מניות חברת וולט דיסני (DIS) נסחרות בשיא של כל הזמנים ביום שני, 8 בפברואר 2021. מניית DIS עולה ב -0.8% כאשר חברת התקשורת מתכוננת לפרסם את דוח הרווח שלה לרבעון הראשון של 2017, אשר אמור להתפרסם לאחר סגירת המסחר היום. הרווח ברבעון הראשון נפל פחות מציפיות האנליסטים, והוריד את מחיר המניה ב -10% במסחר שלאחר השוק. חברת וולט דיסני ושות 'דיווחה על רווח של 1.2 מיליארד דולר ברבעון הראשון של שנת הכספים, מה שדחף את מחיר המניות של דיסני לטווח של 15 דולר.

קשה לומר לאן המניה תעבור בעתיד הקרוב

אך המגמה שמניות וולט דיסני בוחנת על ידי שינוי תרשים הקלט לעיל די חזקה. זכויות הזכיינות של דיסני הן מהיקרות הערך ביותר בתעשיית הבידור כולה, וראינו זינוק במכירות כשדיסני פרסמה רשומה לסדרת מלחמת הכוכבים.

השקעה במניות דיסני פירושה נקיטת כמה צעדים

כולל מחקר בחברה, קביעת סכום כסף שתוציא ופתיחת חשבון מתווך בו תרכוש אותו. קח את השיעור הזה כדוגמא לאופן בו נקנה את המניות של דיסני, נבנה את התיק שלנו סביב המניה ונפחית את הסיכון שלנו.

כדי לקבוע כמה מניות תוכלו לקנות, חלקו את הסכום שהשקעתם להשקעת דיסני במחיר המניות הנוכחי של דיסני. המשמעות היא שאם יש לך רק 64.05 $ להשקיע, תוכל לקנות מניה וחצי של דיסני תמורת 20.00 $. כאן עליך להזין את מספר המניות, את מחיר המניה ואת סכומי הדולר שתרצה להוציא על מניות דיסני.

אם אתה קונה מניות של דיסני, אתה רשאי לרכוש תעודת בעלים משותפת של דיסני תמורת 50.00 דולר, וכל השאר בחינם. אם תחליט לקנות מניות דיסני כעת, תצטרך לאשר את רכישת תעודת בעלי המניות הקולקטיביים של דיסני לתקופה מסוימת.

חסרון אחד עבור המשקיעים יהיה השעיית הדיבידנד על מניות דיסני

שהוכרז ב -5 במאי. דיסני שילמה דיבידנדים פעמיים מאז 2019, ואין זו הפעם הראשונה שמשקיעים מבטלים את הדיבידנד. השעיית הדיבידנד של וולט דיסני ושות 'הוכרזה רשמית לפני שהשוק צפוי להתאושש לחלוטין, והמניה נסחרה ברמה הנמוכה ביותר מזה יותר משנתיים. לא סביר להחזיר את הדיבידנד שלה בקרוב, אך לא מאוחר מדי למשקיעים לעשות זאת. אם אתה קונה את המניות בפעם הבאה שהמחיר יירד, תוכל לשלם דיבידנד פעמיים בשנת 2019 ושוב ב -2020 וב -2021.

חברת וולט דיסני ושות 'החליטה לוותר על הדיבידנד שלה בגלל המגיפה, כי החברה רצה לתעדף השקעות ביוזמות הצרכנים הישירות שלה.

אינך צריך לדאוג לחסר תשלומים; זה פשוט חשבון השקעות שקל לפתוח

ואתה פשוט חלק מתיק מודלים טוב – מגוון עם חברות בעלות תשואה גבוהה יותר. במקום לקנות את החברה ישירות, אנו ממליצים על השקעה לטווח קצר בוולט דיסני ושות '. להעתק של תכונת המסחר החברתי שלנו, תוכלו לצפות בפרופיל המומחה שלנו ולרכוש עסקאות אמיתיות של מניות דיסני המתנהלות כיום על ידי סוחרים מנוסים.

אם אי פעם תזדקק לעזרה בקניית מניות דיסני או שימוש בכל אחד מהכלים השונים בפלטפורמה שלנו, אנא צרו קשר עם צוות התמיכה שלנו.

אם אתה חלק מתוכנית ההשקעות של חברת וולט דיסני

כיצד ישולם הדיבידנד ומתי יושקע מחדש? אם אינך משתתף בתוכנית ההשקעה שלנו של חברת וולט דיסני, עיין במדיניות הדיבידנד של החברה ותשואת הדיבידנד הנוכחית על מניות דיסני. לאחר שתסיים את המחקר והחלטת להשקיע בחברת וולט דיסני, תוכל לשקול כעת כמה כסף אתה רוצה להשקיע. עכשיו שלמדת את היסודות של רכישת מניות דיסני, האם אתה יכול להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך? ברגע שתחליט כמה אתה רוצה להשקיע, הגיע הזמן להבין איך תקנה מניות דיסני.

מניות דיסני מוערכות כרגע ב -100.73 דולר

אך ההבדל הוא שאין ברשותי אף אחד מנכסי הבסיס. ויש לי חוזה עם Plus500. אם ברצונך לקנות מניות דיסני עבור תיק ההשקעות שלך או כמתנה לאדם אהוב (תוכל לקנות מניות בפייפאל כאן), ראה להלן כיצד לקנות אותן במתנה לילד. הערה: כדי לקנות את המניה, עליך לפתוח חשבון אפוטרופוס אצל סוכן מניות כמו סיטי, גולדמן זאקס, מורגן סטנלי או מתווך אחר. אחרת, תזדקק לחשבון בנק השקעות וחשבון תיווך כדי לקנות את כל מניות דיסני.
למידע מורחב אודות מניית דיסני כדאי לבקר ב- bigshotnews.net

האם עליכם להשקיע במניות דיסני ובין אם לאו

הוא הדיון המותר בידי היועץ הפיננסי שלכם. כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת, ישנם מתווכים מקוונים טובים המאפשרים לך לסחור במניות דיסני. אם יש שלום בין השניים, נראה כי דיסני היא בחירה מוצקה למניות אם אתה מצפה להחזיק מניות במשך שנים, אך אם מחיר המניה האחרון יירד, ג'ונסון יציע השקעה ארוכת טווח של לפחות 10 שנים.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם