מקובל שמנהלי נכסים ויועצי השקעות שוכרים יועץ השקעות מומחה לניהול חלקים מסוימים בתיק הלקוח. רוב האנשים משקיעים זמן רב ביותר בקניית מחשבים ומזרנים כפי שהם מוצאים את יועץ ההשקעות הטוב ביותר.

אתה מאגד סכום קטן בתיק מודל המנוהל על ידי יועץ רובו ובוחר כמה מניות, אגרות חוב, נאמנויות השקעה ואפשרויות השקעה אחרות. אתה קונה, מוכר, מפקח ומעביר כספים מחשבונך ומחוצה לו כדי לעמוד ביעדי ההשקעה שלך.

אם אתה רוצה לבנות תיק חזק

יועץ השקעות נאמנות יכול להיות שימושי. תכנון פיננסי, ביטוח וייעוץ השקעות מורכב ממגוון רחב של חברות ויועצים בעלי מומחיות בכל קטגוריית התקשרות. יתכן שתזדקק לתצוגה כללית של ניהול נכסים לעומת תכנון פיננסי או ביטוח או ניהול השקעות.

המונח "RIA" משמש לעתים קרובות באופן לא רשמי להתייחס ל- IAR של החברה איתה אתה עובד

כפי שהשם מרמז, RIA הוא יועץ השקעות רשום ברשות ניירות ערך בארה"ב. יועצים בודדים העובדים כ- Rias הם "IARs" (נציגי יועץ השקעות) והם כפופים למדינה / ים.

מומחים פיננסיים המתאימים לתיאור זה חייבים להיות רשומים כיועצי השקעות או לעשות חריג. לידיעתך, אנשים המנהלים עסקים כיועצים פדרליים מכוסים חייבים להירשם במחלקה כנציגים של יועץ השקעות אם יתקיים הפטור.

על חברות ייעוץ השקעות למלא את טפסי ADV חלק 1 ו -2 באמצעות מערכת IARD באתר FINRA הנמצא כאן (http

// www. Finra.com). רישום יועצי ההשקעות מתקבל על ידי אגף ניירות ערך בג'ורג'יה. המחלקה דורשת ממך להירשם כיועץ השקעות כמתואר להלן. למידע נוסף, אנא צרו קשר עם החטיבה בטלפון 1-888-743-5555.

מידע אודות יועצי השקעות ורישום נציג זמין באתר הרשות הרגולטורית לתעשייה הפיננסית (FINRA) (http

/ / www.finra.com). אתה יכול גם לבדוק את הרקע של יועצי ההשקעות שלך ב BrokerCheck של הרשות הרגולטורית בענף הפיננסי, הזמין לכל יועצי ההשקעות הרשומים במדינה.

יועצי השקעות (IAR) הם יועצי השקעות המועסקים על ידי חברות ייעוץ השקעות רשומות (RIA). נציג של ריה האחראי על ייעוץ השקעות מכונה על ידי כמה כ"נציג יועצי השקעות "או" IAR ".

IAR רבים הם גם מתכננים פיננסיים מוסמכים ומציעים מוצרי ביטוח כגון קצבה

אך מגבילים את שירותיהם לתפקידם כיועצי השקעות. יועץ פיננסי אישי הקונה, מוכר או מוכר מניות, אגרות חוב וביטוח באופן ישיר ונותן ייעוץ השקעות ספציפי. הוא או היא עשויים לדרוש רישיון מנציבות ניירות ערך (SEC) או מתאגיד ביטוח הפיקדונות הפדרלי (FDIC), אם כי שילוב הרישיונות משתנה בהתאם למוצר.

נציגי יועצי השקעות (IAR) כפופים לתקן הנאמנות שהוגדר בחוק ניירות ערך משנת 1933

המוגדר כאשר לקוחות מקבלים ייעוץ השקעות. ההבדל היחיד בין יועצי השקעות לנציגיהם הוא שהם עובדים ולא לקוחות של החברה. הם נחשבים כיועצי השקעות רשומים (RIA), הרשומים כיועצי השקעות בלתי תלויים. יש חברות שהן "רשומות כפולות", כלומר חברה מבלי להיות סוחר מתווך רשום היא "יועץ השקעות רשום" אך לא יועץ השקעות רשום.

ככזו, חברה שהיא יועצת השקעות רשומה רשומה ברשות ניירות ערך (SEC) ברמה הפדרלית ובתאגיד ביטוח הפיקדונות הפדרלי (FDIC). "יועצי השקעות רשומים" (RIA) הם ככל הנראה יועצי השקעות הרשומים ברמת המדינה – ברמת הרשות לניירות ערך.

הם מוגדרים כ"בעלי מקצוע המנהלים או מספקים ייעוץ השקעות "על פי חוק יועצי השקעות משנת 1940 ומוסדרים על ידי הרשות לניירות ערך (SEC) והתאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC)

על פי החוק, יועץ השקעות הוא כל אדם או חברה העוסקים בייעוץ לאחרים או בהנפקת דוחות ניירות ערך, ניתוחים או ניתוחים ללא תמורה. יועץ השקעות הוא מי שאחראי לייעץ לאחרים בנוגע לנכונות מכירת ניירות ערך, פרסום או פרסום ניתוחים או דיווחים על נייר ערך ללא תמורה, או לכל מטרה שאינה מכירת ניירות ערך.

יועצי השקעות מוגדרים על ידי רשות ניירות ערך כפרטים או חברות המייעצים ללקוחותיהם בענייני ניירות ערך

יועץ השקעות מוגדר כפרט או חברה ש"עסקו או עסקו בשירותי ייעוץ ניירות ערך "על פי חוק יועצי השקעות משנת 1940 והתאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC). יועץ השקעות הוא כל יחיד ו / או חברה אשר "בעסקים" בכדי לספק "ייעוץ בנושא ניירות ערך" ללקוחותיו, כגון מתווך, מתווך-סוחר או יועץ השקעות.

בקש מהמתווך שלך תקני זכאות להמליץ על מוצרי השקעה המתאימים ללקוח שלך ורואים בהשקעה שלך מתאימה ליעדים שלך.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם