01% ובטא של + 2.0%.

עם זאת

אני חושב שהלימונדה היא השקעה מאוד מסוכנת עבור משקיעים קצרי טווח ושזו ההימור הטוב ביותר עבור משקיעים שיכולים להרשות לעצמם להחזיק את המניה במשך מספר שנים. ה- SIR הנמוך מצביע גם על תחזית אופטימית למחיר המניה, מכיוון שמעטים האנשים שמערכים נגדה. אז אני לוגם מזה כדי לראות אם המניות שמתרסקות יחמצו את התיק שלי או יציעו עסקה מתוקה במחיר השוק של ימינו.

בינתיים

אנליסט אחד מאמין שהמניה אינה מוערכת, ואחרת מאמינה שהיא מכירה. מניות LMND מכונות "החזקה" על ידי גוף זה, ו -4 מהן מדרגות אותן כ"החזקה ", 3 ממליצות עליהן כ"קנה" ו -1 מדרגות אותן כ"החזק ", בעוד שאחת מהן מאמינה שהן מוערכות פחות.

אם לוקחים ממוצע נע פשוט

מניות לימונדה בע"מ (LMND) נסחרות במחיר של 50-89-71 SMA, וקריאה של 5 ימים היא 67-85. ה- SDA לשנה הנוכחית – עד היום – הוא 47 – 00 יום, והוא צפוי להגיע ל -3 – 31 בשנה הבאה. מצטבר התקופה של 30 הימים, המניה נסחרת כעת במחיר של 47.00 דולר, מתחת לשיא של כל הזמנים שהיה 51.50 דולר ביוני 2014.

אני מצפה שמניית הלימונדה תישאר תנודתיות לאורך כל השנה ולא אתפלא. אם החברה לא משיגה את יעדיה השאפתניים. בואו נסתכל שוב האם הוא יכול לנצח את השוק הרחב יותר עד 2020.

ביטוח סודה פופולרי מאוד בקרב הצרכנים ומניה מעניינת עבור המשקיעים. מניות לימונדה הן קנייה, אך לפני שאני משקיע שם אני צריך לעשות ניתוח יסודי של התוצאות הכספיות של החברה ושל המודל העסקי שלה.

על פי ה- WSJ, לימונדה בע"מ (LMND) קיבלה הצעת "אחיזה" משוערת מתשע חברות תיווך שעוקבות מקרוב אחר ביצועי המניות ביחס למתחרות.

נכון ל- 29 באפריל 2021

היו ל- LMND Inc. (LMND) 13.01 מניות יוצאות ומספר המניות הקצרות שנרשמו במרץ הגיע ל -8.81 מיליון. עם זאת, ניתן להעריך את האינטרס לטווח הקצר של לימונדה גם כמניות שאינן מוחזקות על ידי מקורבים או בעלי מניות גדולים ארוכי טווח, המכונים גם "צף". על פי הוול סטריט ג'ורנל, על כל 100,000 מניות לימונדה הנסחרות בשוק מדי יום, מוחזקים כ -3,540. בהתחשב בכמות מניות הלימונדה המחסור כיום, חלקי הסכום הממוצע הנסחר מדי יום, יחס הריבית הקצרה (SIR) הוא כ -1.5.

על פי וול סטריט ג'ורנל

יש כמה דרכים שונות להעריך את העניין במלאי הלימונדה הקצר. קח את הדוגמה של Fiverr (סימול: FVRR), מניית אינטרנט שהופיעה לציבור בסכום של 21 דולר ביוני 2019 וצברה ערך של 90% ביום המסחר הראשון שלה. מחיר היומי של המניה עלה ב -3.13%, ובעוד שהמשקיעים "בתיאבון לחברות טכנולוגיה" ההנפקות נשארות גבוהות, מחיר המניה שלה התייצב.

לימונדה, שהתפרסמה ביולי 2020 במחיר של 29 דולר למניה, עלתה ב -550% מאז שהגיעה לשיאה של 188 דולר בינואר 2021 והיא מוערכת כעת בכ- 8.75 מיליארד דולר, על פי הנתונים האחרונים שהיו זמינים.
עבור עוד מידע בתחום של מניית למונייד יש לבקר ב- bigshotnews.net

למשקיעים ארוכי טווח שרוצים להחזיק את המניה מספר שנים

לימונדה שווה את מחיר הרכישה. השקעה במניה של 10 דולר עשויה להגביר משמעותית את התשואות בתיק שלך, במיוחד אם תבחר במניה המתאימה. השקעה בתיק השקעות עם יחס מחיר לרווח של 10.0 ומעלה עשויה להגדיל משמעותית את התשואות שלך בתיקים, אפילו עם ריביות נמוכות ודיבידנדים גבוהים, ובמיוחד בעזרת ניהול תיקים טוב ויכולת לבחור את מניות נכונות. השקיעו במניות אלה עם ערבות להחזר כספי של 5% עד 10% או אפילו ריביות נמוכות יותר.

השקעה במניה עם יחס מחיר-רווח של 10.0 ומעלה עשויה להגדיל משמעותית את התשואות שלך בתיקים

אפילו עם ריביות נמוכות ודיבידנדים גבוהים, ובמיוחד בעזרת ניהול תיקים טוב ויכולת בחר את המניות הנכונות. השקעה במניה של 10 דולר עשויה להגביר משמעותית את תשואות התיק שלך, במיוחד אם תבחר במניה הנכונה. אם אתה רוצה להחליף לימונדה, פתח חשבון בפלטפורמה בעלות נמוכה שאמינה על ידי אנשי מקצוע.

לימונדה (סימול

LMND) המשיכה בעלייה המטאורית שלה, והיא מייצגת מחיר עולה במהירות. המניה, הנסחרת בבורסה בניו יורק תחת סמל הטיקרים "LMND", הוכפלה ביותר מ -65 דולר למניה ועלתה ליותר מ -135 דולר, שזה המחיר הנקוב בדולרים אמריקניים. מניות לימונדה (LM ND) רשומות בבורסת NYCSE, עם שווי שוק של 1.2 מיליארד דולר ותשואת דיבידנד של 4.5%.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם