פלטפורמת סחר המניות הפופולרית רובינודה נמצאת בשפתיהם של בעלי משרדים, פוליטיקאים ומחזרים מזה שבועות, והופכת על ההבטחה לדמוקרטיזציה של הכספים, אך הכדאיות שלה לטווח הארוך אינה ודאית מכיוון שהיא מגבילה את יכולתם של המשתמשים לסחור בה. לסייע ל- AMC מניות בידור ומניות קמעונאיות אחרות שנחשבות מוערכות מטאורית על ידי המאיצים המקוונים שלה, היא הגבילה את יכולתה לעשות עסקים. היה מרד ושוויו החל לעלות, ולכן הקלה על מגבלות על מניות תנודתיות כדי לאפשר רכישות נוספות. – — מניות TSLA עלו ביום שני אך צנחו ביותר מ- 8% מאז, וחתמו את קו 50 הימים שעדיין צונח. מניות AAPL צנחו מתחת לממוצע ל -50 יום בפעם הראשונה מזה יותר משנה ו מחציתם ועדיין מתחת לקו היומי של 50 $.

אחת הדרכים הקלות ביותר למדוד את טווח יחס מחיר הרווח של מניה במהלך 52 השבועות האחרונים

היא לבדוק את המחיר הממוצע של 50 הימים שלה ו- 52 ממוצעים בשבוע לעומת זאת המחירים הנמוכים והגבוהים ביותר בהם נסחרה המניה ב -52 החודשים הקודמים, כמו גם המחירים הנמוכים והגבוהים יותר בהם נסחרה בכל אחד מ -52 השבועות הקודמים.
על מנת לשמוע עוד פרטים מורחבים בתחום של מניית וויקס ניתן לבדוק כאן: bigshotnews.net

המשקיעים משתמשים במידע זה כמדד לכמה תנודות וסיכון עליהם לסבול במהלך שנה בעת השקעה במניה מסוימת

בכל גישה שתבחר בסופו של דבר, מומלץ לתרגל על הנייר לפני שמסתכנים בהון אמיתי. זכור כי פעולה בין לילה בדאו, בחוזים עתידיים ובמקומות אחרים אינה מתורגמת בהכרח לפעולה בין לילה בחוזים עתידיים במקומות אחרים. ואכן, השעה האחרונה הוכיחה את עצמה כהתהפכות החדה הראשונה לאחר צעד גדול. סוחרי יום מקצועיים רבים הפסיקו לסחור, כלומר תנודתיות ונפח נוטים לרדת. אך המסחר יימשך כל עוד השוק עדיין מציע הזדמנויות.

אם אתה מעוניין במכירה קצרה

יום שישי הוא יום טוב לתפוס עמדה קצרה אם מחיר המניה גבוה מיום שישי, וביום שני יהיה היום הטוב ביותר עבורך לכסות את המכנסיים הקצרים שלך. לכל הפחות, זה יכול לעזור לך להישאר בראש השפל של 52 השבועות, או לפחות לבחון מקרוב אילו מניות נמכרות כרגע במחיר מבצע. אתה יכול לקבוע אם מניה מוערכת פחות ויתכן שתעלה בערכה על ידי שימוש באינדיקטור נמוך של 52 שבועות או על ידי בחינת מניות שחוות שינוי גדול במחיר הראשון שלה מזה יותר משנה. אם תשתמש ברשימה זו של מניות זולות לרכישתן, תגלה שחלקן מתפקדות מתחת לממוצע או עוברות שינוי חד במחיר, לכן השתמש בזה כאינדיקטור.

זה יכול להיות סימן לכך שמשקיעים גדולים מגנים מפני סיכון, וזה יכול להוות אינדיקציה לביטחונם בכלכלה האמריקאית ובתחזית שלה. זה יכול להיות אינדיקטור לאמונה של משקיע גדול שהם מגנים מפני סיכונים הנובעים מאי וודאות.

קניית מניה לפני שהיא מגיעה לשפל של 52 שבועות

היא ככל הנראה מסוכנת שלא לצורך, ויש סיכוי טוב שמניות רבות בסופו של דבר יירדו עוד יותר. היתרונות ברורים בערך: המניה שווה פחות מבעבר, אך היא עשויה להיות שווה אפילו פחות בעתיד הלא רחוק. ואם היא תמשיך לרדת ותגיע לשפל חדש בן 52 שבועות בתום תקופת המסחר, היא עשויה לפתות להכפיל ולהרחיב את מעמדה עוד יותר.

אם אתם מתכננים לקנות מניה

עליכם לעשות זאת ביום שני, אולי לקחת כמה מציאות. אמנם יום שני עשוי להיות היום הטוב ביותר בשבוע לרכישת מניות, אך יום שישי הוא כנראה לא יום טוב למכור אותן אם המחיר יורד מתחת ליום שני. הימים הטובים ביותר למכירת מניות יהיו ככל הנראה חמישה ימים לפני תחילת החודש. זו כמובן הכללה, אך זהו מדריך די טוב לקנייה ומכירה של מניות בשבוע, כמו גם רשימה של ימים טובים לרכישה או מכירה של מניות במהלך החודש או אפילו השנה אם תרצו בכך.

הדף 'שיאים ושערים חדשים' מסונן

כדי לכלול רק מניות הנסחרות כיום בבורסת ניו יורק (NYSE) או בבורסה האמריקאית. רשימת הבורסה לניירות ערך בארה"ב מכסה את כל המניות הנסחרות (למעט קרנות סגורות ומניות מסווגות) בשוק ארה"ב והמניות בשווקים אחרים. בשוק האמריקאי הרישום מוגבל למניות בעלות שווי שוק של מיליון דולר לפחות ואינו כולל קרנות סגורות, מניות קמעונאיות או מניות של חברות אחרות.

אם כבר בחרת אחת מהמניות בדף שיאים ושפל חדשים או ברשימת הבורסה האמריקאית, הדאגה העיקרית שלך היא לדעת מתי מתאים להגיב כאשר מניה מגיעה לשפל חדש.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם