מניית אפל

המסמך AAPL) דיווח על רווחים ברבעון השלישי ב -30 ביולי, ומניות אפל הגיעו לשיא של 145.09 דולר. התוצאות היו רק האחרונות ברבעון החזק של ענקית הטכנולוגיה ואחד הרבעים המצליחים בתולדותיה. אפל (AAPL) ראתה את מניותיה ממריאות בשבועות האחרונים לאחר פרסום הדוח הרבעוני שלה, כאשר המניה עלתה ביותר מ -20%.

Apple II נמכר באותה תקופה לפחות ב -1,298 דולר

וסלל את הדרך של אפל להיות אחת מחברות האלקטרוניקה הצרכניות הגדולות והמצליחות ביותר. אפל הוציאה פיצול מניות שלישי עם שתי מניות, ומחיר המניה שלה עלה בכמעט 32%, מה שהביא לשווי שוק כולל של יותר מ -7.5 מיליארד דולר. כשמחיר המניות של אפל פרץ 700 דולר למניה, אפשר היה לקנות מניית אפל אחת ביום ההנפקה ולסגור במחיר המניה של כ -29 דולר.

אמנם זה אולי נראה נמוך, אבל זה לא אומר שאפל משקיעה יותר בצמיחה העתידית שלה, אלא שהיא מחויבת לאסטרטגיה ארוכת הטווח שלה.

השנה אפל הוציאה מאות מיליארדים ממש על רכישות חוזרות של מניות

מה שעזר להעלות את מחיר המניה ביותר מ -400% מאז סוף יולי. ואכן, הם השקיעו יותר מ -120 מיליארד דולר על רכישת מניות ושילמו דיבידנד מאז תחילת 2018. זה לא משהו ללעוג לו, מכיוון שהחברה תגדיל את הדיבידנד שלה לראשונה מאז הוצג הדיבידנד הרבעוני בשנת 2012 ב הוראת בעלי המניות. תשלום הדיבידנד הנוכחי של אפל בסך 1.5 מיליארד דולר בשנה הוא צנוע כרגע, אך עדיין גידול משמעותי לעומת 500 מיליון הדולרים ששילמה בשנה שעברה.

לאחר פיצול מניות של שבע במחיר, מניות אפל נסחרות כעת בבורסה בניו יורק (סימול: AAPL) ביחס של שבעה לאחד. לאחר שחילקה את מניית אפל לשבע מניות במחיר של כ- 94 דולר כל אחת, נסחרה מניית אפל במחיר ממוצע של 98 דולר.

במהלך עשר השנים האחרונות, מניית אפל התאוששה ביותר מ -1,320% ויש לה הרבה קיטור להפעלה בהתחשב במניעי הצמיחה הרבים של החברה. מכיוון שעסקי השירותים מספקים את עיקר ההכנסות, מחירו טיפס בקצב יציב כבר שנים.

אם עולם הטכנולוגיה אמור לשבש שחקנים מבוססים כמו אפל

הוא חייב לפקוח עין על צמיחת המניות. החיסרון הראשון בבעלות AAPL הוא שאי אפשר לטעות בו: האייפון הוא כבר לא מנוע הצמיחה הבלתי ניתן לעצירה שהיה פעם. המשקיעים עשויים להשתמש באייפון כמשמש לסיכויי הצמיחה ארוכי הטווח של החברה, אך הוא לא היחיד. על ידי רכישת חדשות עסקיות מחדשות אפל, אנו יכולים להציע לך מעט שאינך יכול למצוא במקום אחר.

אנו יודעים כי יצרנית ה- Mac אינה חוששת להיכנס לשווקים חדשים

ואפל היא שחקנית מרכזית בתחום הלביש עם מוצרים מובילים כמו Apple Watch ו- AirPods. ההיצע הצומח במהירות כולל אפילו כרטיסי אשראי, אך ניתן לטעון כי הצמיחה הגדולה ביותר במכירות בחמש השנים האחרונות הייתה בתחום השירותים. ישנם משקיעים מזדמנים רבים אשר מעוניינים להשתמש בכך להשקעה קטנה במניה זו, בעוד שמשקיעים גדולים יותר יכולים ליהנות מסחר מאובטח ופרטי עם ממשקי משתמש בעיצוב אפל.

בהתחשב בשיעורי הריבית הנוכחיים

אני חושב שמניות אפל הן השקעה טובה לטווח ארוך עבור משקיעי ריבית – תיק רגיש, אם כי יש כמה אזהרות חשובות. החברה מצאה דרכים טובות יותר להשתמש בכספה, ומחיר המניה שלה עלה לרמות סבירות יותר. במקרה הטוב, לחברה יש מספיק מזומנים כדי לקנות מניות AAPL בחזרה במחיר פי 30 מהרווח.

אם לא, מניות אפל יהיו זולות השבוע וזולות לשבועות, אבל אתה יכול לצאת מהן ולחזור פנימה. אם לא – ואם לא, הן יהיו זולות יותר בשבוע הבא או שהן ' אני אחזור פנימה.

אתה יכול למצוא את המניות באמצעות סמל טיקר ולעשות מחקר

כדי להחליט אם זו השקעה טובה או אם אתה יכול לבצע הזמנה. אם תחליט לקנות מניות של אפל, עליך לפתוח חשבון מתווך ולממן אותו. ברגע שאתה פותח חשבון, אתה רוצה לתת לחשבונך מספיק כסף לרכישת מניות אפל.

אפל מתעקשת שעשרות מיליוני משתמשים יקבלו אפליקציה בשם מניות

אם כי לעתים רחוקות הרוב פותחים אותה. אם אתה רוצה להכניס כסף רענן וקשה למניות אפל, עליך לבדוק את כל האינדיקטורים הללו ולהחליט מתי להשקיע. הערכת המניות של אפל היא קשה להפליא, ואפילו לא כדאי להשקיע אם אתה רוצה להכניס כסף קר לתוכה, על פי דו"ח שפורסם לאחרונה בוול סטריט ג'ורנל. בהערת מחקר שפורסמה השבוע בחן דריאנני את ההיסטוריה של מניות אפל כדי לגבות את טענתו שהגיע הזמן לקנות. על פי הדיווח בוול סטריט ג'ורנל, מניית אפל הפכה למניה הראשונה שהגיעה לשווי שוק של 1.5 טריליון דולר בתחילת יוני 2020. זה היה גם זמן הקנייה לאחר שאפל חשפה את האייפון האחרון שלה, האייפון 7 וה- Apple Watch.

Table of Contents

דילוג לתוכן