Tilray Inc. נפלה ביום רביעי ב -50%, ועצרה שיא של שלושה ימים לאחר שיגעון בהשראת Reddit למניות קנאביס התמוסס במהירות. ההפסדים סייעו לדחוף את ה- MJ, המכונה ETFMG Alternative Harvest ETF, לרמתו הנמוכה ביותר מזה יותר משנה. מניית צמיחת החופה הובילה שלשום עצרת במניות המריחואנה לאחר שאנליסטים בפייפר ג'פרי העלו את יעד המחירים שלהם ליצרן הסירים הקנדי. אך משקיעים שנהרו לשוק ביום שלישי בבוקר בתגובה להודעה על השקעה של 1.5 מיליארד דולר בחברה, הוחלפו במהירות על ידי מי שעדיין החזיק במניות.

מניות ACB נסחרות כיום בשווי 7.40 דולר, שיא פי 90, ובמחיר הנוכחי של מניות TLRY זה יביא את המניות לכ- 15 דולר. MT Newswires מכסה מניות, סחורות וכלכלה עבור רשות ניירות ערך בארה"ב ובורסת ניו יורק.

כדי שמחיר המניה יגיע לשיא התחזית, הוא יצטרך לעלות 129% או 72% מהרמה הנוכחית, בעוד שהוא יצטרך לצלול ב 90% או 88 $ כדי להגיע לתחזית הנמוכה.

בסך הכל נראה כי למניות Tilray יש סיכוי טוב לצמיחה משמעותית

ועל המשקיעים לפקוח עין על המגמה. אם הרבעון הזה יניב משהו כמו שאתה יכול לדמיין, הוא יכול להתחיל לשאת פרי, אך בהחלט כדאי לחפש משקיעים. הרבעון הזה היה הפסקה שהמניה נזקקה לה והיא עשתה שיפור משמעותי בעסקים שלה, כך שאם זו ההפסקה שהיא זקוקה לה, אז היא צריכה להתחיל לקצור פרסים. אני הבעלים של כל המניות המוזכרות במאמר זה, כולל מניות Canopy Growth, וכמשקיע אני יכול להוסיף תיק אחד או יותר לתיק.

דף הסקירה הכוללת נתונים סטטיסטיים חשובים ויסודות המניות

עם קישורים למידע נוסף על כל אחד מהדפים הללו. שיחות הרווחים שלנו ויועצי יעד המניות פועלים מדי יום ומשווים יעדי מחירים שיעזרו לך לסחור ולהשקיע. זה עוזר לך לקבל החלטות השקעות חכמות ולבנות תיק השקעות חזק המתמקד בצמיחה ארוכת טווח, תשואת דיבידנד ויציבות תיק.

סוחרים ומשקיעים יכולים גם לבחור ללמוד ממוצעי ATR וטווחים אמיתיים על ידי התמקדות בשווי טכני ומלאי ויעדי מחיר לכל מניה.
למידע מורחב על מניית טילריי יש לבדוק ב- bigshotnews.net

בכל יום המחיר עולה ויורד

ובכל יום הוא יורד או עולה או יורד מתחת לממוצע הנע של 200 יום. כדי להתגבר על כך, סוחרים יכולים להתמקד בממוצעים של 200 הימים של המניה על ידי מעקב צמוד אחריהם. אם סוחר מוכר מכר בו מחיר השביתה גבוה מהממוצע היומי בחמשת הימים האחרונים או מתחת לממוצע ל 100 הימים, אומרים אנליסטים, כך פחות הסיכוי שמניה תפגע במחיר השביתה.

אמנם זה יצור תנודתיות בטווח הקצר

אך הגידול יתחיל לצבור תאוצה למניות העשבים הנחשבות להשקעות רציניות. דוח זה מציג 5 מהמניות המובילות המציעות למשקיעים את התשואות הטובות ביותר לטווח הארוך והטווח הקצר ביותר בתיקי ההשקעות שלהם, כמו גם כמה דברים מעניינים אחרים לגבי שוק המניות וסיכוייו. דוחות אלה יסייעו לנו לגלות אילו מחמשת המניות המובילות המשקיעים מחפשים ועוד כמה דברים מעניינים לגבי סיכויי ההשקעה שלהם בתיק ההשקעות שלך.

הערכת השווי הממוצעת של מניות TLRY

היא 3.10 ונסחרת קרוב יותר לשוק שוורים. למניה יש דירוג HOLD של 12 אנליסטים הממליצים עליה, בעוד שהמדד הממוצע לטווח הארוך מציע שהיא כרגע אחזקה. Tilray Inc. דורגה על ידי כל האנליסטים שנבדקו דירוג של Overweight, ואנליסט אחד נתן לה דירוג של BUY, אנליסט אחד סקר את דירוג ה- SELL ו 0 מהם נתח דירוג.

המניה נסחרה יותר שוטית מ -58% משוק המניות בחודש האחרון

והמדד הממוצע לטווח הארוך מראה שהיא נסחרת ב -51.00 דולר למניה, יותר מכפול מההערכה הממוצעת בשוק של 3.10 דולר. המניה נסחרה שורית יותר משוק המניות בשבוע האחרון ושורית יותר מאשר בכל תקופה בהיסטוריה בשבועות האחרונים.

ניתוח, יעד מחיר וביצועי המניה נבחנים בדרך כלל בקפידה על ידי מומחי השוק. אני בעד לקבוע את המלצתי על 3.10 דולר, עם יעד מחיר ממוצע של 5.00 דולר למניה והערכה ממוצעת לטווח ארוך של יותר מכפליים משווי השוק הממוצע.

השקעה במניות מתחת ל -10 $ עשויה להגביר את תשואות התיק שלך באופן משמעותי

במיוחד אם תבחר במניות הנכונות. השקעה במניות מתחת ל -10 $ עשויה להגדיל משמעותית את התשואות שלך בתיק ההשקעות שלך, אך רק לאחר שבחרת במניה נכונה. השקיעו במניות מתחת למחיר היעד של 3.10 דולר ושווי ממוצע ארוך טווח של 5.00 דולר למניה. השקעה במניות מתחת ל -3.11 דולר ויעד מחיר ממוצע בעשר השנים האחרונות שמשקיעות במניות מתחת ל -10 דולר יכולות להגדיל משמעותית את התשואה שלך בתיק ולהגדיל אותה משמעותית, במיוחד לאחר בחירת המניות המתאימות. הושקע במניות מעל 9.50 $ ושווי השוק הממוצע.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם