מניית בלקברי

מניות חברת הטכנולוגיה הקנדית BlackBerry החליפו ידיים לראשונה מאז השיא – המניה חזרה באופן מסתורי לשפל שלה לפני המשבר.

תחיית מניות בלקברי המדוכאות זכתה להצלחה לאחר הרכישה של 1.5 מיליארד דולר של מניות הרוב בחברה

בלקברי בע"מ (סימול: BBM) נסגרה ב -1 בדצמבר, יומיים בלבד לאחר הסגירה. בלקברי צברה יותר מ -50% משווי השוק שלה עם הכרזת העסקה ב -2 בינואר 2012, לשיא של 52 שבועות של 9.08 דולר. כיום, מניות בלקברי נמצאות ברמה הנמוכה ביותר מאז יום המסחר הראשון בבורסת ניו יורק ב- 29 בנובמבר 2013.

BlackBerry Limited (סימול: BB), לעומת זאת, עלה ב 0.01% לעומת בתקופת 30 הימים ובעלת רווח / רווח של 0 במהלך 30 הימים האחרונים, לעומת רווח של 1.5% במדד S & P 500.

יש כמה דרכים שונות בהן ניתן להעריך את העניין במניה של BlackBerry הקצר

ה- SIR הנמוך מרמז על תחזית אופטימית למחיר המניה, מכיוון שפחות אנשים מהמרים נגד BlackBerry לעומת מדד S & P 500 בכללותו. אולם ה- PGV נראה גבוה בהשוואה לעמיתיו, לפי שש פעמים מכירות קדימה, על פי נתוני בלומברג.

הקישורים הבאים מאפשרים לך להוריד קבצי APK שונים לאפליקציות BlackBerry

ניתן להשיג את קובץ ה- APK לאפליקציית BlackBerry מחנות האפליקציות, גוגל פליי או חנות Play של אפל. מחברות, אלא אם כן צוין אחרת, וקוד המקור המלא של האפליקציה לכל אפליקציה בחנות האפליקציות של אפל.

אמצעי תשלום לטלפונים של Blackberry שעתידם אינו בטוח

ואין שום הוכחה לכך שהאפליקציה אכן עובדת עבור פתק מסוים. תוכנן במיוחד עבור פלטפורמת הניידות המאובטחת של BlackBerry Dynamics, אפליקציה זו מאפשרת ללקוחות BlackBerry להשתמש בתכונות של Zoom בחוויה מאובטחת של BlackBerry. ל- BlackBerry Access יש הורדות של 1001757 כתוכנה חופשית ל- Android והיא מאובטחת, אך אם יש לך BlackBerry 10 ומעלה, החברה מציעה. שימוש במקום זאת ב- BlackBerry Link. אוניברסיטת BlackBerry 2200 – Link יכולה לגשת, לארגן, לסנכרן ולסנכרן תוכן כגון מוסיקה ותמונות בין מכשיר ה- BlackBerry 10 למחשב שלך.

תהנה מכל תכונות התקשורת והקישוריות שאתה פעם מטלפון של Blackberry, כולל שירות האינטרנט של BlackBerry המשמש כמו דואר אלקטרוני, וגישה לכל היישומים והשירותים המועדפים עליך מהמחשב שלך.
למידע נוסף אודות מניית בלקברי נא לבדוק ב- bigshotnews.net

Blackberry Extractor נותן לך את היכולת לסרוק ולחלץ נתונים מגיבויי ה- Blackberry שלך מאוחסנים במחשב שלך

שתף את לוח השנה שלך, אנשי הקשר והתיקיות שלך עם החברים, בני המשפחה, הקולגות או אפילו האפליקציות המועדפות עליך rvices. ה- BlackBerry KEY2 מערם טלפונים של iPhone, Android ו- BlackBerry יחד, ומאפשר לך גישה נוחה לכל הדוא"ל, היומנים ואנשי הקשר שלך מאותו מכשיר ולאנשי הקשר שלך.

אפליקציה חינמית בשם Snap זמינה עבור אנדרואיד, iOS, Windows, Mac OS X ו- Windows Phone עם מערכת הפעלה 10. התקן את Snap ושמור 100% מהנתונים בטלפון שלך וגש אליהם מהמחשב או הטאבלט שלך.

100 המניות הפופולריות ביותר של רובינודה הן מזרני קספר לשינה במניות בלקברי

אותם מתחננת Cas בכל שינה במזרן עם מניות BlackBerry. BlackBerry מדורגת באחת מעשרת המניות המובילות בעולם על ידי 9 אנליסטים, שהעניקו למניה 4.5 מתוך 5 כוכבים מהוול סטריט ג'ורנל ו -3.4 מתוך 4 כוכבים מבלומברג.

כשמסתכלים על בעלי המניות הגדולים

נראה שרוב מניות בלקברי לימיטד, או יותר מ- 80% מהמניות, מוחזקות על ידי מקורבים ונמצאות בידי משקיעים מוסדיים. לפי בלומברג, 452 מוסדות מחזיקים במניות BlackBerry Limited, בעוד פיירפקס פיננסי אחזקות בע"מ היא המשקיעה המוסדית הגדולה ביותר.

משקיעים מחזיקים כיום 44.5 מיליון מניות בלקברי באחזקות קצרות טווח

המכונות BlackBerry Short Interest. אך אנו יכולים גם לשפוט את האינטרסים לטווח הקצר של בלקברי לפי מספר המניות שאינן מוחזקות על ידי מקורבים או בעלי מניות גדולים ארוכי טווח, המכונים גם "צף". יחס הריבית הקצרה של BlackBerry (SIR) הוא כמות מניות BlackBerry שמתקצרת כעת, חלקי הסכום הממוצע של מניות BlackBerry הנסחרות מדי יום. על כל 100,000 מניות בלקברי הנסחרות בשוק מדי יום, כ -3,320 הן ארוכות או קצרות.

מחיר המניה של Blackberry ראה מהלכים חיוביים משמעותיים מאז קריסת שוק המניות שגרמה

על ידי הנגיף הכלילי בחודש מרץ. מניות בלקברי נסחרו בכמעט 25 דולר למניה בפתיחת הבורסה לניירות ערך בטורונטו ביום שני, וזינקו לאזור הקנייה במהלך העצרת, עם נקודת כניסה של 9.79 דולר.

Table of Contents

דילוג לתוכן