בשלושה שלבים פשוטים, השקעה במניות דורשת שגרה יעילה וקלה למעקב, המגובה בכללי קנייה, מכירה והחזקה. תוכנית השקעה שיטתית היא תוכנית שיכולה לעזור לך ללמוד כיצד להשקיע ואיך להשקיע. השקעה במניות דורשת תוכנית שיטתית כיצד להשקיע ובאילו מניות להשקיע, וכן מערכת כללים. מדריך זה מסייע לך להתחיל ולהראות לך כיצד להשקיע במניות, כולל קרנות אינדקס ומניות בודדות. אם אתה נוקט בצעדים אלה, יש לך בסיס בסיסי להשקיע בו. כעת, כשיש את היסודות למטה, אתה לומד כיצד להשקיע במניות ובמניות ויש לך הכל. הבה נתייחס למדריך זה כקורס קורס בפעילות השקעות, המספק נקודת פתיחה טובה לתוכנית השקעה שיטתית ומכלול כללים לקנייה ומכירה.

אם ברצונך להשקיע במניות, מדריך זה יעזור לך על ידי הצגתך כיצד לקנות ולמכור מניות בקרנות אינדקס ובמניות בודדות.

אם אתה מוכן ללמוד כיצד להשקיע במניות

הוסף דף זה לסימניות כי אני רק אסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על מניות: כיצד למצוא אותן, כיצד לקנות ולמכור אותן ועוד ועוד . כעת, לאחר שהבנתם כיצד מניות יכולות להשקיע ולהרוויח עבורכם כסף, בואו נשקיע בצורה הטובה ביותר להבטחת תשואות גבוהות. הישארו איתנו מספר דקות ונראה לכם את אפשרויות ההשקעה הנכונות במניות, החל מקרנות אינדקס ועד מניות בודדות וקרנות השקעה.

בתור התחלה, ישנן מספר דרכים שונות להשקיע בשוק המניות: חשבון פרישה וחשבון תיווך החייב במס, שניהם קרנות מניות נפרדות.

בנוסף לרכישת מניות בודדות

אתה יכול להשקיע בקרן מדד המשכפלת מדד מניות כמו S & P 500. יש נאמנויות השקעה שונות שיכולות להשקיע בדברים שונים, כגון מניות – נאמני השקעות ו קרנות אינדקס – העוקבות אחר ביצועי מדד מניות נתון או קבוצת מניות נתונה. קרנות אינדקס הן בחירה טובה אם אתה מנסה לעמוד בקצב התשואות משוק המניות בכללותו ולגוון את השקעותיך ככל האפשר. אם אתם מחפשים להשקיע בעיקר במניות בודדות, חשוב פחות למצוא קרן השקעות עם תשואה גבוהה להון ויחס סיכון / תגמול נמוך.

אחת הטובות ביותר היא קרן שוק המניות, שזו דרך קלה וחסכונית להשקעה של טירונים בשוק המניות.

אם משקיע שוכח להשקיע במניות בתיק קרנות

עליו לקנות מניות באחד מנאמני ההשקעות כדי להתערב ולשכוח מזה. אם אינך מעוניין להשקיע באופן פעיל במניות, עדיף לחקור ולהשקיע במניות ספציפיות בנפרד. ברגע שיש לך מעמד משמעותי בקרן ההשקעות שלך או בתעודת הסל, תוכל להשקיע באופן פעיל על ידי עבודה על פיתוח התיק שלך. עם זאת, אם פעלת אחר הצעדים לעיל לפני רכישת קרן השקעה או מניות בודדות, ייתכן שתרצה לבדוק את התיק כדי לוודא שהוא עדיין תואם את יעדי ההשקעה שלך.

מי שרוצה להשקיע באופן פעיל אך אין לו את הכסף יכול להשקיע בקרנות השקעה.

אם אכן תשקיעו ב- 401 (k)

IRA, וכו 'אם אתה משקיע "את כספך" בפיקדון ניירות ערך, אנו מדברים על השקעת כספך בחשבון מתווך בבורסה על ידי השקעת בחירתך . כמו בכל סוג אחר של חשבון השקעה, אתה מגדיר יעד השקעה ברור ואז מחליט כמה אתה רוצה להשקיע במניות או באג"ח. כדי להרוויח כסף בשוק המניות, אתה צריך לתת להשקעות שלך זמן להגדיל את הריבית הדחופה ולהשיג ערך, להשקיע באופן קבוע ולהבטיח שתגוון את אחזקותיך. עם קרן שיכולה לקחת סיכונים לצרכי ההשקעה שלכם, עליכם לפזר את הסיכון, אך הזמן הנדרש לכם להחליט אם להשקיע את התקציב החודשי שלכם במניות או לא הוא הגורם החשוב ביותר לקביעת הסיכון שלכם. אז אתה צריך להחליט אם לוותר על העסק שלך במשך 10 שנים על ידי הזרמת חלק מכספיך לשוק המניות או על ידי השקעה קבועה באסטרטגיה ובתפעול של החברה.

היתרון

הוא שהשקעה בקרן השקעות היא אפשרות טובה בהרבה מהשקעה במניות בודדות, מכיוון שאתה מקבל פיזור. תרצה להשקיע במניות, אך ברוב המקרים תתנער מהאפשרות המסוכנת והיקרה יותר להחזיק מניות בודדות ובמקום לבחור קרן. השורה התחתונה היא שאין דרך אחת בהיקף מתאים ביותר להתחיל להשקיע, לכן כדאי לחקור את אפשרויות ההשקעה שלך בשוק המניות ולראות איזה צליל הכי אטרקטיבי בעיניך. לאחר שהכרת את ההשקעה ובניית התיק שלך, יידרשו כמה ניסויים וטריקים כדי למצוא את אסטרטגיית ההשקעה הטובה ביותר עבורך ועבור צרכיך הכספיים, כמו גם את קרנות ההשקעה המתאימות לצרכי ההשקעה שלך.

חי את שוק ההון, אוהב מניות, אופציות, ומדדים :) אין לראות באמור ייעוץ או עידוד לביצוע פעולות - אין לבצע פעולות ללא התייעצות פרטנית עם איש מקצוע מוסמך שמכיר אתכם