מניות INTC צנחו ביום שלישי לאחר פרסום דוח הרווח ברבעון השלישי. מניית אינטל איבדה 10% באותו יום כאשר חברת השבבים פרסמה את תוצאותיה הרבעוניות, על פי בלומברג.

אם הערכת האנליסטים נכונה, מחיר המניה הנוכחי של אינטל מהווה הזדמנות מצוינת עבור המשקיעים. דוביה של אינטל יכולה להצביע על אכזבתם מתוצאות הרבעון השלישי של החברה, אך זהו המשך למגמת הרבעונים האחרונים. .

התחל לקנות מניות של אינטל

אם אתה מתכנן לקנות מניות של אינטל, תרצה לפתוח חשבון חי עם מתווך. לאחר שבחרת את המתווך שלך ויהיה לך הזדמנות לדרג את הפלטפורמה שלהם, אתה מממן את לפני שאתה קונה מניות. השלב הראשון בתהליך רכישת מניות אינטל הוא פתיחת חשבון אצל מתווך דיסקונט, וזה הזמן לקנות מניות intc.

זכור שהדרך שבה אתה קונה מניות אינטל היא בדיוק חשוב כמו המתווך שתבחרו, אז וודאו שאתם בוחרים את המתווך המתאים למצבכם.

אם אינכם מאוד סלידי סיכון

אינטל היא השקעה טובה מכיוון שיש לה מאזן חזק, מודל עסקי איתן וסיכויי צמיחה טובים לטווח הארוך לשנים הקרובות. למרות ש היחס הנוכחי למחיר הרווח אינו נראה כרגע אטרקטיבי, 2020 תייצר הפסקות מחיר רבות שעשויות להציע הזדמנויות מסחר נוספות.

משקיעים נבונים המעוניינים להשתמש בתשתית מוליכים למחצה בארה"ב יכולים לפקח על מניות אינטל

כדי למצוא הזדמנויות נסיגה אופורטוניסטיות. למרות שיחס המחיר-רווח הנוכחי אינו נראה אטרקטיבי כרגע, 2020 תייצר אי-רציפות מחירים שעשויה להציע הזדמנויות מסחר נוספות.

מניות אינטל איבדו 7% במסחר המוקדם ביום שישי ונסחרו לאחרונה ב -65.21 דולר

מניות אינטל נסחרות כיום ברווח של פי 11 בערך, אם כי יחס הרווח למחיר לטווח הארוך שלהן גבוה בהרבה, וכיום הוא עולה פי 12, מה שמאיץ את העצרת במניות הטכנולוגיה. מבחינה היסטורית, מניית אינטל הייתה מוערכת מבחינה היסטורית, והתוצאות בדרך כלל העלו את מחירי המניות. אני מוכן לרדת מ -10.3% בשנת 2018 ל -10% עד 2020, אך לא לפני תוצאות דוח הרווח של החברה ברבעון השני.

יצרנית השבבים אינטל (NASDAQ

INTC), יצרנית המעבדים השנייה בגודלה בעולם, השיקה דור חדש של מעבדי Ryzen שלה, המעלה את מחיר השבבים הפופולריים ביותר שלה, סדרת Ryzen 5. מעבדי הגרפיקה המשולבים של AMD (GPU) ומעבדי הגרפיקה (APU) נמכרים במחירים מדורגים וכרגע אינם זמינים, אך אני עדיין מיואש מהמחירים הגבוהים יותר. הסיבה לכך היא ש- AMD העדיפה את שבבי Ryzen היוקרתיים על פני שבבי ה- Ryzen הזולים שלה, אם כי המחירים הגבוהים צפויים בגלל צווארי בקבוק. אם יש לך מחשב בראש לאירוע, אני מקווה לראות ירידת מחירים של כ -30 עד 40 דולר ליחידה בשנה בה יגיעו Ryzen 5000 ו- Cezanne APU.

דור הרענון הקצר של XT תוכנן בסופו של דבר להעלות את מחירי המכירה של AMD

אך הקונצנזוס הוא פשוט להישאר עם מעבד ה- Ryzen 3000 הקיים כמחיר הטוב ביותר. חברת אינטל היא יצרנית המעבדים השנייה בגודלה בעולם, אחרי AMD, מאז סוף שנות השישים. בשנת 1993 הציגה אינטל את המעבד הפנטיום, שסימן התרחבות משמעותית של החברה וסיפק מעבדים למספר יצרני מחשבים אישיים.

לא עבר כל כך הרבה זמן שאינטל הייתה משבשת

אבל הזדמנות אינטל שהוזכרה לעיל תביא לשינוי דומה גם עבור אינטל. בעוד שההבחנה של החברה התבססה זה מכבר על שילוב של עיצוב וייצור שבבים, מובייל פירושו ש- x86 צפוי להפוך לצמיתות למיעוט מכל שוק המחשוב, ולעיתים בעלי תפקידים מאוימים רק על ידי AMD, המתחרה החובה של אינטל. בתחום השרתים, שנשלט במקור על ידי חברות משולבות כמו סאן והתאמת מחירים, אינטל נאלצה לשפר את הביצועים תוך הורדת מחירים, במיוחד ביחס לביצועים, בגלל הפיצוץ במכירות המחשבים האישיים. אין ספק שהשבבים של AMD הם הטובים ביותר בכיתתם למחשבים ניידים ושולחניים כיום, ולכן "הזדמנות אינטל" מוזכרת לעיל.

ארכיטקטורת Cypress Cove של אינטל

היא צעד גדול קדימה, ותוכלו לברוח עם מקרר נוזלים של 280 מ"מ כדי להציג ביצועים בלתי מוגבלים לחלוטין. זה מראה כי Core i5 – 11400 יכול להתחרות ב- Ryzen 5 – 3600 עם סיליקון Zen 2.0 סטנדרטי ושעון יתר. עם מצנן המניות, הוא סובל מביצועים מופחתים, אך אם יוכתר עמו וייאלץ להקפיד על הגדרות הביצוע המומלצות של אינטל, הוא יהיה מהיר יותר ב -12.7%.

AMD Ryzen 5

3600 הוא בן שנתיים, אך הוא נמצא בליגה משלו מבחינת יעילות אנרגיה. שוב, חלק מהשיפורים של AMD נובעים מתכנון טוב יותר, ואינטל חזרה גם לעיצוב שבבים יעיל יותר כדי להישאר תחרותיים ממתחרותיה. לא פחות חשובה העובדה ש- AMD מייצרת את השבבים באמצעות תהליך ה- 7 ננומטר של TSMC, שעדיין מהיר בהרבה מה- 14 ננומטר שנמצא ב- Core i5 – 11400 של אינטל. אם תבחר במעבד אינטל מהדור ה -11, בדרך כלל תצטרך להתעלם מה- צריכת חשמל גבוהה, מכיוון שמבט חטוף בתרשים העיבוד או בתרשים היומי מראה שגם כאן, חלק מהשיפור של AMD נובע מהעיצובים הטובים יותר, בעוד שאתה מקבל יותר כוח משמעותי לוואט, וכתוצאה מכך צריכת חשמל נמוכה יותר וייצור חום נמוך יותר.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם