בשלושה שלבים פשוטים, השקעה במניות דורשת שגרה יעילה וקלה למעקב המגובה בכללי קנייה, מכירה והחזקה. עיין במדריך שלנו להשקעה בתיק מניות תמורת 10,000 דולר ותראה כיצד אנו עושים זאת. משקיעים נבונים יגידו לך כיצד הוא בנה תיק רווחי של מניות בשווי 5,500 ליש"ט וכיצד להשקיע בשוק המניות בשלושה שלבים פשוטים בספרו השקעה במניות. בין אם אתה טירון או משקיע מנוסה, הטלפון החכם שלך יעקוב אחר ההשקעות שלך בשוק המניות וייקח קצת אומץ. זה גם דורש הרבה ידע וראיית הנולד, אבל זה שווה את זה – במידה שזה דורש אומץ. השורה התחתונה היא שאין התאמה בגודל יחיד שהיא הדרך הטובה ביותר להשקיע באופן אקטיבי במניות, אך זה חכם לבחון מניות מסוימות ולראות אילו מהן נשמעות הכי אטרקטיביות בעיניך. אם המטרה שלך היא לחיות מהשקעה, אז הזמן הטוב ביותר להשקיע במניות הוא בהקדם האפשרי, ואם יש לך את היכולת להשקיע באופן פעיל ולהחזיק מניות בעצמך, עדיף לבחון אפשרויות השקעה במניות. התחל בהבנה כיצד שוקי המניות עובדים, מה יעדי ההשקעה שלך והאם אתה יכול להתמודד עם סיכון רב או מעט.

אם אתה משקיע בפעם הראשונה בשוק המניות ורוצה ללמוד יותר על האופן שבו כל זה עובד, קח את הזמן ללמוד את העניינים והשוק של השוק. אם אתה מערם כסף והשקעות בקרנות נאמנות ותעודות סל, השתמש בפעם זו כהזדמנות ללמוד על משחק ההשקעה.

השקעות בשוק המניות מתבצעות תוך התחשבות בכל הסיכונים הכרוכים במניות רגילות, כולל תנודות בשוק, ויתרונותיהן של קרנות נאמנות.

כמו בכל סוג אחר של חשבון השקעה

הגדר יעד השקעה ברור ואז החלט כמה מהתקציב החודשי שלך אתה רוצה להשקיע במניות. השקעת כספך בדברים שמחוץ לשוק המניות יכולה לעזור לך להפחית את הסיכון ולהגן על השקעותיך. בכל הנוגע להשקעה, מנהלי כספים נבונים מייעצים כי המשקיעים צריכים להכניס כסף לנכסים המגוונים על פני סוגי הנכסים, מה שמגן על הכסף מפני תנאי מניות שליליים ושוק. למרות שוורן באפט ומיליונרים אחרים מתחו ביקורת על כך, מומלץ למתחילים בשוק המניות לגוון את השקעותיהם כדי למזער את הסיכון בתיק הכללי.

זכור שלא משנה באיזו שיטת השקעה תבחר

תשלם עמלות על קנייה ומכירה של מניות ועל ניהול חשבון. אם אתה רוצה לראות תשואה בריאה על השקעות ההון שלך, זכור שאתה משחק את המשחק הארוך. אין שום ערובה שהחברות שאתה מחזיק במניות שלה יגדלו או יסתדרו טוב, ואתה יכול להפסיד את כל הכסף שאתה משקיע במניות האלה. סביר להניח שתפסיד יותר כסף ממה שאתה מרוויח מהשקעה בשוק המניות, אך סביר להניח שתפסיד הרבה פחות מאשר אם היית משקיע את הכסף בכל המניות בתחילת השנה.

ביצוע בדיקת הנאותות שלך

הוא קריטי אם אתה מתכנן לקנות מניות בודדות בבורסה או להשקיע בקבוצת מניות כגון מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות או סוגים אחרים של השקעות. אתה לא צריך להשקיע ישירות במניות בודדות עד שהייתה לך הזדמנות לחקור ולהעריך כל מניה באופן יסודי.

השקעה במניות עשויה לקחת מעט זמן, אך זוהי דרך לבנות עושר אם תתערב. אם אתה רוצה להתחיל את מסע ההשקעה שלך בשוק המניות, אתה צריך לדעת הרבה יותר.

אם זה נשמע קצת הרבה

קרא את המדריך הזה וחשוב על הדברים הבאים כשאתה לומד כיצד להשקיע בשוק המניות עם מעט כסף או ללא כסף. אם אתה רוצה להפיק את המרב מהכסף שלך, אתה צריך להבין מה אתה יודע על השקעה במניות, כי ככה זה עובד. להבין שכטירון אי אפשר לקנות ולמכור תמיד מניות טובות בזמן הנכון. השקיעו בשוק המניות ואתם צריכים להבין את כל זה לפני שאתם מתחילים.

אם ברצונך להשקיע את חסכונותיך לטווח הארוך (10 שנים)

השקעה במניות אינה האופציה הטובה ביותר. אם אתה בכלל רוצה להשקיע במניות, אתה צריך להשקיע בשוק המניות, שיכול לעלות או לרדת תוך זמן קצר, או שאתה יכול להשקיע רק כמה שנים בכל פעם. יש סיכוי טוב שתבהל מהאחרון, במיוחד אם אתה משקיע סכום כסף קטן, כמו 10,000 דולר ומטה.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם