בית השקעות

דברים חשובים לרכישת נכס להשקעה כדי לייצר הכנסה משכירות יכולה להיות מסוכנת. השקעה בנכס להשכרה אינה גורמת למשכורת חודשית גדולה, ובחירת נכס לא נכון יכולה להיות טעות קטסטרופלית. הסיכון להכנסות משכירות מדיירים פסיביים מהווה בעיה להתמודד איתה, במיוחד בעת שימוש בחברת ניהול נכסים.

הסיכון הנוסף להתהפך

הוא שככל שתחזיקו בנכס זמן רב יותר, כך תרוויחו פחות כסף בעת הצורך לשלם את המשכנתא ולהביא הכנסה. גם אם יש לך הרבה כסף עבור נכס להשקעה, עלויות התפעול שלך יהיו גבוהות יותר משכר הדירה שאתה מרוויח, וזה יגביל את חשבון הבנק שלך לאורך זמן. כל עוד אתה ממשיך לשלם מסים וביטוחים על הנכס שלך, אינך צריך לדאוג לאובדן הבית שלך.

למעשה

הבית שלך יכול להיות אחת ההשקעות הטובות ביותר לטווח הארוך שאתה יכול לבצע. שאל את עצמך האם נכס שעוזר לך להשיג החזר גבוה על ההשקעה שלך הוא האפשרות הטובה ביותר להרוויח בעתיד. כדי לחשב את החזר ה- ROI שלך (פוטנציאל להשקעה בנדל"ן), בצע את השלבים הבאים.

כדי להבטיח שנכס פוטנציאלי יקבל תשואה כלשהי, בדוק אם תוכל לקבל הצעת מחיר להשכרה עבור נכס באזור דומה. מצא אחד שמשלב את כל ההוצאות ואת הסכום הנמוך ביותר שהיית גובה בשכר דירה.

אתה רוצה לוודא שהנכס שלך לא אטרקטיבי רק לדיירים, אלא גם לדיירים טובים שמשלמים בזמן ולא דוחפים את מגזין הקוסמו שלהם לשירותים (אני מדבר מניסיון).

חברות מחזיקות לרוב בבנייני דירות, אך למשקיעים בודדים יש סיכוי גבוה יותר להחזיק דירות חד-משפחתיות או דירות דופלקס. למשקיעי נדל"ן המשקיעים בבנייני דירות, למיקום יש חשיבות עליונה.

משקיעים חדשים יכולים למצוא הזדמנויות השקעה נהדרות בבנייני דירות

הם מקבלים יותר תזרים מזומנים מבנייני דירות מאשר מבתים צמודי קרקע ונוטים להיות בעלי פוטנציאל הערכה גבוה יותר, במיוחד בשוקי הנדל"ן הלוהטים. מחיר השקעות נדל"ן עשוי להיות נמוך יותר עבור נכסים מרובי אמונים, כולל הוצאות נוספות כגון מקדמות ותחזוקה.

רוב מלווי המשכנתאות דורשים מהלווים פיקדון של לפחות 15% על נכס להשקעה, אך הדבר אינו נדרש אם אתה קונה את הבית הראשון שלך. בנוסף למקדמה גבוהה יותר, בעלי בתים שמעבירים דיירים לבתיהם חייבים לוותר על פקחים במדינות רבות.

נכסי השקעה דורשים רמה גבוהה של יציבות כלכלית מאשר בית יחיד, במיוחד אם אתם מתכננים להשכיר את הבית לדיירים. מימון נכס להשקעה שונה ממימון דיור ראשוני.

למידע נוסף אודות הלוואות להשקעה בנכסי השקעה

הלוואות השקעות נדל"ן שוטפות ושיעורי משכנתא, פנה ליועץ משכנתאות. תוכנות יכולות לעזור לך להתחשב בגורמים אלה, אך סוכן נדלן מנוסה הוא משאב מצוין למשקיעים קונים והחזקים המנסים להעריך בית השקעות פוטנציאלי.

השקעה בנכסים רב משפחתיים יכולה להוכיח חוויה ייחודית בהשוואה לבניית תיק של בתים צמודי קרקע. השקעה בבניין דירות דורשת תשומת לב רבה יותר מאשר עסקאות נדל"ן אחרות, כי החשש הראשון שיש למשקיעים הוא המספרים.

בין אם אתה קונה בית צמוד קרקע או נכס השקעה מכל סוג שהוא

חשוב לקבוע את התשואה על נכס להשכרה כדי לקבוע את הצלחתו כהשקעה. משקיעי נדל"ן יכולים לראות תשואות גדולות בשוק של היום ומשקיעים מנוסים יכולים לחשב את התשואה המשוערת שלהם (ROI) בעת רכישת נכס.

אם אתה מחפש את נכס ההשקעה הראשון שלך קח צעד אחורה והחליט אם רכישה

היא הדרך הנכונה בעולם המרגש של השקעות נדל"ן עבורך. השקעה בנדל"ן אינה מיועדת לבעלי לב חלש, תעשה טעויות, מחיר ההצעה שלך לא יבחר את הנכס הטוב ביותר והאסטרטגיה שלך לא תהיה אסטרטגיה אסטרטגית כמו יעד הרווח שנועד להיכשל בהתחלה.

ללמוד כיצד לרכוש

לשפץ, למכור וליצור הכנסה חוזרת משכירות היא דרך פנטסטית ללמוד את היסודות של השקעות נדל"ן. משקיעים בנכסים להשכרה הם בצד החיובי דרך מצוינת לייצר הכנסה ולשמור על הערכה לטווח ארוך הודות לשימוש קל ובטוח בנכסי מינוף והשקעה שיכולים להניב תשואות יוצאות דופן. אם נעשה נכון, בנייני דירות יכולים להיות מקור מצוין להכנסה פסיבית ולהשקעה פנסיונית.

אם אתה מכיר חברות כמו Prosper ו- LendingClub

המחברות בין לווים למשקיעים שמוכנים להלוות להם כסף לצרכים אישיים מגוונים כמו חתונות ושיפוצים, אתה מבין במה מדובר בהשקעה בנדל"ן מקוון. חברות אלו מחברות בין מפתחי נדל"ן למשקיעים המעוניינים לממן פרויקטים באמצעות חוב או הון עצמי. בית ההשקעות, בנק השקעות, מסייע ללקוחותיו לגייס כסף באמצעות אגרות חוב והנפקות מניות.

סוכן נדל"ן מוסמך בעל ניסיון ברכישת בתי השקעות יכול לסייע למשקיעים לעכב את מועד רכישתם או מכירתם

להוציאם לשוק במחיר הנכון ולמצוא הקונה הנכון. אתה יכול לבחור את הנכס הטוב ביותר, למצוא דיירים ולייעץ למשקיע קנייה והחזקה בשאלות של דירה ומשכיר דירות.

הם יכולים לעזור לך להעריך את המטרות שלך לטווח קצר וארוך ויכולים להציע לך את האפשרויות הטובות ביותר מתיק ההשקעות שלנו עם הכנסה מובטחת משכירות

אנו מציעים נכסים למגוון סוגים שונים למכירה, כדוגמת בתים צמודי קרקע, דופלקסים, בתים בני שלוש וארבע משפחות.

המשקיעים המתפתחים עשויים להיות קלים יותר להחזיק ולנהל בתים צמודי קרקע. אם אתה רוצה להשקיע בנכס יחיד או מעדיף תפקיד פאסיבי יותר, כדאי מאוד להסתכל על השקעות נכסי מימון המונים.

Table of Contents

דילוג לתוכן