מניית ביג

למצוא את מניות הפרוטה הטובות ביותר לקנות בשנת 2021 יכול להיות קשה אם אינך יודע לאן לחפש. בסוף מאי זה שווה הרבה בשוק המניות בארה"ב, במיוחד בחברות קטנות ובינוניות.

עבור משקיעים רבים

כלל אצבע טוב הוא להגביל עמדת מניות מסוימת ל -5 אחוזים מתיק המניות שלך. תיק מגוון מפזר את הסיכון ומפחית את הצורך להשקיע במניות ספקולטיביות או בסיכון גבוה. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם ריכוז המניות היא לצמצם את הרווחים מהפרדס על ידי מכירת מניות ואז השקעת הכסף במזומן. אם פגעת נכון בתנודה טובה או אחת בשוק המניות, תוכל לקזז הפסדים בתיק שלך באחד מהם.

זה נעשה פשוט על ידי פיצול מניה על פי מודל היוון הדיבידנד של גורדון, אשר מעריך מניה לפי שווי ההנחה הנוכחי שלה.

למניה יש דירוג מרוכב של 95% ומעלה

מה שמעיד על ציון עובר בבדיקת המניות, מה שהופך אותה לאחת החברות הצומחות ביותר בארה"ב ולאחת מ -10% הראשונות מכל המניות ברשימה זו . דירוג מרוכב של 95+ פירושו שהמניה עולה על לפחות 95% + מניות בכל התכונות שבחרנו עבורה.
למידע נוסף אודות מניית ביג ניתן לבקר ב- bigshotnews.net

בהתבסס על הערכה הצפויה של מחיר המניה בחמש השנים הבאות ושיעור הצמיחה השנתי הממוצע בעשר השנים האחרונות, יש לה יחס מחיר-רווח ממוצע של 1.5, הגבוה מבין כל המניות ברשימה זו. .

בשוק רעב לערך

מניות פיננסיות יכולות להיות אחת המניות הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021, והתאוששות ברווחים בשנת 2020 עשויה לאפשר למניה לצמוח לפי שווי מעט גבוה יותר. למידע נוסף על המניות הטובות ביותר של TipRanks להשקעה ארוכת טווח, עיין במדריך שלנו לרכישת חלק מהמניות הטובות ביותר שלנו, כלי שהושק לאחרונה המאגד את עצות המניות שלנו. דף הסקירה מכיל נתונים סטטיסטיים חשובים ויסודות שוק המניות, עם קישורים למידע נוסף.

כדי להימנע ממניות אגורה דלות, המסך שלנו כולל את המניות הצומחות במהירות ביותר, הנסחרות בממוצע לפחות 200,000 מניות ביום ומחיר המניה הוא לפחות 12 $. המניה נעה בין 30 ל -40 דולר למניה מאז שנת 2013, אז החלה בנסיעת רכבת הרים כלפי מעלה.

עם זאת

מרבית האנליסטים מצפים שהשוק ימשיך במגמת העלייה שלו בשנים הקרובות ויגיע לתשואה פוטנציאלית של 10% ומעלה. זכור כי צמיחת הרווח היא רק גורם אחד שעליך לעקוב אחריה כאשר אתה מחפש את המניות הטובות ביותר לקנות או לצפות. על המשקיעים לקחת בחשבון גם את שווי המניות ואת הפוטנציאל הפוך שלהן, וגורמים המשפיעים על יחס הרווח למחיר לטווח הארוך, כמו תשואות דיבידנד. לא תמיד גורמים אלה קשורים לדיבידנדים, אך הם משפיעים על התשואה הכוללת שתוכל לקבל ממניה מסוימת. אז וודאו שיש לכם את המניות המתאימות לתיק שלכם כדי שלא תמעכו על ידי השווקים, כפי שעשו שוקי המניות בחמש השנים האחרונות, או גרוע מכך – על ידי התרסקות בשוק המניות.

עם זאת

עלינו להסתכל על כמה ממניות הפרוטה המובילות שאנחנו רואים כרגע. לשם כך השתמשתי במאגר TipRanks כדי לחלץ שתי מניות דיבידנד בעלות תשואה גבוהה עם פרופיל זה, שתיהן מניבות מעל 8%. הבחירה הסופית של גלסמן היא דיבידנד הקשור למניות הטובות ביותר שניתן לקנות בשנת 2021, עם תשואה של 9.3%, הקשורה לאמריקן אקספרס (סימול: AAPL), הבנק השני בגודלו בארה"ב לפי שווי שוק.

כיום מניות קנו שווי שוק של כ -2 מיליארד דולר, עם תשואת דיבידנד של 9.3% ושווי שוק של 1.5 מיליארד דולר. לדברי גלסמן, מניות קאנו מחזיקה כיום בשווי שוק של כ -2 מיליארד דולר ותשלומי דיבידנד הם כ -9 אחוזים.

אם אתה רוצה להוסיף שבבים כחולים לתיק שלך, MSFT יכולה להיות אחת המניות הטובות ביותר שאתה יכול לקנות. פוטנציאל העלייה המתמשך של המניה הופך אותה להשקעה נהדרת עבור משקיעים ארוכי טווח ותשואת הדיבידנד שלה היא 9.3 אחוזים.

אם יש אלפי מניות אגורה לקנות

איך תדעו איזה שווה לקנות? עם זאת, אנו נוסיף לרשימת מניות הפרוטות שלנו השבוע, ואם אתה מעוניין לקנות אחת, אנא השג אצבעות. החדשות הטובות עוד יותר הן שנראה כי ל- BIG יש מקום לרוץ, עם אותות שוריים היסטורית שעשויים להקפיץ את המניה לשיאים רבים עוד יותר בשבועות הקרובים. אף על פי כן, LYB היא מניה זולה שהפגינה תאוצה חזקה ושמה את עצמה במצב להיות אחת המניות המובילות בשנת 2021.

נוצר ב- MarketSmith

מסך ההון שלנו מדגיש את מניות הצמיחה המובילות שצפויות לשלוט בשוק המניות בארה"ב בחמש השנים הבאות. להלן כמה מהמניות הצומחות במהירות ביותר המצפות לרווח גדול למניה בשנת 2021. JPM ממוקמת היטב להתאוששות כלכלית והיא אחת המניות הטובות ביותר לקנות בשנים 2019 ו- 2021, על פי דוח מניות הצמיחה החדשות שלנו לשנת 2021 .

Table of Contents

דילוג לתוכן